דף הבית קניות וצרכנות קניות וצרכנות - אחר זר לך
זר לך
moti4321 24/10/12 |  צפיות: 4371

הם מלווים אותנו מרגע הלידה ועד הרגע המכריע ההוא, בו אנו פוסעים אל עולם שכולו טוב. הם נמצאים שם בכל אירוע משמעותי בחיינו, בעיקר באם מדובר על אירוע משמח. בנוהג היהודי, הם נמצאים בכל יום שישי בבית. הם הדרך האולטימטיבית לבקש סליחה, להעביר תשוקה, אהבה או להביע ניחומים- פרחים. איך יכולנו לחיות בלעדיהם? אבל אל תתפתו להאמין שמאחורי הצבע והריח התמימים עומד רק הטבע.

אימפריה של צמחייה

למי מכם שלא יודע, ישראל היא אימפריה של יצוא פרחים לכל העולם. בעלי מקצוע מהשורה הראשונה ומזג אוויר מעולה הם שילוב שקשה לעמוד בפניו בכל הקשור לגידול פרחים. גם הפרחים שנותרים בארץ, אינם בודדים לזמן רב ומוצאים את עצמם במהרה בשלל אירועים. אגב, פרחים זה לא רק כמה גבעולים עם עלי כותרת יפים- עיצוב פרחים לאירוע הינו מקצוע מכובד למדי ומגלגל גם לא מעט כסף. בארצות אחרות, לימודי התמודדות עם פרחים באופן מקצועי ממש אפשר ללמוד באקדמיות לפרחים, בארץ לומדים את המקצוע יותר מניסיון.

שוק של פרחים

בכמה ערים בארץ אפשר למצוא שווקים צבעוניים וססגוניים במיוחד בימי שישי בבוקר, שווקי פרחים. שם לא תמצאו בעלי מקצוע לעיצוב רבים, שיכולים לעזור לכם עם סגנון הזר – אבל ישנם זרים מוכנים. מה גם שאפשר למצוא שם מספר לא מבוטל של בעלי מקצוע מתחום אחר: חקלאים. את החקלאי אפשר לשאול שלל שאלות בנוגע להארכת חיי הפרח, התנאים בהם הוא צומח ואפילו פרטים זניחים יחסית כמו היכן כדאי למקם אותו בבית כדאי להאריך חיו עוד במעט.

עציץ בבקשה

טענה הנשמעת הרבה לאחרונה גורסת כי הפרחים הם ברי חלוף ואילו עציץ בר קיימא. כל זה טוב ויפה אבל לעציץ ישנן כמה חסרונות בולטים: קודם כל, על המקבל אותו לדאוג לו. שזה לא ישמע לכם מובן מאליו מדי, לא כל האנשים אוהבים צמחים או לדאוג להם. פרחים לעומת זאת לא דורשים דאגה מיוחדת ומסתפקים במים בפעם הראשונה שמקבלים אותם. מובן גם כי את הססגוניות וההתחדשות בקבלת זר חדש כל פעם אי אפשר להשוות לעציץ יחיד ויציב שיישאר לאורך זמן.

לא אמיתי

למעוניינים בצומח שאינו פרחים ואינו עציץ אפשר להציע פרחים לא אמיתיים. כיום קיימים פרחים מאד איכותיים מחומרים שונים שאינם מסגירים את חוסר החיות שלהם עד שנוגעים בהם או, כמובן, זרי שוקולד טובים גם הם כדי להביע את רצוננו- הכל תלוי במטרה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 moti4321


 


מאמרים נוספים מאת moti4321
 
איכות מים מסוננים של תמי 4
אנשים שונים מתעניינים באיכות של מים מסוננים של בר מים תמי 4. הם שואלים את עצמם אם מים שמגיעים ממכשירי תמי 4 הם מים שבטוח לשתות אותם בבית. על כך ענו רבים כי באופן חד משמעי המים של מסנני מים תמי 4 הם מים בטוחים לשתיה. מים של מסנני תמי 4 הם מים מסוננים באיכות גבוהה מאוד. זאת איכות מים גבוהה שכדאי ומומלץ להציע למשפחתכם.

פיקדון בבנק כתכנית חיסכון לכל מטרה
הבנקים מציעים היום מגוון פיקדונות בתנאים מגוונים, כאשר פותחים פיקדון בבנק יש שני שיקולים מרכזיים שמנחים את המפקידים או המשקיעים. במסגרת השיקולים ברכישת פיקדון שוקלים את גובה...

כל המידע על מחזור משכנתא
15/11/12 | משכנתא
מחזור משכנתא הינה פעולה אותה יש לבצע כאשר ישנו שינוי משמעותי במצב הכלכלי שלכם או במצב השוק לעומת היום בו נטלתם את המשכנתא. לדוגמא, במצב בו הריבית בשוק ירדה בצורה משמעותית מאוד או במצב בו ההכנסה שלכם גבוהה יותר ואתם יכולים להגדיל את ההחזר החודשי כדי שתוכלו לסיים עם המשכנתא הרבה יותר מהר.

איך לבחור אדריכלים ?
בעלי מקצוע שהם אדריכלים הלו בעלי מקצוע אשר בסופו של דבר יקבעו כיצד יראה הבית שלכם ולכן עליכם לקחת בחשבון כי בחירה של בעלי מקצוע אלו מוכרחת להתבצע בצורה נכונה ובצורה חכמה.

זר לך
הם מלווים אותנו מרגע הלידה ועד הרגע המכריע ההוא, בו אנו פוסעים אל עולם שכולו טוב. הם נמצאים שם בכל אירוע משמעותי בחיינו, בעיקר באם מדובר על אירוע משמח. בנוהג היהודי, הם נמצאים בכל יום שישי בבית. הם הדרך האולטימטיבית לבקש סליחה, להעביר תשוקה, אהבה או להביע ניחומים- פרחים. איך יכולנו לחיות בלעדיהם? אבל אל תתפתו להאמין שמאחורי הצבע והריח התמימים עומד רק הטבע.

ילד שמן
24/10/12 | דיאטה
בשנות האלפיים לא מדובר על תרחיש דמיוני: הילד שלך, המתוק החמוד שלך, הוא הילד השמן ביותר בכיתה. ילדים שמנים סובלים לעיתים קרובות למדי מחוסר בטחון עצמי, ירידה בביצועים בבית הספר, נסיגה חברתית ומצב מעגלי בו הם פעילים פחות ואוכלים יותר ככל שהם מרגישים דחויים יותר וההפך. הנטייה הטבעית של האימא לפטם את הקטן שלה, הופכת בשלב מסוים לבעיה אמיתית ועכשיו עליו להתמודד עמה. עכשיו הגיע הזמן למילה הגסה ההיא- דיאטה.

כל המידע על הזמנת שירות חשמלאים
חשמלאים מוסמכים הם מצרך מבוקש ביותר על ידי בעלי בתים או בעלי משרדים אשר נתקלים בבעיה בחשמל. טיפול באופן עצמי במערכת החשמל בבית עלול להיות מסוכן ביותר למי שאינו מבין בטיפול בחשמל ואינו נוקט באמצעי הזהירות הדרושים לעבודה עם חשמל.

משכנתא – כל המידע על מסלולים וריביות
06/08/12 | משכנתא
אחת ההחלטות הכלכליות החשובות בחיינו היא רכישת דירה. לאור המחירים הגבוהים של הדירות והצורך ברכישת דירה, עסקת רכישת הדירה היא הפעולה הפיננסית המורכבת והחשובה ביותר בחייהם של זוגות צעירים או בודדים המבקשים לגור בדירה משלהם.

הדברות- כמה עצות שימושיות על בעלי מקצוע בתחום
הקיץ מביא עמו מדי שנה כל מיני בשורות. חלק מהבשורות הם מזיקים שונים כמו תיקנים, עכברים, נמלים ויתושים.

למה חשוב לקבל יעוץ מטעם יועץ משכנתא?
05/07/12 | משכנתא
מצב המשק בישראל הביא לכך שכשבעים וחמישה אחוזים מכלל האוכלוסייה נאלצים לקחת משכנתא כדי לרכוש דירה שתהיה בבעלותם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI