דף הבית ביטוח ביטוח רכב השוואת ביטוח טובה בשבילכם!
השוואת ביטוח טובה בשבילכם!
neri bennun 24/04/12 |  צפיות: 4482

לרוב האנשים ישנו לפחות סוג רכב אחד שהם חולמים שיהיה להם, ולרוב החלום מתחיל בהיותם צעירים. למרות שישנה דעה כללית כזו שאומרת שרק גברים אוהבים מכוניות, או שגברים יותר אוהבים מכוניות, הרי שבשטח לא כך הדברים, וכמובן שגם לגבי הסטיגמה שנשים נוהגות פחות טוב, ישנם אנשים רבים שיחלקו עליה. נשים רבות אוהבות מכוניות, חולמות עליהן ומשקיעות את מיטב כספן כדי לקנות את מכונית החלומות שלהן.

לא משנה איך את נוהגת..

כאשר מדובר על ביטוחים מסוגים שונים, לא מבדילים בין נהגים טובים לכאלו שהם פחות שולטים בכל רזי הנהיגה, מכיוון שפשוט אין דרך לגעת זאת. עובדה ידועה היא כי לא תמיד משנה כמה הנהג מיומן בנהיגה, מכיוון שבמקרה של תאונה יש שני צדדים, וגם הנהג הטוב ביותר יהיה חסר אונים כאשר מולו תגיח מכונית במהירות גבוהה מאוד וכך הוא ייקלע לתאונה. משרד התחבורה הישראלי החליט, ובצדק, כי על כל רכב שעולה על הכביש להיות מבוטח, ובדיוק בגלל סיבה זו הביטוח הבסיסי אותו חייבים לעשות לכל כלי רכב, נקרא ביטוח חובה. בעבר מחירו של ביטוח חובה היה קבוע עבור כל חברות הביטוח, והן יכלו לשנות את המחירים רק לגבי הביטוחים הנלווים, אך כיום הדברים השתנו, וכל חברת ביטוח יכולה לקבוע מה יהיה מחירו של ביטוח החובה שאותו היא מציעה ללקוחות שלה. חשוב שתדעו כי גובה התשלום עבור ביטוח החובה בחברות השונות תלוי במספר גורמים כמו גיל הנהג, העבר שלו מבחינת תאונות, האם שללו לו בעבר את הרישיון בגלל מקרה כזה או אחר וכדומה.

איך תבחרי?

יש היום הרבה מאוד חברות ביטוח, לכן מספיק שתיכנסו לאינטרנט ותכתבו את מילות החיפוש ביטוח חובה או ביטוח חובה לרכב, וכבר יצוצו בפניכם הרבה מאוד אופציות של חברות ביטוח אשר יציעו לכם ביטוחים שונים, בין אם מדובר על ביטוח לרכב או על כל ביטוח אחר. מסיבה זו חשוב ביותר לבצע השוואת ביטוח, כדי לדעת לאיזה חברה אתם מעוניינים להתחייב, כי הניסיון מוכיח שברוב המקרים אנשים לא נוהגים לשנות את חברות הביטוח שעימם התחילו את תהליך הביטוח הראשון. חשוב שתקראו מידע על הנושא וחשוב עוד יותר לערוך השוואה בין מחירי החברות השונות. ההפרשים בין חברות הביטוח נעים בין שקלים בודדים ועד לעשות שקלים לחודש, ועם מעט מאמץ מבחינתכם תוכלו להשיג את המחיר האטרקטיבי ביותר הקיים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 neri bennun


 


מאמרים נוספים מאת neri bennun
 
לימודי הנדסת מחשבים – לימודי הנדסה לכל דבר
לימוד מחשבים הפך בעשרות השנים האחרונות ללימודים מאד מבוקשים. עולם המחשבים זקוק לאנשי מקצוע מסוגים שונים ובעלי מיומנות שונה בכל תחום ספציפי. הנדסת מחשבים היא תת-תחום בענף במחשבים - מה לומדים במסלול זה?

הסבה מקצועית – לשיפור החיים
בעבר היה אדם מתקבל במקום עבודה והוא היה יכול להיות בטוח שמקומו מובטח לו עד הפנסייה. הזמנים השתנו ומקומות עבודה כאלה לא נשארו כמעט בכלל.

סוכרת – המחלה והטיפול
אורח החיים המלחיץ רבים מאיתנו גורם לרבים להזניח את אורח החיים הבריא, לתזונה לא נכונה הכוללת אוכל שומני ורווי סוכרים, לחוסר פעילות גופנית המביאים לעלייה לא מבוקרת במשקל ולצריכת חומרים ממכרים. אלה הם גורמי הסיכון המרכזיים לסוכרת מסוג 2.

סרטן השד – אבחון מוקדם מציל חיים
03/10/12 | סרטן
סרטן השד הוא סרטן מאד שכיח אצל נשים ומקורו ברקמות השד העוטפות את בלוטות החלב. סרטן השד ידוע כסרטן שיכול לשלוח גרורות לאברים חיוניים בגוף אם לא התגלה בשלב מוקדם.

חשיבות ביטוח בריאות פרטי
בשנת 1995 נחקק חוק בריאות ממלכתי הקובע כי כל אדם במדינת ישראל זכאי לביטוח בריאות מטעם הביטוח הלאומי.

סוגים שונים של ביטוח רכב
03/06/12 | ביטוח רכב
במדינת ישראל קיים חוק הנקרא 'חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים' אשר אומר כי כל אדם אשר נפגע בתאונת דרכים זכאי לקבל פיצוי כספי בגין נזק גופני או נפשי אשר נגרם לו, הוצאות רפואיות ועוד.

השוואת ביטוח טובה בשבילכם!
24/04/12 | ביטוח רכב
לרוב האנשים ישנו לפחות סוג רכב אחד שהם חולמים שיהיה להם, ולרוב החלום מתחיל בהיותם צעירים. למרות שישנה דעה כללית כזו שאומרת שרק גברים אוהבים מכוניות, או שגברים יותר אוהבים מכוניות, הרי שבשטח לא כך הדברים, וכמובן שגם לגבי הסטיגמה שנשים נוהגות פחות טוב, ישנם אנשים רבים שיחלקו עליה.

ביטוח צד שלישי – כך תבחרו את הטוב ביותר
11/03/12 | ביטוח רכב
כמו שכולכם בוודאי יודעים, על הכביש אף אחד לא ממש בטוח, בין אם אתם נוהגים ברכב ובין אם אתם הולכי רגל. תאונות לצערנו קורות ואף אחד אינו מחוסן מפניהן. לכן, אם אתם בעלי רכב, עליכם לבטח אותו.

ביטוח צד ג – מה זה ולמי זה מתאים?
11/03/12 | ביטוח רכב
סוף סוף הגשמתם משאלה וקניתם רכב. אין זה משנה אם הרכב שקניתם הוא חדש או ישן, גדול או קטן. אתם צריכים לבטח אותו. קיימים שלושה סוגי ביטוחי רכב – ביטוח חובה, ביטוח מקיף וגם ביטוח צד ג. במאמר זה נעסוק בסוג השלישי, אך לפני כן, נציג סקירה קצרה של כל סוגי הביטוחים.

רכישת ביטוח רכב און ליין - לנסוע עם הזמן
15/01/12 | ביטוח רכב
תחילת המאה ה21 היא תקופה מרתקת מסיבות רבות. ללא ספק מדובר במעין תקופת מעבר, בה אנו עדים לשינויים מרחיקי לכת, אשר משנים מדי יום ביומו את עולמנו ואת הדרך בה אנו מתנהלים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI