דף הבית חינוך ולימודים לימודים אקדמאיים מידע אודות מכללות בצפון
מידע אודות מכללות בצפון
mlaoryehuda 23/09/13 |  צפיות: 2010

נהוג להתייחס לאזור הצפון כמתחיל בחדרה וממשיך הלאה עד להרי הגליל העליון והגולן. חבל ארץ קסום זה הטובל בנוף בראשיתי מושך אליו בשנים האחרונות אנשים רבים מאזור המרכז, המעוניינים לשפר את איכות חייהם ולהוזיל את עלויות המחייה. כיום מתעניינים גם לא מעטים באפשרות ללמוד לתואר ראשון בצפון, וליהנות מאווירה רגועה ונעימה. אומנם באזור ישנו מספר מצומצם יחסית של אוניברסיטאות, אך מנגד קיים שפע של מכללות בצפון וכל אחד יכול לבחור במקום ובחוג המתאימים לו.

איפה לומדים בצפון ?

מלבד אוניברסיטת חיפה והטכניון יש ברחבי הצפון שפע של מכללות המציעות מגוון רחב של חוגים ומקצועות לימוד לתואר ראשון ושני. למעשה, כמעט בכל עיר בצפון כמו חיפה, נהרייה, צפת, כרמיאל וקריית שמונה, יש לפחות מכללה אחת. בנוסף, גם בכל מועצה מקומית פועלות מכללות כדוגמת במועצת הגליל המערבי או עמק יזרעאל. הבחירה במיקום המכללה תלויה בהעדפות האישיות של כל סטודנט, כך שמי שמחפש חיים אורבאניים שוקקים לצד טבע ירוק יעדיף ללמוד בחיפה השופעת במרכזי קניות, מופעים ומקומות בילוי. מאידך, מי שמחפש אחר שקט ושלווה יכול להצפין עד תל חי וליהנות מלימודים באווירה כפרית וקסומה.

מה לומדים במכללות בצפון ?

למעשה ניתן למצוא כמעט כל תחום במכללות בצפון, המציעות תוכניות לימודים עדכניות וברמה אקדמית גבוה. כך למשל, תוכלו לבחור בין מנהל עסקים, ניהול משאבי אנוש, לימודי משפטים, חשבונאות, אומנות, פסיכולוגיה, עיצוב, מדעי המחשב, לימודי הנדסה, קולנוע, תקשורת, חינוך,  רפואה משלימה, כלכלה, היסטוריה וספרות.

מלגות לימודים בצפון

חשוב לדעת כי על מנת לעודד סטודנטים ללמוד בצפון, מסופקות מגוון גדול של מלגות לתואר ראשון ושני לאלו שבחרו באזור זה. המלגות מוצעות על ידי המדינה, העיריות והרשויות המקומיות וכן על ידי המכללות עצמן,  ונועדו למי שמתמודד עם קשיים כלכליים, לסטודנטים מצטיינים, לחוגים מעודפים ועל פי קבוצות שייכות.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 mlaoryehuda


 


מאמרים נוספים מאת mlaoryehuda
 
מלגות ללימודי תואר ראשון בצפון
בין אתם מתכוונים ללמוד משאבי אנוש תואר ראשון, פסיכולוגיה, משפטים, מנהל עסקים או חשבונאות, הנושא הכלכלי בוודאי מעסיק אתכם.

בחירת לימודי מנהל עסקים בהתאם לתנאי הקבלה והעלויות
בעשור השני של שנות האלפיים מוצעים לימודי מנהל עסקים בישראל על ידי מספר רב של אוניברסיטאות ומכללות, הן לתואר ראשון והן לשני.

אפשרויות תעסוקה במדעי המחשב
לימודי מדעי המחשב מתמקדים בעיקר בפיתוח תוכנות, המהווה תחום מרכזי בתעשיית ההייטק על ענפיה השונים.

לימודי חינוך לתואר שני - אפשרויות התמחות
רבים מקרב בוגרי תואר ראשון בחינוך בוחרים להמשיך ללימודי תואר שני בתחום, המוצעים במגוון רחב ומרתק של מסלולים, כשחלקם אף מאפשרים להמשיך ללימודי תואר שלישי.

להתייחס ברצינות אל ביטוח הנסיעות לחו"ל
ישנם דברים הקשורים לנסיעה לחו"ל שיש לקבוע ולברר מבעוד מועד, כמו תאריך הנסיעה והזמנת כרטיסים, אשרת שהייה ומלונות, וישנם עניינים של הרגע האחרון כמו אריזה, בדיקת תחזית מזג האוויר וסידור לעציצים ולחיות המחמד.

שיפורי יחסי ההמרה למינוף העסק
המטרה העיקרית של כל עסק, בין אם מדובר בחברות וארגוני ענק או בעצמאיים העובדים מהבית, היא להרוויח כמה שיותר כסף ולקדם את עצמו באמצעות תכנון ופיתוח אסטרטגיות שיווק.

לימודי משפטים במכללות - מידע כללי
אין ספק כי לימודי משפטים נמנים על מהמבוקשים שבמקצועות האקדמיים, עובדה הבאה לידי ביטוי בעשרות אלפי עורכי דין הרשומים במדינה.

מידע אודות מכללות בצפון
נהוג להתייחס לאזור הצפון כמתחיל בחדרה וממשיך הלאה עד להרי הגליל העליון והגולן. חבל ארץ קסום זה הטובל בנוף בראשיתי מושך אליו בשנים האחרונות אנשים רבים מאזור המרכז.

לימודי פסיכולוגיה - מידע כללי
במדינת ישראל היו לימודי פסיכולוגיה ועודם נמנים על התחומים האקדמיים המבוקשים ביותר. זאת בזכות היותם דלת כניסה לתחום עיסוק מתגמל

לימודי ניהול משאבי אנוש
ניהול משאבי אנוש הינו תחום מבוקש ומאתגר המוצע בימינו על ידי קשת רחבה של מוסדות אקדמיים לתואר ראשון ושני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI