דף הבית פיננסים וכספים משכנתא למה חשוב לקבל יעוץ מטעם יועץ משכנתא?
למה חשוב לקבל יעוץ מטעם יועץ משכנתא?
moti4321 05/07/12 |  צפיות: 5055

מצב המשק בישראל הביא לכך שכשבעים וחמישה אחוזים מכלל האוכלוסייה נאלצים לקחת משכנתא כדי לרכוש דירה שתהיה בבעלותם. משמעו אחת של נתון זה היא שמרבית האנשים בישראל מחויבים לבנקים התחייבויות ארוכות שנים להלוואות של מאות אלפי שקלים. משמעות נוספת היא שלרוב גדול באוכלוסייה ישנה שאיפה אישית להשגת ביטחון כלכלי שמקורו בהימצאות קורת גג בבעלות פרטית שלו.

תפקיד משמעותי

המצב שבו רוב מי שמעוניין לרכוש דירה מחויב לקחת הלוואת משכנתא הפך את תפקידו של יועץ  משכנתאות לתפקיד חשוב ומהותי לא רק בהקשר האישי והמקצועי, אלא גם בהקשר הכלל מערכתי. לא אחת קורה שאלו שלוקחים משכנתא לא עומדים בנטל ההחזר החודשי ועקב כך נכנסים למערבולת של חובות, ריביות, הלוואות נוספות וכמובן ריביות כפולות ומיותרות. חלק לא מבוטל ממקרים אלו היה נמנע אם הלוואים היו נעזרים בשירותים המקצועיים של יועץ משכנתאות מוסמך.

עזרה ממומחה

כמו בכל תחום, אין צורך להסביר את החשיבות הרבה של קבלת עזרה ממומחה. פנייה אל יועץ משכנתאות היא צעד חשוב בדרך ללקיחת משכנתא לא רק  במצבים של אי עמידה בהחזרים או הסתבכות בחובות. היועץ יוליך אתכם יד ביד וינחה אתכם לעבר המסלולים הנכונים ביותר עבורכם וייקח בחשבון גם את המצב הכלכלי שלכם, גם את המצב במשק, גם תנאי ההלוואות וכמובן את הצעות הגופים הנלווים.

אינטרס משותף

מאחר שלקיחת משכנתא היא החלטה שתשפיע הממוצע על עשרים השנים הבאות בחייכם, כדאי ורצוי מאד להיעזר בשירותיו של איש מקצוע. מדובר באינטרס גם של הלווים וגם של הבנקים שמעוניינים לקבל את כספי ההלוואות בחזרה, היות שמימוש הנכס המשועבד יכול לגרום להפסדים כלכלים מצדם.

מניעת תסבוכות כלכליות

התפקיד המשמעותי ביותר של יועץ משכנתאות הוא למנוע תסבוכות כלכליות ולכן חשוב שיהיה בלתי תלוי, לא קשור עם הבנק או עם הגוף המלווה אלא שיתפקד כמתווך שרואה לנגד עיניו את האינטרס האישי והכלכלי שלכם. בנוסף, ניסיונו המקצועי יחסוך לכם הרבה אנרגיה התרוצצויות, והכי חשוב- הוא יחסוך לכם כסף. הרבה הרבה כסף.

בירוקרטיה

זכרו כי לקיחת משכנתא כרוכה בפרוצדורות בירוקרטיות שלאזרח הפשוט ייראו סבוכות, אולם עבור איש מקצוע מדובר בשגרת עבודה שנעשית על נקלה, ולכן היעזרות ביועץ מנוסה תקל עליכם בצעד הכלכלי המשמעותי ביותר שתעשו בכל חייכם. יועץ משכנתא מקצועי ואמין יידע להנחות אתכם בקריאת המסמכים שעליהם אתם חותמים ויבדוק שאין סעיפים שאינם ברורים. הוא גם יסב את תשומת לבכם לסיכונים עתידיים שלא הייתם שמים לב אליהם ללא ראייתו המקצועית וניסיונו.דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 moti4321


 


מאמרים נוספים מאת moti4321
 
איכות מים מסוננים של תמי 4
אנשים שונים מתעניינים באיכות של מים מסוננים של בר מים תמי 4. הם שואלים את עצמם אם מים שמגיעים ממכשירי תמי 4 הם מים שבטוח לשתות אותם בבית. על כך ענו רבים כי באופן חד משמעי המים של מסנני מים תמי 4 הם מים בטוחים לשתיה. מים של מסנני תמי 4 הם מים מסוננים באיכות גבוהה מאוד. זאת איכות מים גבוהה שכדאי ומומלץ להציע למשפחתכם.

פיקדון בבנק כתכנית חיסכון לכל מטרה
הבנקים מציעים היום מגוון פיקדונות בתנאים מגוונים, כאשר פותחים פיקדון בבנק יש שני שיקולים מרכזיים שמנחים את המפקידים או המשקיעים. במסגרת השיקולים ברכישת פיקדון שוקלים את גובה...

כל המידע על מחזור משכנתא
15/11/12 | משכנתא
מחזור משכנתא הינה פעולה אותה יש לבצע כאשר ישנו שינוי משמעותי במצב הכלכלי שלכם או במצב השוק לעומת היום בו נטלתם את המשכנתא. לדוגמא, במצב בו הריבית בשוק ירדה בצורה משמעותית מאוד או במצב בו ההכנסה שלכם גבוהה יותר ואתם יכולים להגדיל את ההחזר החודשי כדי שתוכלו לסיים עם המשכנתא הרבה יותר מהר.

איך לבחור אדריכלים ?
בעלי מקצוע שהם אדריכלים הלו בעלי מקצוע אשר בסופו של דבר יקבעו כיצד יראה הבית שלכם ולכן עליכם לקחת בחשבון כי בחירה של בעלי מקצוע אלו מוכרחת להתבצע בצורה נכונה ובצורה חכמה.

זר לך
הם מלווים אותנו מרגע הלידה ועד הרגע המכריע ההוא, בו אנו פוסעים אל עולם שכולו טוב. הם נמצאים שם בכל אירוע משמעותי בחיינו, בעיקר באם מדובר על אירוע משמח. בנוהג היהודי, הם נמצאים בכל יום שישי בבית. הם הדרך האולטימטיבית לבקש סליחה, להעביר תשוקה, אהבה או להביע ניחומים- פרחים. איך יכולנו לחיות בלעדיהם? אבל אל תתפתו להאמין שמאחורי הצבע והריח התמימים עומד רק הטבע.

ילד שמן
24/10/12 | דיאטה
בשנות האלפיים לא מדובר על תרחיש דמיוני: הילד שלך, המתוק החמוד שלך, הוא הילד השמן ביותר בכיתה. ילדים שמנים סובלים לעיתים קרובות למדי מחוסר בטחון עצמי, ירידה בביצועים בבית הספר, נסיגה חברתית ומצב מעגלי בו הם פעילים פחות ואוכלים יותר ככל שהם מרגישים דחויים יותר וההפך. הנטייה הטבעית של האימא לפטם את הקטן שלה, הופכת בשלב מסוים לבעיה אמיתית ועכשיו עליו להתמודד עמה. עכשיו הגיע הזמן למילה הגסה ההיא- דיאטה.

כל המידע על הזמנת שירות חשמלאים
חשמלאים מוסמכים הם מצרך מבוקש ביותר על ידי בעלי בתים או בעלי משרדים אשר נתקלים בבעיה בחשמל. טיפול באופן עצמי במערכת החשמל בבית עלול להיות מסוכן ביותר למי שאינו מבין בטיפול בחשמל ואינו נוקט באמצעי הזהירות הדרושים לעבודה עם חשמל.

משכנתא – כל המידע על מסלולים וריביות
06/08/12 | משכנתא
אחת ההחלטות הכלכליות החשובות בחיינו היא רכישת דירה. לאור המחירים הגבוהים של הדירות והצורך ברכישת דירה, עסקת רכישת הדירה היא הפעולה הפיננסית המורכבת והחשובה ביותר בחייהם של זוגות צעירים או בודדים המבקשים לגור בדירה משלהם.

הדברות- כמה עצות שימושיות על בעלי מקצוע בתחום
הקיץ מביא עמו מדי שנה כל מיני בשורות. חלק מהבשורות הם מזיקים שונים כמו תיקנים, עכברים, נמלים ויתושים.

למה חשוב לקבל יעוץ מטעם יועץ משכנתא?
05/07/12 | משכנתא
מצב המשק בישראל הביא לכך שכשבעים וחמישה אחוזים מכלל האוכלוסייה נאלצים לקחת משכנתא כדי לרכוש דירה שתהיה בבעלותם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI