דף הבית ד"ר ערן אשחר

ד"ר ערן אשחר

 מאמרים אחרונים של הכותב
חברה: מרכז אשחר לריפוי טבעי
אתר אינטרנט:   אתר לב וכלי דם - www.dreshkhar.com
טלפון: 02-5337245
צור קשר עם הכותב: צור קשר
אודות הכותב:

ד"ר ערן אשחר N.D, M.P.H, נטורולוג,רופא היגייניסט. הקים את המרכז להיגיינה טבעית במטרה ללמד חולים בכל סוגי המחלותובעיות הבריאות להבריא באמצעות כח הריפוי הטמון בגופם. ד"ר אשחר הוביל אלפי אנשיםלהחלמה וריפוי ממצבי מחלה לאחר שהרפואה הרימה ידיים, או הציעה תרופות לכל החיים אוניתוח מסכן חיים. ד"ר אשחר עצמו נרפא ממחלה כרונית שבה חלה בגיל 9 לאחר שהולעטבתרופות "לכל החיים" והוצע לו ניתוח כריתה שממנו ניצל בעזרת ההיגיינההטבעית.

הואהרופא-ההיגייניסט היחיד בארץ המתחייב למסור למטופל את כל המידע על מצבו האמיתי ועלרמות הסיכון לבריאותו באמצעות ניתוח בריאות מקיף. הוא היחיד שאיננו נרתע לומרלמטופל מה האמצעים המדויקים שעליו לנקוט כדי להבריא ממחלתו. הוא היחיד המציע כלינוסף ומשמעותי, צום על מים, שהוא הכלי הטיפולי החזק ביותר שיש לאדם להחלמה מכל מחלהשהיא.
מאמרים נוספים מאת ד"ר ערן אשחר
 
הסוכרת מאוזנת עם תרופות - אתם חיים באשליה קשה!!
02/03/13 | דיאטה ותזונה
אמרו לכם שאין ריפוי למחלת הסוכרת? אמרו לכם שהסוכר שלכם מאוזן ברגע שאתם לוקחים תרופות ורמתו נמצאת בטווח? הטעו אתכם! תרופות לסוכרת אינן מטפלות בשורש המחלה ובגורמיה. הן מסתירות את הבעיה ומאפשרות לגורמים להמשיך להרוס את כלי הדם, הלב, מערכת העצבים הכליות. הפתרון אצלכם ביד - רפאו את עצמכם בעזרת תזונה כירורגית !
למאמר המלא...

מדוע דיאטות לא עובדות - חלק ב
01/03/09 | דיאטה ותזונה
כולנו יודעים שדיאטות לא עובדות. דיאטה היא אשליה והונאה עצמית שעליה אתם משלמים ממיטב כספכם. דיאטה מזיקה במישור הפיזי ובמישור הנפשי. הפסיקו לעשות דיאטות ולמדו מה באמת יוביל אתכם למשקל תקין.
למאמר המלא...

מדוע דיאטות לא עובדות - חלק א
26/02/09 | דיאטה ותזונה
כולנו יודעים שדיאטות לא עובדות. דיאטה היא אשליה והונאה עצמית שעליה אתם משלמים ממיטב כספכם. דיאטה מזיקה במישור הפיזי וןבמישור הנפשי. הפסיקו לעשות דיאטות ולמדו מה באמת יוביל אתכם למשקל תקין.
למאמר המלא...

אוסטיאופורוזיס - חללת העצם, בריחת סידן – מחלה שאפשר למנוע ולעצור
22/11/08 | בריאות נשים
מחלת האוסטיאופורוזיס פוגעת במאות אלפי נשים ואף גברים בישראל. המימסד הרפואי איננו עושה את המתבקש למניעת המחלה ונוקט בגישה אנטי מדעית בטיפול בה. על פי פרופ' קמפבל, ההמלצות התזונתייות הרגילות מובילות להחרפת המחלה. ההיגיינה הטבעית מציעה טיפול מדעי יעיל ומוכח קלינית.
למאמר המלא...

אוטוטוקסמיה - הרעלה עצמית: הסיבה המרכזית לכל מחלות המערב
22/05/08 | דיאטה ותזונה
הרפואה מחפשת סיבה ספציפית ושונה לכל מחלה ובדרך כלל טוענת לאחר החיפושים ש- "הסיבה למחלה איננה ידועה". ד"ר אשחר טוען שהרעלה עצמית הינה הבסיס לכל המחלות של ימינו. במקביל לתהליך ההרעלה חומרי תזונה חיוניים אינם מסופקים לגוף באופן מושלם. אומר ד"ר אשחר - משימתנו החשובה ביותר, במהלך החיים צריכה להיות שמירה על דרגת רעליות נמוכה של נוזלי הדם והתאים בגוף. ההיגיינה הטבעית מצביעה על החוקים והעקרונות שלהם כפוף גופנו ששמירה עליהם תוביל להפחתה משמעותית ברעילות הנוזלים ותשפר את הבריאות שלנו לבלי הכר.

ד"ר א
למאמר המלא...

שפעת – מחלה מסוכנת או סימפטום קל למיגור? שפעת – האם היא בכלל "מחלה" ?
22/05/08 | רפואה משלימה
מיליוני אנשים חולים בשפעת מידי שנה ואפילו מספר פעמים בשנה. אחרים מסתובבים עם מיני שפעת, נזלת קבועה ואלרגיות שונות במשך חודשים. הרופאים ממליצים, ליתר ביטחון, על תרופות למצב זה, אפילו אנטיביוטיקה, אם מזהים "חיידקים שהתיישבו בגרון". האם באמת אנחנו קורבנות חסרי ישע שנופלים קורבן שוב ושוב בידי יצורים קטנים ובלתי נראים הגורמים לנו להשבתת הבריאות עד כדי מוות בקרב מבוגרים ?

האם החיסונים נגד שפעת יעילים, נחוצים ותורמים לבריאות ?

במאמר זה תקראו על פרשנות שונה לחלוטין לתופעה הקרויה שפעת ומחלות החורף לס
למאמר המלא...

ניקיון פסח לגוף ולנשמה – מדוע ?
22/05/08 | רפואה משלימה
בכל בית יהודי מוציאים פעם בשנה את כל הלכלוך של כל השנה ועושים ניקיון יסודי. ומה עם הפסולת של הגוף ? לרבים תיראה שאלה זו כתמוהה. מה אני בדיוק צריך לעשות ישאלו ?

ובכן גופנו הוא מעין מכונה שקולטת חומרים מהסביבה מנצלת את החומרים האורגניים לתועלתה ופולטת את חומרי הפסולת באמצעות אברי ההפרשה. אורח החיים המודרני מוביל לשימוש באלפי חומרים כימיים שמזהמים את המזון, המים והאוויר שאנחנו נושמים ואלה מוחדרים לגופנו באופן קבוע. חומרים אלה לא רק שאינם נחוצים לגוף, אלא הם הגורמים הראשיים למחלות בגופנו. ד"ר אשחר טוען שבאמצעות כמה טכניקות של ניקוי רעלים מהדם והתאים נוכל לראות שיפור מדהים בבריאותנו.
למאמר המלא...

מיגרנה – בעיה בריאותית מכאיבה אבל פשוטה שניתנת לריפוי בזמן קצר
22/05/08 | רפואה משלימה
כאבי ראש בכלל ואלה בדרגות הגבוהות המכונים מיגרנה הם אחת מבעיות הבריאות הנפוצות והמכאיבות ביותר. רבים מאמינים שהיא פשוט חלק מההוויה הטבעית של כולנו. התפיסה ברפואה היא שהמקור של הסוגים השונים של הכאב לרוב לא ברור. הטענה היא ש - "מרבית כאבי הראש הם כאבי מתח שרירים, מיגרנות או כאבי ראש ללא סיבה נראית לעין" והעצה היא - "אין מה לעשות, את/ה חייב/ת ללמוד לחיות עם זה" ?

ד"ר אשחר טוען שהמקור לכאבי הראש הינה הביוכימיה המורעלת שאנחנו צוברים במהלך השנים. מדהים לראות כמה מהר נפטרים המטופלים מכאבי הראש שמהם סבלו במשך שנים. המפתח להחלמה באמצעות גישת ההיגיינה הטבעית הינו ניקוי הגוף מהרעלים והזנה ט
למאמר המלא...

מחלת התשישות הכרונית - CFS - Chronic Fatigue Syndrome ופיברומיאלגיה
22/05/08 | רפואה משלימה
מיליונים רבים בישראל לוקים במחלת עייפות כרונית מזוהה או נסתרת. המחלה נגרמת מהרעלה ומהתשה ממושכים של תאי הגוף, איברי הגוף ומערכותיו השונות. אורח חיים בלתי היגיוני, הישגי ומתוח מתיש את הגוף ומוביל להתמוטטות של מערכת האנרגיה העצבית. תרופות וניתוחים המוצעים לאחרונה הם פיתרן גרוע ומזיק. הדרך הקצרה היא הדרך הממושכת יותר, שיקום הגוף באמצעות תזונת ניקוי לאורך זמן. גישת ההיגיינה הטבעית וניסיוני על מאות מקרים מוכיחים שזו הדרך המוכחת היחידה שיש לריפוי אמיתי מהמחלה. פיברומיאלגיה גם היא נובעת מאותן סיבות ונע
למאמר המלא...

מניעת ניתוח מעקפים וצנתורים וטיפול בטרשת עורקים ושומנים(כולסטרול) גבוהים בדם באמצעות
22/05/08 | מחלות לב
אמרו לכם שאתם זקוקים לצנתור או ניתוח מעקפים מידי? חכו, זה לא נכון, קראו את המאמר, קבלו דעה נוספת. דני, אורי מאיר, רינה, נמרוד ועוד רבים סירבו לעשות ניתוח מעקפים גם לאחר שבליבם התגלו עורקים סתומים ב- 95%! הם ניסו את שיטת התזונה הכירורגית והעורקים נפתחו ללא ניתוח.
צנתור וניתוח מעקפים הם הליכים מיותרים ומזיקים שניתן להחליפם בתזונה כירורגית וכך להימנע מתרופות ונכות לכל החיים. הליכים זמניים אלה מסוכנים עד כדי סכנת חיים וגם אינם מטפלים בגורמים לסתימת העורקים.
למאמר המלא...
1 2 עמוד הבא >
    
שיווק באינטרנט על ידי WSI