דף הבית עסקים שיווק ופרסום מתנות לכנסים
מתנות לכנסים
adsitecc 16/01/13 |  צפיות: 4038

איך ניתן להפוך כנס שגרתי ורגיל למדי לכנס שייזכר לטובה אצל המשתתפים? ובכן, התשובה פשוטה למדי - מתנות לכנסים. מדובר בגימיק מצויין שתפקידו לרצות את משתתפי הכנס ובכך להפוך אותם לקהל לקוחות נאמן. פעמים רבות, מכירות פרונטליות וישירות גורמות ללקוחות רבים להירתע ולברוח. מומחים לשיווק הבינו את הגאונות מאחורי קידום מכירות מצליח. אנשים מטבעם אוהבים שנותנים להם משהו בחינם. לא תמיד מדובר במתנה פיזית, אלא במתנה בעלת ערך חיובי ויעיל לחיים, ללא קשר למוצר כזה או אחר. למשל, אם אתה בעל מוסך אתה יכול לשלוח מיילים קבועים לקהל לקוחותיך, שם אתה נותן טיפים איך להכין את רכבך לחורף.

כנס הוא הזדמנות יקרה מפז לתת ערך גבוה מאוד לקהל הלקוחות ולהרשימם. חושב לזכור שהמטרה בסופו של דבר היא קידום מכירות, אך האופן העקיף בו היא נעשית תורמת ליצירת אמון בלב הלקוח. לקוח שמגיע ליום עיון מרתק, לומד דברים חדשים בתחום מקצועו, נחשף לתחום חדש, מרגיש זכות וסוג של הוקרת תודה. באופן טבעי, כאשר לקוח מקבל מתנה הוא מרגיש סוג של מחוייבות כלפי העסק או החברה.

מתנות לכנסים- שיווק יעיל לטווח ארוך

מתנות לכנסים היא דרך יעילה לשמר את זיכרון המחויבות שנוצר אצל הלקוח. כעת יש לו מוצר שהוא למעשה פרסומי מאחר והוא נושא את לוגו החברה. הלקוח שאולי חש התנגדות מסויימת להיות מובל לקנייה או לשכנוע כזה או אחר כעת מרגיש סוג של גאווה לייצג את החברה שהעינקה לו כה הרבה. באופן זה החברה רוכשת עוד ועוד לקוחות, בעוד שאלה ממשיכים לשווק את החברה בשיטת "מפה לאוזן" כאשר הם משתמשים במוצר אותו קיבלו בכנס. ניתן להוסיף ולומר שזו דרך טובה לשמר לקוחות. כידוע, שלב גיוס לקוחות חדשים הוא רק השלב הראשון. השלב השני, ולא פחות מסובך, הוא שימורם של הלקוחות. לקוחות נשארים נאמנים לעסק, שירות או חברה שמעניקה להם ערך יעיל בחינם.

מתנות לכנסים בתחום הקוסמטיקה

מתנות לכנסים יכולות להיות גם דוגמא קטנה של מוצר חדש. למשל בתחום הקוסמטיקה מאוד מתבקש לחלק ללקוחות את המוצר באריזה קטנה וסמלית, מספיק בשביל שהלקוח יוכל להתרשם מהמוצר. במידה והא יאהב אותו הסיכוי שהוא ירכוש אותו הוא גבוה למדי. בעיקר כאשר מדובר בתחום הקוסמטיקה, הפונה בעיקר לאוכלוסייה הנשית, הנאמנות למותג כזה או אחר היא גבוהה ביותר. אישה אשר מצאה קרם לחות שמשרת אותה נאמנה ומתאים לסוג עורה, היא נוכחת לראות שהתוצאות בשטח טובות למדי, לעולם לא תחליפו באחר. לכן הדרך לחדור לקהל לקוחות בתחום הקוסמטיקה היא להעניק מוצרי דגימה איתם יוכלו הנשים להתנסות ולבדוק. באם הגיע הזמן לחדש והמוצר עונה על דרישותיהן, הן ילכו לקנות את האריזה הרגילה מהחנות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 adsitecc

חברת Adsite מספקת שירותי פרסום באינטרנט הכוללים קידום אורגני וממומן במנועי החיפוש השונים. 


מאמרים נוספים מאת adsitecc
 
מה זה מרכזיות ip
עולם המרכזיות הטלפוניות עובר מהפכה, לא עוד מערכות גמלוניות ואיטיות, אלא מרכזיות IP המשלבות טכנולוגיה מתקדמת, מהירות, יעילות תוך התאמה אישית לצרכי העסק ואפשרות חיבור למערכות תקשורת נוספות לשם תיעוד וניהול המערכת התקשורתית של העסק בצורה אופטימלית.

אימון אישי בשיטת NLP
23/01/13 | NLP
כל אדם מעוניין לעשות שינויים בתחומים שונים בחייו ואימון NLP הוא הדרך הטובה ביותר לעשות זאת. אימון NLP מאפשר לכל אחד ואחת לחזור אחורה, לשחזר זיכרונות, לשנות את הרגשות המלווים את אותם זיכרונות וליצור מציאות חיים חדשה בהווה שתגרום לנו להיות מאושרים.

מתנות ללקוחות
מתנות ללקוחות נועדו לחזק את הקשר בין החברה או הספק ללקוח. ישנן הזדמנויות רבות לפנק לקוחות, למשל בימי ההולדת שלהם או באחד מן החגים. לקוח אשר מקבל מתנה מן החברה מרגיש שמעריכים את נאמנותו, גם מבלי לרכוש או לשם סכום כסף עבור שירות העסק.

מתנות לכנסים
איך ניתן להפוך כנס שגרתי ורגיל למדי לכנס שייזכר לטובה אצל המשתתפים? ובכן, התשובה פשוטה למדי - מתנות לכנסים. מדובר בגימיק מצויין שתפקידו לרצות את משתתפי הכנס ובכך להפוך אותם לקהל לקוחות נאמן.

למי מיועד ייעוץ שיווקי?
ייעוץ שיווקי מיועד למתכננים להקים עסק חדש, או לרכוש עסק קיים, וצריכים תכנית שיווקית.

איך מנקים ספות עור
על מנת ליהנות מהמראה שכבש אתכם מלכתחילה, חשוב מאוד לדעת איך מבצעים ניקוי ספות עור, על מנת לשמור עליה במצב טוב, בכדי שהיופי ההתחלתי שלה יישאר לשנים ארוכות.

איך מנקים ספות בד
במידה ויש ברשותנו ספה רגילה, איך מבצעים ניקוי ספות בד בצורה איכותית, שגם תשמור על המרקם המקורי, לא תגרום לצבע לדהות, אך גם לא תאפשר לכתמים ופגמים אחרים להעיב על המראה החיצוני של המקום בו אתם מעבירים את השעות היפות ביותר בחייכם?

כתיבת מאמרים על קצה המזלג
במאמר שלפניכם נעסוק בתחום שהולך ותופס תאוצה בעולם האינטרנט – כתיבת מאמרים. נסקור בקצרה את הטכניקות השונות ואת הרעיון שעומד מאחורי סוג זה של כתיבה באופן כללי ואת הקרקע לצמיחת התחום.

איך לבחור חברה לניקוי ספות בד?
מערכת הישיבה שלכם נראית קצת מוזנחת לאחרונה? כתמים השתלטו על ספות הבד שלכם? יש לכם ספת בד ישנה במצב מעולה שרק צריכה קצת ניקוי יסודי? בחירת חברת הניקוי הנכונה יכולה להיות ההבדל בין ספה שמטופלת ביד מקצועית לספה שנהרסה לחלוטין.

מוצרי קידום מכירות אמצעי אפקטיבי וחדשני
מוצרי קידום מכירות הינם אמצעי אפקטיבי חדשני המהווה כלי להגדלת פוטנציאל החשיפה של החברה המשתמשת בכלי זה על מנת להגדיל את מעגל הלקוחות שלה. נהוג להשתמש בהם במסגרת כנסים או תערוכות, במבצעי קידום המוניים...
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI