דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר הדברה – הרחקת יונים ושלל פתרונות לבית
הדברה – הרחקת יונים ושלל פתרונות לבית
VPR 27/08/12 |  צפיות: 2376

אנחנו מאוד אוהבים את הבית הפרטי שלנו, מאוד אוהבים את השקט הנפשי אבל לא תמיד הוא נשאר ככה ולא בגללנו. מזיקים רבים מצליחים להיכנס לביתנו ללא הזמנה ואנחנו צריכים לדעת איך להוציא אותם מהבית שלנו בצורה הכי קלה ונעימה שיש, לא תמיד זה חייב להיות בטבח עכברים שכזה. אפשר גם להציב מלכודות מאוד בטוחות בבית רק על מנת לתפוס אותם ולשלוח אותם לחופשי ביערות שמחוץ לביתנו השקט.

הרחקת מזיקים – השלב הראשון

לפני שאנחנו מתחילים לרוץ לחנויות המלכודות אפשר קודם לבדוק מה הבעיה בבית שלנו, האם אלו מכרסמים גדולים ורשעים או שמא רק עכברים קטנים שאיבדו את דרכם. בעזרת מלכודות קטנות ולא מזיקות אפשר להרחיק מזיקים ועל מנת להשאיר אותם מחוץ לביתנו נוכל לבצע הדברה מקצועית בבית שיישאר ריח מספיק בעייתי עבור החיות המזיקות.

הדברה הינה השלב הנוסף לאחר המצאת המלכודות, הדברה נכונה תגרום לשקט נפשי ואיכותי בבית שלכם. כאשר מדבירים מגיעים לביתנו הם מחשבים כמה מטרים יש בבית ועל פי זה צריכים לדעת כמה חומר הם צריכים לשים במיכלים.

ישנם כמה וכמה לצערנו שלא מחשבים לנכון ועם זאת גם ההדברה לא באמת מביאה את התועלת הנכונה שלנו או בצורה הפחות גרועה שהיא לא מביאה את התועלת לזמן ארוך, מה שבטח יגרום לנו לחשוב שהמדביר עשה עבודה נכונה ואולי בטעות עוד נמליץ על שירותי הדברה גרועים.

הרחקת יונים

לא תמיד יונים הם משהו נעים, אמנם ברחוב אנחנו מתייחסים אליהן יפה מאוד אבל כאשר מדובר בבית שלנו אנחנו מקבלים זווית אחרת לגמרי. יונים מסוגלות לעוף על ביתנו, להישאר קרוב מאוד ולצערנו להביא מחלות קרובות לביתנו ולהדביק את בני המשפחה שלנו. הרחקת יונים מתבצעת בעזרת מומחים מקצועיים אשר גורמים לבית שלנו להיות מוגן ולהשאיר את היונים הרחק מביתנו.

הרחקת יונים משאירה את היונים הרחק באמצעות גדרות ותיל אשר גורמים ליונים אי נוחות לשבת עליהם מה שאומר שהם לא מגיעים קרוב מספיק בשביל לשבת עליהם. יונים עלולות להישאר יותר מידי זמן אם נוח להם, וכאשר נוח להם – הם מקימות קן ומשפחה שלמה שיכול להיות נחמד בטבע אבל בהחלט לא בתנאים של בתים פרטיים או בתים עם אדן חלון בעייתי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 VPR

VPR בניית אתרים לעסקים בראייה של חברת קידום אתרים מקצועית! 


מאמרים נוספים מאת VPR
 
גן אירועים – הקיץ מחכה לנו
31/01/13 | חתונות
מאז ומתמיד זוגות מתחתנים יודעים שבשביל לבחור מקום צריך לצאת ולהסתובב בין המקומות, לחפש אתרי אינטרנט עם סיורים וירטואלים כאלו ואחרים על מנת לקבל את הויז'ן הכולל של המקום..

הדברה – הרחקת יונים ושלל פתרונות לבית
אנחנו מאוד אוהבים את הבית הפרטי שלנו, מאוד אוהבים את השקט הנפשי אבל לא תמיד הוא נשאר ככה ולא בגללנו.

כל הפרטים על רכישת טבעות נישואין
22/07/12 | חתונות
אם גם אתה מצאת את בחירת ליבך ומעוניין כבר למסד את הקשר, קרוב לוודאי שאתה מחפש אחר טבעת נישואין. טבעת נישואין היא ללא כל ספק הסממן הגדול ביותר המעיד על הקשר בין בני הזוג..

חתונה - היום הגדול, התכנון המושלם
17/06/12 | חתונות
לתכנן כמעט אף אחד לא אוהב, אבל כאשר מדובר בתכנון חתונה קרובה בני הזוג קופצים לים ומקווים שהם שוחים לכיוון הנכון. אז כמו ברוב המקרים, אלו שמתחתנים הינם זוג טרי אשר לא ידע מעולם על הנושא של חתונה.

ייעוץ משכנתאות - חיסכון של עשרות אלפי שקלים
04/06/12 | משכנתא
מי מאיתנו שעומד בפני הבחירה החשובה והמשמעותית של הלוואת משכנתא שתלווה אותו החל מרכישת נכס (כמו בית למשפחתו) ודרך עשרים או שלושים השנים הבאות של חייו, בוודאי יגלה עניין בנאמר במאמר זה.

עולם שלם של גאדג'טים מחכה לנו
24/05/12 | גאדג'טים
אנחנו כל הזמן רואים בחדשות על איזה פיתוח חדש כזה או אחר אשר משנה את פני העולם לתמיד, אמרו שבין גדולי מוחות ואנשים גדולים..

חוק סיעוד לקשישים- הזכות לקבלת סיוע סיעודי מהמדינה
24/03/12 | גיל הזהב
בכל מדינה מתוקנת ברחבי העולם, מחויבת להיות חקיקה כלשהי, המעגנת את זכויותיהם של האוכלוסייה הקשישה בה. במדינת ישראל, קיים חוק סיעוד לקשישים,

מוצרי מזון- מפגש של תרבויות
הצורך במוצרי מזון הוא מזמן לא רק בסיסי וקיומי, כשכיום מתאפשר באמצעות צריכת מוצרי מזון ממקומות שונים ברחבי העולם, ללמוד רבות אודות תרבויות הקיימות בעולם, דרך מאכליהם השונים.

עולם של עיצוב גרפי
עולם העיצוב כולל בתוכו מספר מקצועות גדול, המושכים את התעניינותם של רבים, כישנה מגמה של התקדמות מתמדת, המביאה להתעניינותם של רבים בכל הקשור לעולם זה.

החרדה ואנחנו
אי אפשר שלא לשים לב איך בישראל יותר ויותר אנשים הולכים לטיפולים משפחתיים ואישיים, טיפול פסיכולוגי וייעוץ על מנת לצאת מהמצב החרדתי שרודף את ההמונים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI