דף הבית רפואה ובריאות ניתוחים פלסטיים פילינג עמוק - מי מתאימה לעבור את הטיפול?
פילינג עמוק - מי מתאימה לעבור את הטיפול?
ד"ר יאיר גילוני 03/12/13 |  צפיות: 4182

טיפול פילינג עמוק הוא טיפול המיועד לנשים המעוניינות בחידוש עור הפנים. הטיפול עצמו נמשך כשעה ובמהלכו נמרח חומר על הפנים, המסיר את השכבות העליונות והחיצוניות של העור, שנפגעו עם השנים. המטופלת נותרת להשגחה בבית החולים ולאחר מכן משוחררת לביתה למשך כשבוע של החלמה.

טיפול זה של פילינג לפנים, בניגוד למתיחת פנים, מחייה את העור מחדש וגורם למרקם העור להשתנות. הכתמים שנמצאים על הפנים פשוט נעלמים והעור הופך לרענן יותר. פילינג עמוק גם גורם למתיחת פנים קטנה, שמכונה "מיני ליפטינג".

הטיפול הנפוץ מביא ללא מעט שאלות בקרב מטופלות פוטנציאליות. ריכזתי כמה מהן כאן.

האם אני מועמדת מתאימה לעבור פילינג עמוק?
הטיפול מיועד בדרך כלל לבנות 50 ויותר ולעור שניזוק עם השנים. למשל, עור מלא בקמטים, עור נופל ועור שעליו קיימות צלקות.

מה התוצאות של טיפול פילינג עמוק?
במשך שבוע ההתאוששות ישנה בנייה של העור החדש על הפנים. בשבוע הראשון לא יוצאים החוצה בדרך כלל. תיתכן הרגשה לא נוחה של צריבה, ולשם כך קיימים עזרים שיכולים להקל על התחושה. ניתן להתייעץ בנושא עם הרופא המטפל. בהמשך יש לצפות לתוצאות טובות יותר וסופיות של הטיפול. לאחר שמונה ימים מסתיים הטיפול, הגלד יורד ומתחתיו מקבליו פנים נקיות וצעירות יותר, ללא קמטים וכתמים. אמנם הפנים אדומות, אבל האודם יורד במהלך הזמן וחוזר לצבעו הרגיל.

האם הטיפול יגביל אותי באופן כלשהו?
כן. בשבוע הראשון אין אפשרות להרטיב את הפנים, וכמו שציינתי, נמנעים מיציאה החוצה. הגוף בונה גלד חדש ולכן אסור שהפנים יבואו במגע עם מים. לאחר שמונה ימים יש למרוח קרם לחות לפחות שלוש פעמים ביום, מכיוון שהעור החדש צמא ללחות. כך נגיע לתוצאות המיוחלות מהר יותר. כמו כן, יש צורך במקדם הגנה, כפי שנעשה בכל עור. אפשרי גם להשתמש במייק אפ כדי לטשטש את האודם בעור.

האם חשוב לבצע פילינג עמוק אצל רופא המומחה בתחום?
כן. רק רופאים מאושרים לבצע את הטיפול, וכאלו שבעלי ביטוח רפואי מתאים. החומרים המשמשים לפילינג עמוק נמכרים אך ורק לרופא מוסמך ואין רשות לאחות או לקוסמטיקאית רפואית להשתמש בו. קוסמטיקאית שטוענת שהיא מבצעת פילינג עמוק – כנראה איננה דוברת אמת. מעבר לכך, פילינג עמוק נעשה בחדר ניתוח והרופא נדרש להציג אסמכתא שהוא מכוסה מבחינה ביטוחית.

הכותב הוא :

ד"ר יאיר גילוני בעל נסיון ב- פילינג לפנים,הזרקת בוטוקס לפנים,עיבוי ועיצוב שפתיים,פילינג עמוק, הסרת צלקות,המסת שומן,מילוי קמטים,העלמת קמטים, סימני מתיחה,טיפול באקנה, ועוד...

לייעוץ וקביעת תור:

03-5223092/8

בית הרופאים,ריינס 18, תל אביב.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ד"ר יאיר גילוני

ד"ר יאיר גילוני - רפואה אסתטית
http://yairgilony.co.il 


מאמרים נוספים מאת ד"ר יאיר גילוני
 
פילינג עמוק - מי מתאימה לעבור את הטיפול?
טיפול פילינג עמוק הוא טיפול המיועד לנשים המעוניינות בחידוש עור הפנים. הטיפול עצמו נמשך כשעה ובמהלכו נמרח חומר על הפנים, המסיר את השכבות העליונות והחיצוניות של העור, שנפגעו עם השנים. המטופלת נותרת להשגחה בבית החולים ולאחר מכן משוחררת לביתה למשך כשבוע של החלמה.

המסת שומן על ידי קירור - כיצד זה מתבצע?
המסת שומן על ידי קירור, המכונה "קריוליפוליזיס", היא טיפול שצובר פופולריות בעולם ומעבר לעובדה שהוא מוצלח, הוא גם נוח במיוחד עבור המטופלים ועבור הרופא המטפל. השיטה היא העברת קור מקפיא באזורים מסוימים בגוף, הממיס את תאי השומן. מחזור הדם מרחיק את השומנים מהגוף.

מיצוק העור - הזרקת חומר באמצעות מחט הקנולה
מיצוק פנים יכול להיעשות בשיטות שונות, אך מטבע הדברים, ההעדפה היא לא לבצע טיפול ממושך ומסובך, אלא לבחור בשיטה קלה ונוחה ככל שניתן, הן למטופלים והן לרופא המטפל. השיטה שאני משתמש בה באופן אישי וגם זוכה לעדנה בעולם, היא מילוי נפח בהזרקת חומר באמצעות מחט הקנולה.

העלמת נימים על ידי השימוש בלייזר
תופעת הנימים הבולטים שכיחה בעיקר אצל נשים אך גם אצל גברים. בעזרת השימוש בלייזר הפוטונה ניתן לטפל בנימים בתקופה קצרה.

סימני מתיחה - טיפול מקומי להמסת שומן
לצד הדיאטות, התזונה הנכונה והחיים הספורטיביים קיימת שיטה המאפשרת לנו להמיס את השומן. לא מדובר בטיפול המחליף את השיטות הקיימות, אלא פועל בנוסף.

פילינג עמוק
את טיפול הפילינג ניתן לבצע בכל עת ובכל זמן, אך במדינת ישראל בה הקיץ שולט, מומלץ להתחשב בעור הפנים ולבצע את הטיפול בחורף. מדוע ? התשובות לפניכם במדינת ישראל הברוכה במזג אוויר קייצי עם קרני שמש לוהטות, לוקחים בחשבון את עונות גם בטיפולים אסתטיים. אמנם הטיפול יכול להיעשות בכל ימות השנה, אך ישנה עדיפות לתקופת החורף מכיוון שתהליך ההחלמה קל יותר בחורף ובחלק מהטיפולים הופך יעיל יותר בגלל מזג האוויר הקריר יותר.

7 טיפים לטיפול בפצעי בגרות
קיימות דרכים רבות לטיפול בפצעי הבגרות. חשוב מאוד לשמור על פנים נקיות כחלק ממניעת הופעת האקנה גם בגיל ההתבגרות וגם בגילאים מבוגרים יותר.

הסרת סימני מתיחה בעזרת פחמן דו חמצני
סימני מתיחה הם למעשה קרע של העור, אשר לא מסוגל לעמוד במתח של הגוף, בדרך כלל כתוצאה מהשמנה מהירה או הריון, אשר גורמים לגדילה של הגוף ומותחים את העור מעבר לאלסטיות הטבעית וההסתגלות שלו.

הכי יעיל - טיפול לייזר נגד פטריות בציפורניים
פטרת ציפורניים היא תופעה נפוצה מאוד הפוגעת בכ-12% מהאוכלוסיה בארצות המפותחות. פטריות בציפורני הידיים והרגליים, עשויות לגרום לתחושת עקצוצים ואף לכאבים, אך יותר מהכל, חוסר הנעימות נובע מבושתם של הסובלים מהפטרת מלחשוף את רגליהם בחברה (בהליכה יחפה או עם סנדלים).

למה אסור לבצע פילינג עמוק עצמאית - 6 סיבות
מטופלות רבות מגיעות אלי ושואלות מה ההבדל בין טיפול פילינג עצמי או אצל הקוסמטיקאית לבין הטיפול שהן מקבלות אצלי. ההבדלים כפי שתיכף תקראו, הם עצומים ולעתים לא סובבים רק את המחיר והיופי אלא גם כוללים סיכונים מיותרים בטיפול בידיים לא מוסמכות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI