דף הבית ספורט וכושר גופני דיאטה ילד שמן
ילד שמן
moti4321 24/10/12 |  צפיות: 4962

בשנות האלפיים לא מדובר על תרחיש דמיוני: הילד שלך, המתוק החמוד שלך, הוא הילד השמן ביותר בכיתה. ילדים שמנים סובלים לעיתים קרובות למדי מחוסר בטחון עצמי, ירידה בביצועים בבית הספר, נסיגה חברתית ומצב מעגלי בו הם פעילים פחות ואוכלים יותר ככל שהם מרגישים דחויים יותר וההפך. הנטייה הטבעית של האימא לפטם את הקטן שלה, הופכת בשלב מסוים לבעיה אמיתית ועכשיו עליו להתמודד עמה. עכשיו הגיע הזמן למילה הגסה ההיא- דיאטה.

ילדים לא מבוגרים

למרות שרב המבוגרים המתחילים דיאטה לא מסיימים אותה או לא עומדים בה, אנשים עדיין מתמידים בשיטות הנפוצות של השליטה על המזון: הפחדה עצמית, קיצוניות ובעיקר אוכל לא טעים. כאשר מדובר על דיאטה לילד, הרי שאפקט ההתנגדות מוכפל ומשולש רק מעצם השם. לכן, הימנעו מקריאת התפריט החדש בשם "דיאטה" ודברו יותר על תזונה נבונה או על שינוי אורך חיים. אגב, ילד הוא רק הבבואה שלכם וללא שינוי בכל הבית- אין סיכוי שהילד יוכל להפנים הרגלים ולהשתמש בהם. אם לא יהיה שוקולד וקולה בבית- הוא לא יוכל לצרוך אותם, או לפחות לא באותה תדירות בה היה צורך לו היו כאלה בבית.

טעים ושבע

המפתח לילד המצליח בדיאטת הורדת משקל אינה שקילה פומבית מביכה ומחנאות הרזייה (שמוציאים אותו ממערכת הפיתויים והסביבה הטבעית שלו). ההפך נכון. גשו אל דיאטנית מומחית, אחת המתמחה בעבודה עם ילדים בבקשה, והיא תתשאל את הילד שלכם. אחרי שתברר מהם המאכלים האהובים עליו היא תנסה לבנות תפריט בריא שיהיה גם נחשק עבור הילד- כך שיוכל לעמוד בו ולהרגיש לא רק גאווה עצמית אלא גם לחוש בהישג של ירידה במשקל. הייעוץ עם  דיאטנית הכרחי בעיקר כיוון שהילד נמצא בתקופה קריטית בחייו בה הוא עדיין מתפתח וחשוב שיקבל את כל צרכיו.

פעילות בבקשה

החלק השני של מטוטלת ההרזיה, בנוסף לתפריט טוב של דיאטנית, הינה פעילות גופנית. גם כאן מומלץ לגשת אל בעלי מקצוע כיוון שילדים שמנים מאד מנועים מפעילויות מסוימות מחשש לפגיעות כאלה ואחרות. סוגי ספורט מסוימים נחשבים ליעילים יותר מאחרים- שחייה למשל יכולה לתת לילד שלכם בטחון (כיוון שאינו איטי יותר במים מאחרים) והיא גם נחשבת לספורט הבטוח ביותר שיש. גם אם הילד שלכם לא ידע לשחות עד עכשיו, אל חשש, שלל בעלי מקצוע יכולים ללמד אותו לשחות- אף פעם לא מאוחר מדי. קבוצות שחייה עם מדריכים בעלי מקצוע נפתחים עבור כל הגילאים, כולל גילאים מבוגרים ממש.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 moti4321


 


מאמרים נוספים מאת moti4321
 
איכות מים מסוננים של תמי 4
אנשים שונים מתעניינים באיכות של מים מסוננים של בר מים תמי 4. הם שואלים את עצמם אם מים שמגיעים ממכשירי תמי 4 הם מים שבטוח לשתות אותם בבית. על כך ענו רבים כי באופן חד משמעי המים של מסנני מים תמי 4 הם מים בטוחים לשתיה. מים של מסנני תמי 4 הם מים מסוננים באיכות גבוהה מאוד. זאת איכות מים גבוהה שכדאי ומומלץ להציע למשפחתכם.

פיקדון בבנק כתכנית חיסכון לכל מטרה
הבנקים מציעים היום מגוון פיקדונות בתנאים מגוונים, כאשר פותחים פיקדון בבנק יש שני שיקולים מרכזיים שמנחים את המפקידים או המשקיעים. במסגרת השיקולים ברכישת פיקדון שוקלים את גובה...

כל המידע על מחזור משכנתא
15/11/12 | משכנתא
מחזור משכנתא הינה פעולה אותה יש לבצע כאשר ישנו שינוי משמעותי במצב הכלכלי שלכם או במצב השוק לעומת היום בו נטלתם את המשכנתא. לדוגמא, במצב בו הריבית בשוק ירדה בצורה משמעותית מאוד או במצב בו ההכנסה שלכם גבוהה יותר ואתם יכולים להגדיל את ההחזר החודשי כדי שתוכלו לסיים עם המשכנתא הרבה יותר מהר.

איך לבחור אדריכלים ?
בעלי מקצוע שהם אדריכלים הלו בעלי מקצוע אשר בסופו של דבר יקבעו כיצד יראה הבית שלכם ולכן עליכם לקחת בחשבון כי בחירה של בעלי מקצוע אלו מוכרחת להתבצע בצורה נכונה ובצורה חכמה.

זר לך
הם מלווים אותנו מרגע הלידה ועד הרגע המכריע ההוא, בו אנו פוסעים אל עולם שכולו טוב. הם נמצאים שם בכל אירוע משמעותי בחיינו, בעיקר באם מדובר על אירוע משמח. בנוהג היהודי, הם נמצאים בכל יום שישי בבית. הם הדרך האולטימטיבית לבקש סליחה, להעביר תשוקה, אהבה או להביע ניחומים- פרחים. איך יכולנו לחיות בלעדיהם? אבל אל תתפתו להאמין שמאחורי הצבע והריח התמימים עומד רק הטבע.

ילד שמן
24/10/12 | דיאטה
בשנות האלפיים לא מדובר על תרחיש דמיוני: הילד שלך, המתוק החמוד שלך, הוא הילד השמן ביותר בכיתה. ילדים שמנים סובלים לעיתים קרובות למדי מחוסר בטחון עצמי, ירידה בביצועים בבית הספר, נסיגה חברתית ומצב מעגלי בו הם פעילים פחות ואוכלים יותר ככל שהם מרגישים דחויים יותר וההפך. הנטייה הטבעית של האימא לפטם את הקטן שלה, הופכת בשלב מסוים לבעיה אמיתית ועכשיו עליו להתמודד עמה. עכשיו הגיע הזמן למילה הגסה ההיא- דיאטה.

כל המידע על הזמנת שירות חשמלאים
חשמלאים מוסמכים הם מצרך מבוקש ביותר על ידי בעלי בתים או בעלי משרדים אשר נתקלים בבעיה בחשמל. טיפול באופן עצמי במערכת החשמל בבית עלול להיות מסוכן ביותר למי שאינו מבין בטיפול בחשמל ואינו נוקט באמצעי הזהירות הדרושים לעבודה עם חשמל.

משכנתא – כל המידע על מסלולים וריביות
06/08/12 | משכנתא
אחת ההחלטות הכלכליות החשובות בחיינו היא רכישת דירה. לאור המחירים הגבוהים של הדירות והצורך ברכישת דירה, עסקת רכישת הדירה היא הפעולה הפיננסית המורכבת והחשובה ביותר בחייהם של זוגות צעירים או בודדים המבקשים לגור בדירה משלהם.

הדברות- כמה עצות שימושיות על בעלי מקצוע בתחום
הקיץ מביא עמו מדי שנה כל מיני בשורות. חלק מהבשורות הם מזיקים שונים כמו תיקנים, עכברים, נמלים ויתושים.

למה חשוב לקבל יעוץ מטעם יועץ משכנתא?
05/07/12 | משכנתא
מצב המשק בישראל הביא לכך שכשבעים וחמישה אחוזים מכלל האוכלוסייה נאלצים לקחת משכנתא כדי לרכוש דירה שתהיה בבעלותם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI