דף הבית חינוך ולימודים לימודים אקדמאיים לימודי משפטים במכללות - מידע כללי
לימודי משפטים במכללות - מידע כללי
mlaoryehuda 23/09/13 |  צפיות: 2068

אין ספק כי לימודי משפטים נמנים על מהמבוקשים שבמקצועות האקדמיים, עובדה הבאה לידי ביטוי בעשרות אלפי עורכי דין הרשומים במדינה. הביקוש האדיר גרם למוסדות אקדמיים רבים להציע תוכניות לימודים מתאימות, וביניהם גם הרבה מכללות בצפון. בימינו ניתן למצוא מגוון מסלולים ללימודי משפטים עם שלל אפשריות שילוב של תואר נוסף.

לימודי משפטים במכללות

כאמור, עקב הביקוש הגובר אושר למספר רב של מכללות ברחבי הארץ ללמד משפטים, חלקן רב תחומיות ואחרות ייעודיות לתחומי המשפטים. במרבית המקרים מדובר בתוכניות לימודים איכותיות ומעמיקות, המספקות ידע מקיף ומגוון לצד אפשרויות התמחות. כמו כן, המכללות מצטיינות בסביבת לימודים תומכת, בכיתות לימוד קטנות וביחס אישי לכל תלמיד. יש לציין מכללות רבות מספקות מלגות לתואר ראשון על מנת לסייע לנזקקים, וכן כדי לעודד סטודנטים למצוינות.

תנאי קבלה ללימודי משפטים במכללות

לאור הביקוש הרב וחשיבותה של האיכות האנושית, תנאי הקבלה עבור לימודי משפטים אינם קלים ולרוב מצריכים תעודת בגרות מלאה עם ממוצע ציונים שמעל לשמונים וחמש, וכן ציון גבוה במבחן הפסיכומטרי. יחד עם זאת, חשוב להדגיש כי תנאי הקבלה משתנים בין המוסדות שחלקם מחמירים ואחרים מקלים יותר.

תוכנית לימודי משפטים במכללות

לימודי משפטים במכללות נפרסים לרוב על פני שלוש שנים, ובנוסף לשנת סטאז' ומעבר בהצלחה של בחינות לשכת עורכי הדין מעניקים הסמכה ורישיון לעסוק בעריכת דין. הלימודים עצמם מורכבים מתכנים עיוניים ומעשיים בתחום ובנושאים הקרובים אליו, ומהלכם בוחרים הסטודנטים את תחום התמחותם כדוגמת דיני פלילים, משפט בינלאומי או משפט אזרחי. כמו כן, ניתן לשלב לימודי משפטים עם תחום נוסף וכך לזכות ביתרון משמעותי בשוק העבודה. על השילובים המבוקשים נמנים בין היתר לימודי משפטים עם חשבונאות, מנהל עסקים, ממשל ותקשורות.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 mlaoryehuda


 


מאמרים נוספים מאת mlaoryehuda
 
מלגות ללימודי תואר ראשון בצפון
בין אתם מתכוונים ללמוד משאבי אנוש תואר ראשון, פסיכולוגיה, משפטים, מנהל עסקים או חשבונאות, הנושא הכלכלי בוודאי מעסיק אתכם.

בחירת לימודי מנהל עסקים בהתאם לתנאי הקבלה והעלויות
בעשור השני של שנות האלפיים מוצעים לימודי מנהל עסקים בישראל על ידי מספר רב של אוניברסיטאות ומכללות, הן לתואר ראשון והן לשני.

אפשרויות תעסוקה במדעי המחשב
לימודי מדעי המחשב מתמקדים בעיקר בפיתוח תוכנות, המהווה תחום מרכזי בתעשיית ההייטק על ענפיה השונים.

לימודי חינוך לתואר שני - אפשרויות התמחות
רבים מקרב בוגרי תואר ראשון בחינוך בוחרים להמשיך ללימודי תואר שני בתחום, המוצעים במגוון רחב ומרתק של מסלולים, כשחלקם אף מאפשרים להמשיך ללימודי תואר שלישי.

להתייחס ברצינות אל ביטוח הנסיעות לחו"ל
ישנם דברים הקשורים לנסיעה לחו"ל שיש לקבוע ולברר מבעוד מועד, כמו תאריך הנסיעה והזמנת כרטיסים, אשרת שהייה ומלונות, וישנם עניינים של הרגע האחרון כמו אריזה, בדיקת תחזית מזג האוויר וסידור לעציצים ולחיות המחמד.

שיפורי יחסי ההמרה למינוף העסק
המטרה העיקרית של כל עסק, בין אם מדובר בחברות וארגוני ענק או בעצמאיים העובדים מהבית, היא להרוויח כמה שיותר כסף ולקדם את עצמו באמצעות תכנון ופיתוח אסטרטגיות שיווק.

לימודי משפטים במכללות - מידע כללי
אין ספק כי לימודי משפטים נמנים על מהמבוקשים שבמקצועות האקדמיים, עובדה הבאה לידי ביטוי בעשרות אלפי עורכי דין הרשומים במדינה.

מידע אודות מכללות בצפון
נהוג להתייחס לאזור הצפון כמתחיל בחדרה וממשיך הלאה עד להרי הגליל העליון והגולן. חבל ארץ קסום זה הטובל בנוף בראשיתי מושך אליו בשנים האחרונות אנשים רבים מאזור המרכז.

לימודי פסיכולוגיה - מידע כללי
במדינת ישראל היו לימודי פסיכולוגיה ועודם נמנים על התחומים האקדמיים המבוקשים ביותר. זאת בזכות היותם דלת כניסה לתחום עיסוק מתגמל

לימודי ניהול משאבי אנוש
ניהול משאבי אנוש הינו תחום מבוקש ומאתגר המוצע בימינו על ידי קשת רחבה של מוסדות אקדמיים לתואר ראשון ושני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI