דף הבית רפואה ובריאות קוסמטיקה וטיפוח הסרת סימני מתיחה בעזרת פחמן דו חמצני
הסרת סימני מתיחה בעזרת פחמן דו חמצני
ד"ר יאיר גילוני 07/03/12 |  צפיות: 4206

סימני מתיחה הם למעשה קרע של העור, אשר לא מסוגל לעמוד במתח של הגוף,בדרך כלל כתוצאה מהשמנה מהירה או הריון, אשר גורמים לגדילה של הגוףומותחים את העור מעבר לאלסטיות הטבעית וההסתגלות שלו.

ד"ר גילוני מציין, כי סימני מתיחה מושפעים מאוד ממטען גנטי, לכן השיטותהשונות למניעתם (כמו מריחת שמן באזור בזמן הריון), בדרך כלל לא עוזרות. כמוכן, הטיפולים לשיקום העור הנפוצים כיום, הם אינם מוצלחים ברובם ואף עשוייםלהרע את המצב.

טיפול בדרמה-רולר למשל (גלגל עם מחטים עליו), הוא כואב ובלתי יעיל בעליללסימני מתיחה. כמו כן, טיפול בלייזר, עשוי להותיר צלקות וגם הוא בעל אחוזייעילות נמוכים ביותר.

טיפול יעיל ותוצאות נפלאות להעלמת סימני מתיחה

הטיפול להסרת סימני מתיחה אשר מציע ד"ר גילוני, הוא חדשני ומוכח ביעילותו הגבוהה. במהלך הטיפול,מוזרק לאזור פחמן דו חמצני (אשר נמצא ממילא בגופנו ואיננו רעיל לגוף כמוהפחמן החד חמצני) בעזרת מחט קטנה המחוברת לצינור.

לאור העובדה שהגוף איננו מעוניין בפחמן הדו חמצני בתוכו, הדבר גורםלזרימה גבוהה של דם באזור. הדם לוקח עמו את הפחמן ומשאיר במקום חמצן נקי,מה שעוזר להחלמה מועצת ביותר של האזור וניתן לראות תוצאות הטיפול בסימני מתיחה כבר תוך מספר טיפולים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ד"ר יאיר גילוני

ד"ר יאיר גילוני - רפואה אסתטית
http://yairgilony.co.il 


מאמרים נוספים מאת ד"ר יאיר גילוני
 
פילינג עמוק - מי מתאימה לעבור את הטיפול?
טיפול פילינג עמוק הוא טיפול המיועד לנשים המעוניינות בחידוש עור הפנים. הטיפול עצמו נמשך כשעה ובמהלכו נמרח חומר על הפנים, המסיר את השכבות העליונות והחיצוניות של העור, שנפגעו עם השנים. המטופלת נותרת להשגחה בבית החולים ולאחר מכן משוחררת לביתה למשך כשבוע של החלמה.

המסת שומן על ידי קירור - כיצד זה מתבצע?
המסת שומן על ידי קירור, המכונה "קריוליפוליזיס", היא טיפול שצובר פופולריות בעולם ומעבר לעובדה שהוא מוצלח, הוא גם נוח במיוחד עבור המטופלים ועבור הרופא המטפל. השיטה היא העברת קור מקפיא באזורים מסוימים בגוף, הממיס את תאי השומן. מחזור הדם מרחיק את השומנים מהגוף.

מיצוק העור - הזרקת חומר באמצעות מחט הקנולה
מיצוק פנים יכול להיעשות בשיטות שונות, אך מטבע הדברים, ההעדפה היא לא לבצע טיפול ממושך ומסובך, אלא לבחור בשיטה קלה ונוחה ככל שניתן, הן למטופלים והן לרופא המטפל. השיטה שאני משתמש בה באופן אישי וגם זוכה לעדנה בעולם, היא מילוי נפח בהזרקת חומר באמצעות מחט הקנולה.

העלמת נימים על ידי השימוש בלייזר
תופעת הנימים הבולטים שכיחה בעיקר אצל נשים אך גם אצל גברים. בעזרת השימוש בלייזר הפוטונה ניתן לטפל בנימים בתקופה קצרה.

סימני מתיחה - טיפול מקומי להמסת שומן
לצד הדיאטות, התזונה הנכונה והחיים הספורטיביים קיימת שיטה המאפשרת לנו להמיס את השומן. לא מדובר בטיפול המחליף את השיטות הקיימות, אלא פועל בנוסף.

פילינג עמוק
את טיפול הפילינג ניתן לבצע בכל עת ובכל זמן, אך במדינת ישראל בה הקיץ שולט, מומלץ להתחשב בעור הפנים ולבצע את הטיפול בחורף. מדוע ? התשובות לפניכם במדינת ישראל הברוכה במזג אוויר קייצי עם קרני שמש לוהטות, לוקחים בחשבון את עונות גם בטיפולים אסתטיים. אמנם הטיפול יכול להיעשות בכל ימות השנה, אך ישנה עדיפות לתקופת החורף מכיוון שתהליך ההחלמה קל יותר בחורף ובחלק מהטיפולים הופך יעיל יותר בגלל מזג האוויר הקריר יותר.

7 טיפים לטיפול בפצעי בגרות
קיימות דרכים רבות לטיפול בפצעי הבגרות. חשוב מאוד לשמור על פנים נקיות כחלק ממניעת הופעת האקנה גם בגיל ההתבגרות וגם בגילאים מבוגרים יותר.

הסרת סימני מתיחה בעזרת פחמן דו חמצני
סימני מתיחה הם למעשה קרע של העור, אשר לא מסוגל לעמוד במתח של הגוף, בדרך כלל כתוצאה מהשמנה מהירה או הריון, אשר גורמים לגדילה של הגוף ומותחים את העור מעבר לאלסטיות הטבעית וההסתגלות שלו.

הכי יעיל - טיפול לייזר נגד פטריות בציפורניים
פטרת ציפורניים היא תופעה נפוצה מאוד הפוגעת בכ-12% מהאוכלוסיה בארצות המפותחות. פטריות בציפורני הידיים והרגליים, עשויות לגרום לתחושת עקצוצים ואף לכאבים, אך יותר מהכל, חוסר הנעימות נובע מבושתם של הסובלים מהפטרת מלחשוף את רגליהם בחברה (בהליכה יחפה או עם סנדלים).

למה אסור לבצע פילינג עמוק עצמאית - 6 סיבות
מטופלות רבות מגיעות אלי ושואלות מה ההבדל בין טיפול פילינג עצמי או אצל הקוסמטיקאית לבין הטיפול שהן מקבלות אצלי. ההבדלים כפי שתיכף תקראו, הם עצומים ולעתים לא סובבים רק את המחיר והיופי אלא גם כוללים סיכונים מיותרים בטיפול בידיים לא מוסמכות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI