דף הבית בית משפחה וזוגיות אירועים וחתונות מידע בנושא מתחתנים
מידע בנושא מתחתנים
nataly28 16/05/11 |  צפיות: 601

החלטתם לחיות יחד לנצח? מזל טוב! קשה לחשוב על משהו רומנטי ומאושר מערב החתונה של אנשים מאוהבים. ובכל זאת, תכנון חתונה הוא תהליך מורכב ורצוי לגשת אליו בצלילות דעת. כצעד ראשון זו העת לעיין במדריך המעולה לבחירת אולמות אירועים.

רוצים לדעת הכל על גני אירועים קטנים? כל מה שרציתם לדעת מרוכז פה עבורכם:

תכנון אירוע מחייב זמן ומחשבה מצידכם, החל בבחירת תאריך חתונתכם ועד גוון מפות השולחן. ועדיין, אחד הדברים החשובים מאוד בתחילתו של כל תכנון הוא חיפוש מקום מתאים.

אז איך תבחרוחתונות קטנות בצורה אפקטיבית?

בתור התחלה, תחמו לעצמכם מסגרת תקציב שמתאימה לכם בטרם אתם מתחילים. חשוב להבין, שמחירי גני אירועים ישתנו בצורה משמעותית ביחס למיקומם הגאוגרפי למספר האורחים האפשרויות הנוספות שמוצעות ושם המקום.

מומלץ להחליט על המקום שאהבתם אחרי שבדקתם מספר אפשרויות והתרשמתם מאולמות אחרים כדי להתרשם מהסגנון ואיכות השירות. למעשה, תאלצו להחליט בהסתמך על הרגשתכם בלבד. מוצא חן בעיניכם?? הגיע הזמן, תמו החיפושים. לא מצא חן בעיניכם? לא קרה כלום, בסופו של דבר תמצאו אולם מתאיםן.

החלל בו תתחתנו ישפיע על הצלחת החתונה. אירוע נטול תחושה טובה והקפדה על אופי המקום ואיכותו, יכול לפגוע בהנאה שלכם ושל האורחים ולגרום לאירוע להפוך מאירוע בעל ערך לאירוע שכולם יזכרו - לרעה.

עוד פרט ששווה מחשבה קשור בהגעת המוזמנים. לא כדאי להזמין מקום שאינו קרוב לרוב האורחים, מפני שאז יצטרכו רבים מהם לבטל את הגעתם. מצב בעייתי שתצליחו למנוע בעזרת מחשבה מראש.

עדיין לא בטוחים? רוצים עוד מידע בנושא מתחתנים 2010 ? הכנסו עוד היום http://www.g-irusim.co.il/, קבלו את כל העצות החשובות ועשו עוד צעד אל החתונה המוצלחת של שניכם!

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 nataly28


 


מאמרים נוספים מאת nataly28
 
ברית ובריתה במקום מיוחד
מאמר זה נסביר לכם על המספר הרב של הברירות והתכנונים שיעמדו בדרככם בשביל ארוע הברית.

מזל שיש מתרגמים
08/09/11 | בלשנות
בימינו החיים הם מאוד גלובליים, ומרביתנו נעזרים באופן קבוע באינפורמציה שמגיעה מחו"ל. אם לא היינו יכולים לתרגם טקסטים אלה לשפה שאנו מכירים, היינו מפסידים מידע חשוב ושימושי.

אולמות אירועים בהוד השרון
הילד הראשון בדרך? אחראיים על אירוע משפחתי בלתי נשכח ואתם פשוט לא יודעים איך עושים את זה?

ספרים מתורגמים
08/09/11 | בלשנות
מי יודע לתרגם טוב? איך מתרגמים טקסטים מורכבים? בטקסט הזה אפשר לקרוא קצת על תרגום ספרדית.

ארוע בשמורה יפהיפייה
כל זוג שהתנסה בעבר בעריכת ארוע כזה או אחר מכיר את הבעיה הזאת - איך לארגן ארוע מרהיב אבל שונה? ניתן לרגש את המוזמנים שלכם בלי גימיקים קלישאתיים?

לאהוב בלשנות
08/09/11 | בלשנות
החיים של היום הם גלובליים, ובלי לשים לב אנו עושים שימוש מידי יום באינפורמציה מחו"ל. בלי היכולת לתרגם מידע זה לשפה שאנו מכירים, לעולם לא היינו נחשפים למידע חשוב ומעניין.

מפנטזת על חתונה מיוחדת?
יכול להיות שתופתעו מהתוצאות, אבל לרוב האורחים חשובים אותם אספקטים, ועל החשובים נשים דגש מיוחד.

הפקה של מפגש משפחתי
מחפשים ללמוד יותר על מיתחתנים? מאמר זה יעזור לכם בכל כל פרט משמעותי שצריך להכיר אל אירועים.

ניסיון ורקע בבלשנות
07/09/11 | שפות
ללא היכולת לתרגם את הטקסטים לשפה שאנו מכירים, לעולם לא היינו נחשפים למידע אודות תרבויות אחרות.

איפה חוגגים?
זכרו שהכי פשוט לפנטז על ארוע אקסקלוסבי ומופצץ, אבל לרוב שלאחר שלב התכנון מבינים בעלי האירוע שלצערם זה לא מה שלמעשה הם רצו.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI