דף הבית עבודה וקריירה עבודה וקריירה - אחר בתי קפה - הדרך שלי לעבוד!
בתי קפה - הדרך שלי לעבוד!
VPR 10/07/11 |  צפיות: 1510

כל אחד מאיתנו יש לו דרך שבה הוא רגיל לעבוד בה. ישנם כאלו שרגילים להיות פרודקטיביים רק כאשר הם נמצאים במשרד שלהם או במשרד בו הם עובדים אבל ישנם גם כאלו שרגילים לעבוד רק מהבית, אבל ניתן למצוא אחוז גדול מאוד של אנשים אשר רגילים לעבוד אך ורק בסביבת בתי קפה. בתי קפה כאלו שמציעים שלל שירותים אשר ניתן לנצל בתור לקוח פוטנציאלי אשר עובד על מחשב הנייד שלו לכמה שעות טובות ביום.

אנחנו מאוד אוהבים לעבוד סביב אנשים, אוהבים להרגיש מוקפים באנשים נוספים אשר עובדים או עושים את שגרת היום שלהם. כאשר מדובר בעבודה בסביבת בתי קפה אנחנו מוקפים בכל סוגי האנשים האפשריים. כאלו שמגיעים רק לשתות את הקפה של הבוקר שלהם וישנם כאלו אשר מגיעים בשביל להעביר את הזמן עד ש. לגבי אנשים שעובדים, זה המקום האידיאלי לרוב, כי מדובר בסביבת עבודה נוחה ומעניינת כאחד. לעבוד במקום בו רשת האינטרנט הינה חינם (לעומת "ימי קדם" בהם היינו משלמים על אינטרנט בבתי קפה), מקבלים תפריט רווי דברים טעימים אשר כמו כל בית קפה מציע את הטוב ביותר, מגבינות ועד לארוחות גורמה טעימות.

בתי קפה – התקדמות אמיתית

כל בית קפה היום מציע רשת אינטרנט אלחוטית לכל אלו אשר רוצים לעבוד מהמקום, למרות שהרבה בתחילת עידן שכזה אמרו שבתי קפה יפסידו אם אדם או שניים במשך היום יישתו קפה אחד ובשביל קפה אחד שקנו בבוקר – נשארים עד השעות האחרונות של בית הקפה.

אז התוצאות בשטח מראות אחרת. מראות שכשאדם קונה קפה ויושב מהבוקר, הוא לא יקום לו בשביל לאכול בבית צהריים, הוא כבר יקנה צהריים בבית קפה והוא כבר יזמין עוד משהו טעים לו בשביל להנעים את שארית זמנו, ומה גם שישנם המון בתי קפה שהבינו את הרעיון הכללי והתחילו מבצעים עסקיים לכל אלו שעובדים כך. כל מיני "קפה ומאפה" ועד לארוחות גורמה עסקיות רק לכל אלו שעובדים מהשעות הראשונות ועד האחרונות של הבית קפה. לעבוד מבתי קפה זו בחירה, וכמו כל אדם עובד – אנחנו אוהבים להתפנק ושיישאלו אותנו בכל רגע "תרצה עוד משהו..." אנחנו גם עובדים בסביבת בתי קפה שאלו האנשים והמוסיקה והאוויר בחוץ וגם מקבלים את הפינוק שלא תמיד (או בכלל) נקבל באותה צורה מהבוס.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 VPR

VPR בניית אתרים לעסקים בראייה של חברת קידום אתרים מקצועית! 


מאמרים נוספים מאת VPR
 
גן אירועים – הקיץ מחכה לנו
31/01/13 | חתונות
מאז ומתמיד זוגות מתחתנים יודעים שבשביל לבחור מקום צריך לצאת ולהסתובב בין המקומות, לחפש אתרי אינטרנט עם סיורים וירטואלים כאלו ואחרים על מנת לקבל את הויז'ן הכולל של המקום..

הדברה – הרחקת יונים ושלל פתרונות לבית
אנחנו מאוד אוהבים את הבית הפרטי שלנו, מאוד אוהבים את השקט הנפשי אבל לא תמיד הוא נשאר ככה ולא בגללנו.

כל הפרטים על רכישת טבעות נישואין
22/07/12 | חתונות
אם גם אתה מצאת את בחירת ליבך ומעוניין כבר למסד את הקשר, קרוב לוודאי שאתה מחפש אחר טבעת נישואין. טבעת נישואין היא ללא כל ספק הסממן הגדול ביותר המעיד על הקשר בין בני הזוג..

חתונה - היום הגדול, התכנון המושלם
17/06/12 | חתונות
לתכנן כמעט אף אחד לא אוהב, אבל כאשר מדובר בתכנון חתונה קרובה בני הזוג קופצים לים ומקווים שהם שוחים לכיוון הנכון. אז כמו ברוב המקרים, אלו שמתחתנים הינם זוג טרי אשר לא ידע מעולם על הנושא של חתונה.

ייעוץ משכנתאות - חיסכון של עשרות אלפי שקלים
04/06/12 | משכנתא
מי מאיתנו שעומד בפני הבחירה החשובה והמשמעותית של הלוואת משכנתא שתלווה אותו החל מרכישת נכס (כמו בית למשפחתו) ודרך עשרים או שלושים השנים הבאות של חייו, בוודאי יגלה עניין בנאמר במאמר זה.

עולם שלם של גאדג'טים מחכה לנו
24/05/12 | גאדג'טים
אנחנו כל הזמן רואים בחדשות על איזה פיתוח חדש כזה או אחר אשר משנה את פני העולם לתמיד, אמרו שבין גדולי מוחות ואנשים גדולים..

חוק סיעוד לקשישים- הזכות לקבלת סיוע סיעודי מהמדינה
24/03/12 | גיל הזהב
בכל מדינה מתוקנת ברחבי העולם, מחויבת להיות חקיקה כלשהי, המעגנת את זכויותיהם של האוכלוסייה הקשישה בה. במדינת ישראל, קיים חוק סיעוד לקשישים,

מוצרי מזון- מפגש של תרבויות
הצורך במוצרי מזון הוא מזמן לא רק בסיסי וקיומי, כשכיום מתאפשר באמצעות צריכת מוצרי מזון ממקומות שונים ברחבי העולם, ללמוד רבות אודות תרבויות הקיימות בעולם, דרך מאכליהם השונים.

עולם של עיצוב גרפי
עולם העיצוב כולל בתוכו מספר מקצועות גדול, המושכים את התעניינותם של רבים, כישנה מגמה של התקדמות מתמדת, המביאה להתעניינותם של רבים בכל הקשור לעולם זה.

החרדה ואנחנו
אי אפשר שלא לשים לב איך בישראל יותר ויותר אנשים הולכים לטיפולים משפחתיים ואישיים, טיפול פסיכולוגי וייעוץ על מנת לצאת מהמצב החרדתי שרודף את ההמונים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI