דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות חתונות בקיבוץ
חתונות בקיבוץ
nataly28 17/04/11 |  צפיות: 937

בשעה טובה אתם מתחתנים. קשה לחשוב על משהו מרגש יותר מחתונה של איש ואישה בתחילת דרכם. ובכל זאת, הפקת חתונה היא תהליך מורכב וחשוב להיכנס אליו כשאתם ערוכים מראש. לכן בשלב ראשון כדאי לכם להתרשם מהמדריך שלנו בנושא אולמי אירועים.

לא מוצאים מידע בנושא משפטים להזמנות חתונה? הכל מהכל ממתין כאן רק לכם:

אירגון חתונות מצריך הרבה מחשבה וזמן שלכם, כבר בבחירת מועד האירוע ועד לצבע מפות השולחן . ועם זאת, הדבר החשוב ביותר בראשית כל תכנון הוא סגירת אולם מתאים.

אז כיצד תבחרו לקראת חתונה בצורה אפקטיבית?

תחילה חשבו על תקרת תקציב שמתאימה לכם לפני ששניכם מתחילים. חשבו על כך, שמחירים עבור גני אירועים יכולים לנוע באופן בולט ביחס למיקום למספר המוזמנים האטרקציות הנלוות ושם המקום.

עדיף לבחור את האולם שמצא חן בעיניכם אחרי שבדקתם אפשרויות אחרות והתרשמתם מגני אירועים בכדי להתרשם מהתחושה ונכונות הצוות. לבסוף, עליכם לבחור בעזרת החושים שלכם בלבד. מתאים לכם? סוף סוף, מצאתם. לא מצא חן בעיניכם? לא נורא, יש עוד הרבה אולמות בים.

אולם האירועים בו יתקיים האירוע יכול לקבוע את הצלחת האירוע. אולם שחסרים בו תחושה נוחה והקפדה על עיצוב ואיכות, עלול לחבל בהנאתכם ולגרום לחתונה להפוך מאירוע חד פעמי לאירוע שאף אחד לא ישכח - לשלילה.

עניין נוסף ששווה לחשוב עליו הוא נגישות האורחים. לא כדאי להזמין מקום שמיקומו יוצר בעיית הגעה לרוב המוזמנים, מפני שאז עשויים רבים לוותר על השתתפותם. מצב בעיתי שביכולתכם למנועבעזרת מעט תשומת לב.

מתלבטים? מבקשים מידע נוסף על הגבעה בברנר? הכנסו עוד היום http://landing.brenerhill.co.il/, קראו את כל מה שחשוב והתחילו להתקדם עוד יותר החתונה המוצלחת למען שניכם!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 nataly28


 


מאמרים נוספים מאת nataly28
 
ברית ובריתה במקום מיוחד
מאמר זה נסביר לכם על המספר הרב של הברירות והתכנונים שיעמדו בדרככם בשביל ארוע הברית.

מזל שיש מתרגמים
08/09/11 | בלשנות
בימינו החיים הם מאוד גלובליים, ומרביתנו נעזרים באופן קבוע באינפורמציה שמגיעה מחו"ל. אם לא היינו יכולים לתרגם טקסטים אלה לשפה שאנו מכירים, היינו מפסידים מידע חשוב ושימושי.

אולמות אירועים בהוד השרון
הילד הראשון בדרך? אחראיים על אירוע משפחתי בלתי נשכח ואתם פשוט לא יודעים איך עושים את זה?

ספרים מתורגמים
08/09/11 | בלשנות
מי יודע לתרגם טוב? איך מתרגמים טקסטים מורכבים? בטקסט הזה אפשר לקרוא קצת על תרגום ספרדית.

ארוע בשמורה יפהיפייה
כל זוג שהתנסה בעבר בעריכת ארוע כזה או אחר מכיר את הבעיה הזאת - איך לארגן ארוע מרהיב אבל שונה? ניתן לרגש את המוזמנים שלכם בלי גימיקים קלישאתיים?

לאהוב בלשנות
08/09/11 | בלשנות
החיים של היום הם גלובליים, ובלי לשים לב אנו עושים שימוש מידי יום באינפורמציה מחו"ל. בלי היכולת לתרגם מידע זה לשפה שאנו מכירים, לעולם לא היינו נחשפים למידע חשוב ומעניין.

מפנטזת על חתונה מיוחדת?
יכול להיות שתופתעו מהתוצאות, אבל לרוב האורחים חשובים אותם אספקטים, ועל החשובים נשים דגש מיוחד.

הפקה של מפגש משפחתי
מחפשים ללמוד יותר על מיתחתנים? מאמר זה יעזור לכם בכל כל פרט משמעותי שצריך להכיר אל אירועים.

ניסיון ורקע בבלשנות
07/09/11 | שפות
ללא היכולת לתרגם את הטקסטים לשפה שאנו מכירים, לעולם לא היינו נחשפים למידע אודות תרבויות אחרות.

איפה חוגגים?
זכרו שהכי פשוט לפנטז על ארוע אקסקלוסבי ומופצץ, אבל לרוב שלאחר שלב התכנון מבינים בעלי האירוע שלצערם זה לא מה שלמעשה הם רצו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI