דף הבית רפואה ובריאות בריאות אחר להתייחס ברצינות אל ביטוח הנסיעות לחו"ל
להתייחס ברצינות אל ביטוח הנסיעות לחו"ל
mlaoryehuda 29/09/13 |  צפיות: 1809

חופשה בחו"ל היא הזמן בשנה בו אנו זוכים להתרחק מעט משגרת היומיום התובענית, לקחת צעד אחורה ופשוט לנוח וליהנות. מכיוון שהחופשה נועדה אך ורק עבור דברים טובים, אנו מעדיפים שלא לחשוב על בעיות וצרות העלולות להתרחש במהלכה, כמו מחלה, תאונה, אובדן רכוש או גניבה. ואולם, למרבה הצער הצרות אינן נפקדות גם מהזמנים שאמורים להיות השלווים ביותר, ולכן ישנה חשיבות מרובה לבחירה מוקפדת ולא אקראית של ביטוח נסיעות חו"ל. כלומר, ביטוח אשר יכסה אותנו על כל צרה שלא תבוא ויאפשר לנו לנסוע בראש שקט ובבטחה.

בחירה נכונה של ביטוח נסיעות

ישנם דברים הקשורים לנסיעה לחו"ל שיש לקבוע ולברר מבעוד מועד, כמו תאריך הנסיעה והזמנת כרטיסים, אשרת שהייה ומלונות, וישנם עניינים של הרגע האחרון כמו אריזה, בדיקת תחזית מזג האוויר וסידור לעציצים ולחיות המחמד. על ביטוח נסיעות לחו"ל להיות בין הדברים הראשונים שאנו בודקים ורוכשים, ולכלול בתוכו ביטוח בריאות מלא ומקיף וכן ביטוח לחפצי הערך שאנו נושאים וכל פרט אחר הקשור לנסיעתנו הספציפית. בחירה זו תיעשה באמצעות המלצות של חברים ומכרים, סקר שוק, השוואת מחירים וכמובן בדיקת פרטי הפוליסה על כל פרטיה ומשמעויותיה.

בדיקת פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל

אם אינכם מתכננים Relocation לתקופה ממושכת, במרבית המקרים נסיעות קצרות לחו"ל למטרות חופשה אינן כרוכות בעלויות ביטוח נסיעות גבוהות, ומסתכמות בדולרים בודדים ליום. יחד עם זאת, ההבדל המהותי בין הפוליסות אינו בעלויותיהן אלא בתכניהן, כלומר בסכומים ובמצבים שהפוליסה מכסה, עליהם חשוב לתת את הדעת ולהתעכב. פרטים אלו כוללים בין היתר כיסוי עלויות אשפוז או ניתוח, הטסה מיוחדת לארץ במקרה חירום, מימון תרופות וציוד רפואי, טיפולי חירום לשיניים, וכיוסי לסובלים ממחלה כרונית או לנשים בהריון. במידת הצורך, בדקו שהפוליסה מכסה גם פגיעות מספורט אתגרי כמו סקי שלג או ראפטינג, וכן מהו גובה הכיסוי לחפצי הערך שאתם לוקחים עימכם לנסיעה.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 mlaoryehuda


 


מאמרים נוספים מאת mlaoryehuda
 
מלגות ללימודי תואר ראשון בצפון
בין אתם מתכוונים ללמוד משאבי אנוש תואר ראשון, פסיכולוגיה, משפטים, מנהל עסקים או חשבונאות, הנושא הכלכלי בוודאי מעסיק אתכם.

בחירת לימודי מנהל עסקים בהתאם לתנאי הקבלה והעלויות
בעשור השני של שנות האלפיים מוצעים לימודי מנהל עסקים בישראל על ידי מספר רב של אוניברסיטאות ומכללות, הן לתואר ראשון והן לשני.

אפשרויות תעסוקה במדעי המחשב
לימודי מדעי המחשב מתמקדים בעיקר בפיתוח תוכנות, המהווה תחום מרכזי בתעשיית ההייטק על ענפיה השונים.

לימודי חינוך לתואר שני - אפשרויות התמחות
רבים מקרב בוגרי תואר ראשון בחינוך בוחרים להמשיך ללימודי תואר שני בתחום, המוצעים במגוון רחב ומרתק של מסלולים, כשחלקם אף מאפשרים להמשיך ללימודי תואר שלישי.

להתייחס ברצינות אל ביטוח הנסיעות לחו"ל
ישנם דברים הקשורים לנסיעה לחו"ל שיש לקבוע ולברר מבעוד מועד, כמו תאריך הנסיעה והזמנת כרטיסים, אשרת שהייה ומלונות, וישנם עניינים של הרגע האחרון כמו אריזה, בדיקת תחזית מזג האוויר וסידור לעציצים ולחיות המחמד.

שיפורי יחסי ההמרה למינוף העסק
המטרה העיקרית של כל עסק, בין אם מדובר בחברות וארגוני ענק או בעצמאיים העובדים מהבית, היא להרוויח כמה שיותר כסף ולקדם את עצמו באמצעות תכנון ופיתוח אסטרטגיות שיווק.

לימודי משפטים במכללות - מידע כללי
אין ספק כי לימודי משפטים נמנים על מהמבוקשים שבמקצועות האקדמיים, עובדה הבאה לידי ביטוי בעשרות אלפי עורכי דין הרשומים במדינה.

מידע אודות מכללות בצפון
נהוג להתייחס לאזור הצפון כמתחיל בחדרה וממשיך הלאה עד להרי הגליל העליון והגולן. חבל ארץ קסום זה הטובל בנוף בראשיתי מושך אליו בשנים האחרונות אנשים רבים מאזור המרכז.

לימודי פסיכולוגיה - מידע כללי
במדינת ישראל היו לימודי פסיכולוגיה ועודם נמנים על התחומים האקדמיים המבוקשים ביותר. זאת בזכות היותם דלת כניסה לתחום עיסוק מתגמל

לימודי ניהול משאבי אנוש
ניהול משאבי אנוש הינו תחום מבוקש ומאתגר המוצע בימינו על ידי קשת רחבה של מוסדות אקדמיים לתואר ראשון ושני.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI