דף הבית עסקים עסקים קטנים ובינוניים אחסון ציוד
אחסון ציוד
פורטל לבית 01/03/19 |  צפיות: 8403
אחסון ציוד לתקופה קצרה או ארוכה, באם מדובר ברייל וקשיין או טיול ארוך של אמצע החיים, אחסון רהוט הבית בין מעברי דירה או שיפוץ גדול של הבית. כל אלה דורשים התארגנות של חברת אחסנה. חשוב לנו שהציוד יישמר גם אם זה לזמן קצר.

אנחנו מחליפים ספה, אחת לכמה שנים או מיטה או מזנון, אבל יש ציוד שהולך איתנו לכל החיים, יש כאלה שיש להם אוסף ספרים שאספו במשך השנים, אלבומי תמונות, ואף רהיטים שבעלי חשיבות אצלנו שגם שהשנים יעברו אנחנו נמשיך לשמור אותם כי הם בעלי ערך סנטימנטלי. אחסון ציוד לצורך נסיעה ארוכה דורש התארגנות לאחסן את הציוד לתקופה ארוכה וזאת בידיעה שהציוד שמור , לא יירטב או ייהרס.


הציוד שלכם בידיים טובות?

אתם רוצים להאמין שאכן בחרתם חברת אחסנה בעלת ניסיון ותודעת שירות גבוהה שתשמור על הציוד שלכם. אבל הבחירה של חברת אחסנה היא החלטה שלכם וחשוב שתעשו את ההחלטה הטובה ביותר. הכנו לכם מדריך לקצר כיצד לבחור חברת אחסנה, מה לבדוק ומה לשאול.

בדקו היכן ממוקם המחסן האם הוא רחוק ממקום המגורים או קרוב, במידה ויש לכם צורך מדי פעם להוציא משהו מהמחסן חשוב שיהיה קרוב אליכם גאוגרפית.

מי שומר על ציוד שלכם ויותר נכון האם הציוד שלכם באמת מאובטח, בדקו מהם ארגוני השמירה במקום, האם המתחם סגור, האם יש חברת שמירה. והאם הציוד שלכם מאובטח.

מצב המחסנים הוא גם נושא שעליכם לבדוק. חשוב שתיקחו מחסן בהתאם לציוד שלכם ושלא תשלמו על מחסן חצי ריק.  בדקו שהמחסנים נקיים, בררו מתי ריססו אותם ובדקו שהאזור מסביב למחסן נקי ולא כולל מצבורי אשפה חשופים.

האם הציוד שלכם במכולות או במחסן. קחו בחשבון שאם הציוד נמצא במכולה שהיה תחת כיפת השמים היא חשופה לגשם ולשמש חזקה, החום במכולה סגורה גבוה יותר מהחום בחוץ וציוד שרגיש לטמפרטורה גבוהה עלול להתקלקל כגון מוצרי חשמל ועוד. במחסן שימו לב שהמחסן שלכם בלבד ואינו בשיתוף עם עוד אנשים.

גישה למחסנים – בררו מתי ניתן להגיע אל המחסן, בשעות הפעילות ומהן, האם יש לוודא מראש שיש מישהו במקום או בכל שעה שנוחה לכם מבלי ליידע.

אחסון ציוד על ידי חברת שירותי אחסנה המעמידה לרשותכם שירות מעולה של אחסון ציוד במחסנים או אחסון במכולות, בהתאם לכמות ונפח הפריטים אותם ברצונכם לאחסן. חברת אחסון מקצועית תדע להעניק לכם פתרונות אחסון, בהתאם לכמות ונפח הציוד שלכם, בהתאם לסוג הציוד ולזמן האחסנה.  אנשי המקצוע שלנו מסייעים לכם לבחור את יחידת האחסון הנדרשת לכם,  וזאת לאחר הקשבה ולמידה על  הצרכים שלכם והאילו פריטים מדובר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

  פורטל לבית

פורטל לבית, הפורטל הגדול לכל השירותים ואנשי המקצוע לבית. רהיטים, אמבטיות, מטבחים, טכנאים, אדריכאלים, סורגים, פרגולות, תריסים, שער חשמלי , פרקטים, הסקה ועוד. 


מאמרים נוספים מאת פורטל לבית
 
אישור יבוא ציוד רפואי
אישור רישום בפנקס האביזרים של אמ"ר – אישור ורישום המוצר או האביזר הרפואי בפנקס אמ"ר של משרד הבריאות. הרישום מאפשר את מכירתו לקהל היעד שהוגדר בגוף האישור בלבד. ויש לחדש את האישור אחת לתקופה.

שלבים בדרך לרכישת דירה מקבלן
19/01/21 | נדל"ן
מעוניינים לקנות דירה חדשה מקבלן, מה צריך לבדוק לפני, מה כלול בחוזה וטיפים לבדיקה לפני רכישה

האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחול?
11/01/21 | נדל"ן
האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל או בארץ? מה לבדוק לפני שמשקיעים והאם כדאי להשקיע לבד או דרך חברה?

אחסון דירות
22/06/20 | מעבר דירה
מעבר דירה או שיפוץ דירה דורש לאחסן את הציוד של הבית לתקופה קצרה או ארוכה. שירותי אחסנה יאפשרו לכם לשמור על הרכוש שלכם ולהמשיך בשיפוץ או במעבר עד לרגע שתוכלו להחזיר את הרכוש שלכם לדירה.

דירות להשכרה
10/03/20 | נדל"ן
אם החלטתם להשקיע בתחום הנדל"ן - יש הרבה דברים שאתם צריכים לדעת וללמוד ולכן כנראה שלא הגעתם למאמר הזה במקרה. אז מה חשוב לדעת? איפה מתחילים? איפה הכי כדאי לרכוש דירה להשקעה?

ירושת מקרקעין –מנוחה ונחלה
19/11/19 | נדל"ן
אם בחר היורש הפוטנציאלי להסתלק מחלקו בירושה,הרי שלא השתנה כלום מבחינת מצבו הכלכלי רגע לפני החלטה זאת,וכך גם לעניין מצבו המיסוי-ללא שינוי.אם בחר לקבל את הירושה,סעיף 4 לחוק מיסוי מקרקעין קובע כי הורשה איננה מכירה או פעולה באיגוד

משרדים להשכרה או חללי עבודה
31/10/19 | נדל"ן
משרד או חלל עבודה, מה עדיף? מה היתרונות של כל אחד מהם ואיך לבחור מה מתאים בדיוק לעסק שלך

הקמת מועדון לקוחות
הקמת מועדון לקוחות היא הדרך הקלה והיעילה ביותר לשמור על קשר עם הלקוחות שלכם ויותר מכך, להביא אותם לחזור ולרכוש מוצרים או שירותים אצלכם. הקמת מועדון לקוחות הנעשה בצורה נכונה בסופו של דבר יגדיל לכם את שורת הרווח.

חברת הדברה מקצועית
הדברה מאפשרת לנו להנות ממרחב פרטי ללא חרקים ומזיקים שונים. בין אם מדובר בתיקנים, עכברים או דבורים. בחירת חברת הדברה מקצועית תבטיח בית נקי מחרקים.

אחסון ציוד
אחסון ציוד על ידי חברת שירותי אחסנה המעמידה לרשותכם שירות מעולה של אחסון ציוד במחסנים ו/או במכולות, בהתאם לכמות ונפח הפריטים אותם ברצונכם לאחסן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI