דף הבית קניות וצרכנות קניות עגלות משולבות לתינוקות: מאפיינים ויתרונות
עגלות משולבות לתינוקות: מאפיינים ויתרונות
אירה פינסקר 07/07/12 |  צפיות: 1794

היסטורית, עגלות  לתינוקות היו מיועדות לשכיבה בלבד. למעשה, העגלות הראשונות היו עריסות על גבי גלגלים. עגלות כאלה היו מתאימות לתינוקות עד גיל חצי שנה בערך. כאשר התינוק היה מתחיל לגלות סקרנות ולנסות להתיישב בתוך העגלה השימוש בה הפך לקשה ואף מסוכן. חלק מהעגלות היו עמוקות, על מנת לוודא את בטיחות התינוק. החסרון בכך היה שתינוק סקרן לא היה יכול לראות את העולם בזמן נסיעה. מאוחר יותר הופיעו עגלות ישיבה עבור התינוקות הגדולים יותר. כיום ניתן לרכוש מערכת אחת שתשמש את התינוק מימיו הראשונים ועד גיל שנתיים-שלוש ואף יותר. עגלות כאלה נקראות עגלות משולבות.

עגלה משולבת מורכבת משלושה חלקים עיקריים: שלד העגלה, אמבטיה ומושב. אמבטיה משמשת את התינוקות הקטנים ומיועדת לשכיבה בלבד. המושב הוא בדרך כלל מושב מתכוונן המאפשר מצבי ישיבה שונים: מחצי שכיבה ועד לישיבה זקופה ב-90 מעלות. התקנת האמבטיה והמושב מתאפשרת ברוב הדגמים של העגלות המשולבות גם בכיוון הנסיעה וגם נגד כיוון הנסיעה. בדרך כלל את האמבטיה מתקינים נגד כיוון הנסיעה, על מנת לאפשר קשר עין בין האם לתינוק הקטן. את המושב מתקינים ברוב המקרים בכיוון הנסיעה, על מנת לאפשר לתינוק הסקרן לחקור את העולם.

היתרון הגדול של העגלות המשולבות הוא משך השימוש בהן. למעשה, ברכישת עגלה משולבת אתם רוכשים שתי עגלות: עגלת שכיבה לתינוק הקטן וטיולון לתינוק הגדול יותר. העגלה יכולה לשמש את הילד עד לגיל בו כבר לא יצטרך עגלה כלל. יתרון נוסף הוא האמבטיות הנוחות של העגלות המשולבות. הורים רבים משתמשים באמבטיות אלה, עם או בלי העגלה עצמה, כעריסות לתינוק הקטן.

עגלות משולבות הן עגלות כבדות יחסית. יש בכך יתרון של יציבות ובטיחות. יחד עם זאת, שימוש בעגלה כבדה עשוי להיות קשה למי שגר בבניין קומות ללא מעלית וללא אפשרות לאחסן את העגלה בחצר. רוב העגלות המשולבות מתאימות היטב לנסיעה בעיר, על גבי מדרכות אספלט או מרוצפות; הן מתאימות פחות לשימוש על משטחי דשא, דרכי עפר וכדומה.

לסיכום, עגלות משולבות מאפשרות להורים ולתינוק ניידות מהלידה ועד תום השימוש בעגלה. בכל שלב התינוק או הפעוט יהנה מעגלה המותאמת לצרכיו באופן אופטימלי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אירה פינסקר


 


מאמרים נוספים מאת אירה פינסקר
 
חנויות הריון: חנויות לשופינג בתקופת ההריון
20/05/13 | קניות
חנויות הריון אינן מציעות רק מוצרים לשימוש בתקופת ההריון, אלא גם מוצרים לתינוקות ולאמהות. לכן המונח חנויות הריון מתייחס לתקופה בה מומלץ לבצע את הרכישות.

מוצרי החתלה: חיוניים ונוספים
20/05/13 | קניות
מוצרי החתלה נועדו להקל על פעילויות הטיפוח של התינוק. בין המוצרים האלה ניתן למצוא פריטים חיוניים, שקשה בלעדיהם, ופריטים שאינם הכרחיים.

עגלות תינוק: מספר הגלגלים והשלכותיו
20/05/13 | קניות
עגלות תינוק יוצרו בעבר על גבי ארבעה גלגלים באופן קבוע. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הופיעו גם דגמים על גבי שלושה גלגלים. המאמר מביא את היתרונות ואת החסרונות התפקודיים של התצורה החדשה.

בגדי הריון: לכל משפחה ולכל תקציב
20/05/13 | אופנה
בגדי הריון מספקים מענה לצורכן של מיליוני נשים לתפקד באופן מלא בתקופת ההריון. בשוק קיימים מוצרים מקטגוריות שונות, המאפשרים לחדש את המלתחה בהתאם לאילוצי התקציב המשפחתי.

בחירה נבונה של עגלת מוצי
20/05/13 | קניות
עגלת מוצי היא עגלה יוקרתית, מתוחכמת, איכותית, אמינה ומסוגננת. בסניפי מדרלנד, המשווקת הבלעדית של מוצי בישראל, תוכלו להנות ממבחר רחב של דגמים ומייעוץ מקצועי.

טויוטה יאריס דור שלישי: נתונים עיקריים
טויוטה יאריס החדשה היא אחת המכוניות האיכותיות בשוק הרכבים הזעירים. במאמר נבחנים השינויים שבוצעו בדגם החדש של טויוטה יאריס.

טרייד אין: עסקה בטוחה
20/05/13 | צרכנות
טרייד אין נחשב בעבר לתחום אפור, כמעט על גבול הבלתי חוקי. בתי עסק קטנים ומפוקפקים הופיעו ונעלמו מהשוק. יחד עם זאת, כיום נמצאים בשוק כמה שחקנים סולידיים בתחום, אשר הפנייה אליהם נחשבת לבטוחה.

שדרוג של מכונית טויוטה בטרייד אין
20/05/13 | צרכנות
שדרוג של טויוטה בטרייד אין הוא עסקה נפוצה למדי, שכן לקוחות טויוטה שומרים בדרך כלל על נאמנות למותג. החלפת טויוטה בטרייד אין מאפשרת לבצע שתי עסקאות במקום אחד תוך חסכון משמעותי בזמן ובמאמץ.

טויוטה חדשה: הגשמת חלום
20/05/13 | צרכנות
רכישת טויוטה חדשה היא אירוע משמעותי בחיי כל נהג. שכלולים הנדסיים, אמינות גבוהה, בטיחות ונוחות בנסיעה – כל אלה יעמדו כעת לרשותו. המאמר דן בדרכים לביצוע הרכישה.

טרייד אין במחיר מחירון: תרגיל שיווקי
20/05/13 | צרכנות
עסקאות טרייד אין במחיר מחירון מוכרזות מדי פעם כמבצעים חסרי תקדים בסוכנויות רכב שונות. המאמר דן במהות המבצע, שאיננו אלא תרגיל שיווקי הנועד למשוך קהל לקוחות רחב אל הסוכנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI