דף הבית עסקים מחקרי שוק בעלי מקצוע בעולם האינטרנט הנוכחי- איזה חיים קשים!!!!
בעלי מקצוע בעולם האינטרנט הנוכחי- איזה חיים קשים!!!!
מרטין 11/07/11 |  צפיות: 14411

שינויים חריפים בתחומי הדפוס והאלומיניום:

אחד הדברים המיוחדים ביותר שקרו בעשור האחרון זה העובדה שהעולם עבר מפרסום על גבי נייר לפרסום על גבי האינטרנט. איך זה השפיע על הדברים? בצורה קיצונית לחלוטין. האם אתם רוצים לדעת מה היו השינויים הללו? אז הנה ההסבר המלא והמפורט על הדברים. כמו שכבר ציינתי העולם עובר לרשת. האם זה טוב או לא טוב? נורא תלוי למי? לחלק זה מעולה ולחלק אחר זה הרבה פחות מעולה. היום אני רוצה להתמקד הרבה יותר בעסקים הקטנים. כאשר אני מדבר על קטנים, הכוונה היא לעסקים שמעסיקים פחות מחמישים עובדים. האם זה טוב להם?

בתי דפוס- פליירים, מגנטים, כרטיסי ביקור

אני רוצה להתחיל דווקא מנקודה שהיא פחות צפויה בדיון כגון זה, תרשו לי להגיד ששוק הפליירים או כרטיסי הביקור או תחום הדפוס בכלל, לא השתנה כמעט בכלום. אנשים עדיין צורכים את המוצרים הללו, באותן  כמויות כמו תמיד, רק נתח הרווחים של העוסקים בתחום, הולך ויורד משמעותית.

ההבדל הוא כזה, לפני עשר שנים, כדי להיכנס לתחום הפליירים או הדפוס האחר, כמו מגנטים ודברים דומים, היה צריך לפרסם בעיתונים, מקומונים, שלטי חוצות, מה שאני קורא: פרסום יקר. הדבר הוביל לכך שבשוק של ייצור מגנטים למשל, היה מעט מאוד אנשים המוכרים סחורה ובדיוק בגלל זה, נתח המחירים במכירה של מגנטים או פליירים היה מספיק גבוה כדי שיהיה רווח בתחום. עד עכשיו, הכול ברור.

הבעיה מתחילה ברגע שהפרסום נכנס לאינטרנט ולכאורה נהיה זול יותר. ההשלכות של הדבר הזה הן שנהיה הרבה יותר מתחרים  אך המחירים ירדו בגלל התחרות הגוברת והעולה למעלה בהתמדה. הבנתם את הנקודה? המחירים יורדים ואיכות העבודה הולכת ונהיית יותר נמוכה. איכות ההדפסה היא הרי קבועה בעצם, אין משמעות במחיר העבודה כולה, ההבדל היחידי הוא ברווחים של מי שמוכר את העבודה, בדיוק בגלל זה האיכות נהייתה פחות טובה והשירות נהיה פחות טוב. הוא נהיה בהכרח פחות טוב כי נותן השירות מרוויח פחות כסף ולכן נותן שירות פחות טוב. מגנטים זה עדיין אותם מגנטים בדיוק, רק מסביב הוא שנהיה פחות טוב.

הדברים האלו מתרחשים בהרבה מאוד תחומים נוספים ולא רק מגנטים, פליירים או כל דבר אחר. המוצר הוא אותו מוצר בדיוק, אך השירות נהיה הרבה פחות טוב, זמני הטיפול נהיו יותר ארוכים וכל מה שכרוך בכך.

האם המצב הזה משרת אותנו? ממש לא, הוא לכאורה מביא לנו מחירים יותר טובים אבל בפועל הוא נותן לנו עבודה פחות איכותית. האם זה קורה בעוד תחומים חוץ מזה? כמובן.

תחום נוסף שסובל מאוד בדברים האלו בדיוק זה אלומיניום, הבעיה עם אלומיניום זה שחומר הגלם נורא יקר, רק נשאר להרוויח על העבודה עצמה. מה זה אומר שככל שהתחרות עולה, הרווח הנקי שנשאר לבעל העסק הוא קטן יותר, במצב כזה כל מתחרה נוסף שנכנס לעבודות אלומיניום, למעשה נוגס נשיכה רצינית בבשר החי של הרווחים בתחום הזה עצמו. אז זה בדיוק מה שקורה כאן: עוד אנשים נכנסים בגלל האינטרנט אך הם למעשה שומטים את הקרקע מתחת לרגלי עצמם והמתחרים שלהם. האם זה נראה לכם נכון? כמובן שלא, זה רק גורם לנו לקבל עבודה פחות טובה. זה לא טוב בדפוס או בפליירים או באלומיניום או בכל דבר אחר.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מרטין


 


מאמרים נוספים מאת מרטין
 
משכנתא חוץ בנקאית אצל המומחה- מרטין בוקסדורף "הבולדוג"
22/02/20 | בנקאות
נתקעתם במצב קשה וצריכים משכנתא חוץ בנקאית שתוכל לחלץ אתכם מהבעיה? הגעתם למקום הנכון בדיוק. שמי מרטין בוקסדורף, המומחיות שלי להשיג משכנתא חוץ בנקאית לאנשים שנמצאים במצבים מסובכים, על מנת לפתור את הבעיה.

מרטין בוקסדורף- כשהבנק לא מוכן לאשר משכנתא לסגירת חובות
המצב הזה הוא בלתי נסבל וגורם לאנשים סיוטים. יוצא לי לדבר עם הרבה מאוד אנשים שהם באמת צריכים את הכסף של המשכנתא, אבל באמת צריכים והבנקים עושים להם בעיות בקבלת הכסף. כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, העבודה שלי היא להיכנס לתמונה במצבים שהבנקים לא מוכנים לאשר משכנתא ולנסות להפוך את התמונה כדי להשיג אישור למשכנתא בכל מקרה.

מרטין בוקסדורף- יועץ מומחה לליווי מסורבי משכנתא! בבנקים בלבד!
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

משכנתא לאחר פשיטת רגל - רק מרטין בוקסדורף יועץ מומחה
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

דרור אטרי בדרישה: העולם העיסקי צריך לשכת מסחר חזקה יותר
דרור אטרי המכהן כיושב ראש לשכת המסחר ירושלים, יוצא בדרישה הוגנת להרחיב את סמכויות לשכת המסחר בקרב בעלי העסקים. לטענת אטרי רק לשכות המסחר שהן מקומיות ונמצאות בשטח יכולות לתת את התרומה המשמעותית לעולם העיסקי, יותר מאשר כל גוף ממשלתי אחר עם כוונות טובות וראויות.

אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.

הדפסת פליירים- בכמויות גדולות ובמהירות
האינטרנט הוא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאין כמוהו אבל יש עוד מנועי ומנופי שיווק נוספים שמתקיימים מחוץ לרשת. פליירים, לדוגמה. בין אם יש לכם עסק קטן וקהל הלקוחות העיקרי שלכם מצוי בעיקר בשכונה שלכם

שימושים שונים של מדבקות
כפי שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים, עולם המדבקות, או סטיקרים כפי שהם מכונים בלועזית הוא עצום ומעניין ויש סוגים רבים ומגוון אשר מתאימים לשלל שימושים על ידי שלל משתמשים. המדבקות מתאימות לא רק לשימוש על ידי ילדים בחוגי היצירה ובגני הילדים, גם לאנשים מבוגרים יש בשנים האחרונות שימוש רב בכל מה שלקשור לתחום של מדבקות. כאן נזכיר כמה שימושים של המדבקות דווקא בקרב אוכלוסיית המבוגרים כאן בארץ אשר מתאימים לשלל מצבים בבית או מחוצה לו.

הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI