דף הבית רפואה ובריאות קוסמטיקה וטיפוח למה אסור לבצע פילינג עמוק עצמאית - 6 סיבות
למה אסור לבצע פילינג עמוק עצמאית - 6 סיבות
ד"ר יאיר גילוני 09/11/11 |  צפיות: 4233

מטופלות רבות מגיעות אלי ושואלות מה ההבדל בין טיפול פילינג עצמי אואצל הקוסמטיקאית לבין הטיפול שהן מקבלות אצלי. ההבדלים כפי שתיכף תקראו, הםעצומים ולעתים לא סובבים רק את המחיר והיופי אלא גם כוללים סיכוניםמיותרים בטיפול בידיים לא מוסמכות.

אספתי מספר שאלות נפוצות ועניתי עליהן כאן, בכדי שתוכלו לבחור בצורה נכונה מבלי להתלות אך ורק בדברי שכנוע של גורם זה או אחר.

ש: ראיתי תכשירי פילינג לצוואר ולפנים לשימוש עצמי למכירה, למה שלא אעשה זאת בבית

ת: חומרים של פילינג לקהל הרחב אינם נותנים תוצאה של פילינג עמוק אלאגורמים לקילוף עדין של השכבה העליונה של העור שאין בה אלא לתת הרגשה נעימה

ש: מדוע ללכת לרופא אם קוסמטיקאיות מציעות פילינג במחיר זול יותר?

ת: החומרים המשמשים לפילינג עמוק נמכרים אך ורק לרופא מוסמך ואין רשותלאחות או קוסמטיקאית להשתמש בו. קוסמטיקאית הטוענת שהיא עושה פילינג עמוק –כנראה שאיננה דוברת אמת.
פילינג לפנים, פילינג לחידוש העור, פילינג לקמטים, טיפול פילינג, פילינג עמוק

ש:מה בדיוק הפילינג העמוק עושה שאי אפשר לעשות בבית או אצל קוסמטיקאית?

ת: פילינג עמוק מסיר כתמים בעור וגורם למיני ליפטינג של הפנים. כמו כן,הוא מישר את הקמטים בלחיים, מתחת ולצידי העיניים ומצעיר את עור הפנים בצורהנפלאה.

ש: הקוסמטיקאית שלי הראתה לי שבאמת מדובר בחומרים של פילינג עמוק ואמרה שאפשר לעשות את הטיפול בקלות

ת: פילינג עמוק נעשה אך ורק בחדר ניתוח תחת טשטוש ובהשגחת רופא מרדים.לקוסמטיקאית אין את התנאים הללו וכאמור גם לא את הרישיון לעסוק בכך.

ש: מה כבר יכול לקרות אם אני אעשה פילינג עמוק אצל הקוסמטיקאית שלי ולא אצל רופא?

ת: שימוש בפילינג בידיים לא מורשות עשוי לגרום לצלקות פנים חמורות ולשינויים קיצוניים בצבע עור הפנים.

ש: המחיר של פילינג לפנים שמציעה קוסמטיקאית הרבה יותר זול מאצל רופא מוסמך, למה לי לשלם יותר?

ת: המחיר של פילינג עמוק משתלם יותר מכל פילינג אחר והזרקות גם יחד.התוצאות של הפילינג העמוק עשויות להחזיק במקרים רבים גם למשך 10 שניםומחירו נע סביב ה-16,000ש"ח – בעוד פילינג בינוני מחזיק עד חצי שנה והזרקותמילוי שקעים מחזיקות עד שנה ועלות הטיפול הכולל היא בין 6,000 ל-8,000ש"ח.


לסיכום, הפילינג העמוק הינו טיפול אשר צריך להיות מבוצע בידיים מקצועיותבלבד ותוצאותיו הן גם יעילות ומשתלמות יותר מכל טיפול אחר בתחום. במידהועדיין נותרו שאלות, התקשרו למרפאה וקבעו פגישת ייעוץ בחינם.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ד"ר יאיר גילוני

ד"ר יאיר גילוני - רפואה אסתטית
http://yairgilony.co.il 


מאמרים נוספים מאת ד"ר יאיר גילוני
 
פילינג עמוק - מי מתאימה לעבור את הטיפול?
טיפול פילינג עמוק הוא טיפול המיועד לנשים המעוניינות בחידוש עור הפנים. הטיפול עצמו נמשך כשעה ובמהלכו נמרח חומר על הפנים, המסיר את השכבות העליונות והחיצוניות של העור, שנפגעו עם השנים. המטופלת נותרת להשגחה בבית החולים ולאחר מכן משוחררת לביתה למשך כשבוע של החלמה.

המסת שומן על ידי קירור - כיצד זה מתבצע?
המסת שומן על ידי קירור, המכונה "קריוליפוליזיס", היא טיפול שצובר פופולריות בעולם ומעבר לעובדה שהוא מוצלח, הוא גם נוח במיוחד עבור המטופלים ועבור הרופא המטפל. השיטה היא העברת קור מקפיא באזורים מסוימים בגוף, הממיס את תאי השומן. מחזור הדם מרחיק את השומנים מהגוף.

מיצוק העור - הזרקת חומר באמצעות מחט הקנולה
מיצוק פנים יכול להיעשות בשיטות שונות, אך מטבע הדברים, ההעדפה היא לא לבצע טיפול ממושך ומסובך, אלא לבחור בשיטה קלה ונוחה ככל שניתן, הן למטופלים והן לרופא המטפל. השיטה שאני משתמש בה באופן אישי וגם זוכה לעדנה בעולם, היא מילוי נפח בהזרקת חומר באמצעות מחט הקנולה.

העלמת נימים על ידי השימוש בלייזר
תופעת הנימים הבולטים שכיחה בעיקר אצל נשים אך גם אצל גברים. בעזרת השימוש בלייזר הפוטונה ניתן לטפל בנימים בתקופה קצרה.

סימני מתיחה - טיפול מקומי להמסת שומן
לצד הדיאטות, התזונה הנכונה והחיים הספורטיביים קיימת שיטה המאפשרת לנו להמיס את השומן. לא מדובר בטיפול המחליף את השיטות הקיימות, אלא פועל בנוסף.

פילינג עמוק
את טיפול הפילינג ניתן לבצע בכל עת ובכל זמן, אך במדינת ישראל בה הקיץ שולט, מומלץ להתחשב בעור הפנים ולבצע את הטיפול בחורף. מדוע ? התשובות לפניכם במדינת ישראל הברוכה במזג אוויר קייצי עם קרני שמש לוהטות, לוקחים בחשבון את עונות גם בטיפולים אסתטיים. אמנם הטיפול יכול להיעשות בכל ימות השנה, אך ישנה עדיפות לתקופת החורף מכיוון שתהליך ההחלמה קל יותר בחורף ובחלק מהטיפולים הופך יעיל יותר בגלל מזג האוויר הקריר יותר.

7 טיפים לטיפול בפצעי בגרות
קיימות דרכים רבות לטיפול בפצעי הבגרות. חשוב מאוד לשמור על פנים נקיות כחלק ממניעת הופעת האקנה גם בגיל ההתבגרות וגם בגילאים מבוגרים יותר.

הסרת סימני מתיחה בעזרת פחמן דו חמצני
סימני מתיחה הם למעשה קרע של העור, אשר לא מסוגל לעמוד במתח של הגוף, בדרך כלל כתוצאה מהשמנה מהירה או הריון, אשר גורמים לגדילה של הגוף ומותחים את העור מעבר לאלסטיות הטבעית וההסתגלות שלו.

הכי יעיל - טיפול לייזר נגד פטריות בציפורניים
פטרת ציפורניים היא תופעה נפוצה מאוד הפוגעת בכ-12% מהאוכלוסיה בארצות המפותחות. פטריות בציפורני הידיים והרגליים, עשויות לגרום לתחושת עקצוצים ואף לכאבים, אך יותר מהכל, חוסר הנעימות נובע מבושתם של הסובלים מהפטרת מלחשוף את רגליהם בחברה (בהליכה יחפה או עם סנדלים).

למה אסור לבצע פילינג עמוק עצמאית - 6 סיבות
מטופלות רבות מגיעות אלי ושואלות מה ההבדל בין טיפול פילינג עצמי או אצל הקוסמטיקאית לבין הטיפול שהן מקבלות אצלי. ההבדלים כפי שתיכף תקראו, הם עצומים ולעתים לא סובבים רק את המחיר והיופי אלא גם כוללים סיכונים מיותרים בטיפול בידיים לא מוסמכות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI