דף הבית רפואה ובריאות ניתוחים פלסטיים הגדלת חזה לאחר הריון והנקה
הגדלת חזה לאחר הריון והנקה
Inter-Dev 14/09/11 |  צפיות: 3232


להיות אמא זה לא אומר שאת לא יכולה להיראות טוב או טוב יותר מאשר לפני ההריון. אחוז גדול של נשים באמת נהנות להיות בהריון ושמחות להיות אמהות. אבל שינויים פיזיים הקשורים להריון יכולים לקחת חלק מהשמחה. אם את מרגישה כך, את לא לבד. יש לנו אמהות רבות המחפשות סיוע לשיקום גופן לאחר לידת תיקונן. חלקן דורשות מהפך מלא כמו הסרת עודפי שומן, העלמת סימני מתיחה, מתיחות שונות וכו'.לעומת זאת, לאחרות יספיק שהחזה יחזור להיות בדיוק כמו לפני הלידה. גם ניתוח קטן יכול להחזיר את הערכתך העצמית.

נשים רבות מגיעות למרפאה של מנתח פלסטי עם תחושה של אנוכיות ומבוכה מעצם הרצון לשנות את הצורה ואת הגודל של החזה שלהן. הריון והנקה עלולים לגרום לחזה לאבד את צורתו המקורית ולהפוך להיות רפוי וחסר נפח. כל אלה משפיעים מאוד על הערכה וביטחון עצמיים.

בדרך כלל יש כמה אפשרויות להשגת חזה מלא בניתוח להגדלת חזה. הליך להשגת מראה טבעי ומלא לאחר איבוד הנפח ושינוי ברקמת השד מבוצע בדרך כלל על מנת למלא את העור הרפוי וליצור הרמה של החזה. זאת בעזרת שתלים מיוחדים, אשר מותאמים במיוחד כדי ליצור מראה טבעי כמה שאפשר. שתלים אלה מוחדרים לכיס בחזה דרך מיקומים שונים(תלוי בדר המתאימה לך, למנתח ולסוג השתלים) באזור החזה (פטמות, אזור בית השחי, החלק התחתון של השד). במקרים מסוימים בהם נשים איבדו כמות משמעותית של רקמת השד או צניחת מופרזת, יהיה נדרש לבצע הרמת חזה בנוסף להגדלת חזה, שניהם נעשים במקביל.

חשוב לדעת כי לאחר ניתוח הגדלת חזה רוב המטופלות חוזרות לפעילות רגילה בתוך שבוע, כמובן לאחר מנוחה ומעקב רופא. דאגה משותפת של המטופלות שלנו היא "האם אוכל להניק?" ניתוח הגדלת חזה בדרך כלל לא משפיע על צינוריות החלב, וברוב המקרים נשים מסוגלות להניק. כמו כן חשוב לדעת, אם הינך מתכננת היריון נוסף, הוא עלול להשפיע על מראה החזה המנותח ויידרש תיקון.
ניתוח הגדלת חזה בדרך כלל יוצר תחושת אושר ושלמות. לאחר שהניתוח בוצע, נשארת למטופלות רק חרטה שלא עשו את הניתוח לפני שנים.
למרבה המזל, את לא חייבת "ללמוד לאהוב" את גופך שלאחר הלידה, כמו שלרוב האמהות שלנו נאמר. ישנן אפשרויות חדשות ומלהיבות בניתוחים פלסטיים כדי לעזור לך להחזיר את גופך למצב טרום ההריון ואולי אפילו לשפר אותו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 Inter-Dev

שיווק באינטרנט 


מאמרים נוספים מאת Inter-Dev
 
נישואין אזרחיים – מידע כללי לפני תחילת התהליך
17/04/13 | משפחה
נישואין אזרחיים אלה הם נישואים אשר מוכרים בידי גוף מדיני שאינו דתי. מערכת נישואין מסוג זה היא מקובלת מאוד ברחבי העולם. במדינות מערביות רבות נהוג לערוך טקס אזרחי, ורק לאחר מכן, אם ירצה הזוג, טקס דתי מסורתי.

הקושי הרב של נשים עגונות
21/03/13 | משפחה
יש נשים בישראל שסובלות מצעדיו המאוד לא הוגנים של הבעל שלהן. לאחר שמערכת יחסים נקלעת לקשיים מאוד לגיטימיים, אפשר לראות כיצד אישה שראשה על כתפיה תדרוש מבעלה להגיע להסכם מכובד ובכך להיפרד סופית במהלך של גירושין.

הגדלת חזה לאחר הריון והנקה
להיות אמא זה לא אומר שאת לא יכולה להיראות טוב או טוב יותר מאשר לפני ההריון. אחוז גדול של נשים באמת נהנות להיות בהריון ושמחות להיות אמהות. אבל שינויים פיזיים הקשורים להריון יכולים לקחת חלק מהשמחה.

הגדלת חזה לאחר הריון והנקה
להיות אמא זה לא אומר שאת לא יכולה להיראות טוב או טוב יותר מאשר לפני ההריון. אחוז גדול של נשים באמת נהנות להיות בהריון ושמחות להיות אמהות. אבל שינויים פיזיים הקשורים להריון יכולים לקחת חלק מהשמחה. אם את מרגישה כך, את לא לבד.

איפור: סגנונות וטיפים
22/06/11 | נשים - אחר
ישנן הרבה דרכים להתאפר אך יש חשיבות גדולה להתאמת המוצרים והתאמת סגנון האיפור עבור כל מתאפרת. ניתן לומר כי אין נוסחת קסם קבועה יחידה. לכל מתאפרת יש את סוג העור ומבנה הפנים שלה ועל כן מאפרת טובה, תדע להתאים את סוג האיפור, כמות האיפור, הצבעים ואופן האיפור עבור כל אישה שהיא מאפרת.

טיפים חשובים באיפור כלות
לאיפור כלה יש מספר מטרות מרכזיות:

1. התאמת האיפור לקווי הפנים ולתכונות עור הפנים
2. שהאיפור יחזיק מעמד ככל הניתן ללא מריחה או היטשטשות.
3. לעשות את הכלה יפהפייה


איפור המיועד לעור שומני
עור שומני מאז ומעולם היווה אתגר גדול לאיפור המבוצע כהלכה. האתגר הגדול נעוץ בכך שהעור מפריש הרבה יותר שומן מעור רגיל או יבש ובתוך כך גורם לאיפור לצאת מהקשרו הטבעי.
כיום, יש המון מוצרים מעולים העוזרים במניעה של הופעת ברק בפנים, ולבעלות עור פנים שמנוני חשוב להשתלט על הברק הזה.


טיפים לאיפור מוצלח לקראת החתונה
כיום, יש אינספור מאפרות כלות בשוק לכן יש לבחור את המאפרת שלך בקפידה.
הדבר החשוב ביותר הוא להוציא את המיטב מהמתאפרת ולאו דווקא לנסות לשנות אותה. לפעמים בעזרת מספר טכניקות איפור ניתן להוציא ולהעצים את היופי הטבעי של המתאפרת. איפור נקי טבעי ומעודן יכול להיות התשובה הטובה ביותר עבור כלות המעוניינות לשמור על המראה הטבעי והאותנטי שלהן מבלי לשנות את המראה שלהן בצורה דרסטית.


שיטות להגדלת חזה
כיום, הניתוח להגדלת חזה מבוקש במקומות רבים בעולם ובמיוחד בעולם המערבי.
נשים רבות מרגישות כי הן מעוניינות בשדרוג הביטחון העצמי שלהן והן פונות לניתוח חזה אשר נחשב פשוט יחסית ובעל תוצאות מהירות ויעילות. כמו כן הסיכוי לסיבוכים אפשריים מן הניתוח אינם גבוהים באופן יחסי.


ניתוח שאיבת שומן – יתרונות, חסרונות וסיכונים
הביטוי "שאיבת שומן" הפך להיות שכיח בשנים האחרונות הניתוח נחשב לאחד הניתוחים הפופולאריים בארץ ומסביב לעולם.

מאמר זה כולל מידע בסיסי בנושא ניתוחי שאיבת שומן.

     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI