דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים רכבת ישראל חונכת עמדת הנצחה חדשנית במוזיאון הרכבת
רכבת ישראל חונכת עמדת הנצחה חדשנית במוזיאון הרכבת
יעל סער 23/12/12 |  צפיות: 4545

ביום שלישי ה- 1.1.13 יתקיים טקס חניכת עמדת ההנצחה והענקת תעודות הוקרה לשמונה משפחות של עובדי המוסך שנהרגו במלחמת לבנון השנייה. האירוע יתקיים במוזיאון הרכבת בחיפה, במעמד מנכ"ל משרד התחבורה, מנכ"ל הרכבת והנהלת החברה.

כחלק מהנצחת עובדיה שנהרגו בעת מילוי תפקידם, הקימה הנהלת רכבת ישראל עמדת הנצחה ממוחשבת במוזיאון הרכבת בחיפה. בעמדה מותקנת תוכנת הנצחה מתקדמת הכוללת פרטים אישיים של 14 מעובדי הרכבת, תמונות ותוכן שהועבר על ידי המשפחות השכולות, לזכרם.

לדברי בעז צפריר, מנכ"ל רכבת ישראל: "המשפחות השכולות הן חלק בלתי נפרד ממשפחת רכבת ישראל. אנו פועלים ונמשיך לפעול להנצחת שמם של אותם עובדים יקרים שנתנו את חייהם במהלך עבודתם. הנצחת העבר והזיכרון של עובדים אלו הוא חלק בלתי נפרד מעתידה של רכבת ישראל".

תבונה מילניום מקבוצת SQLink, היא שפיתחה ומיישמת עבור רכבת ישראל את המערכת ממוחשבת "גלעד לזכרם", שנועדה להנציח ולתעד את עובדי רכבת ישראל, שנפלו בעת שרותם הצבאי או נהרגו בפעולות איבה.  לדברי אבי רוגובסקי, משנה למנכ"ל תבונה מילניום: "הפרויקט הנוכחי ברכבת ישראל נועד לחבק את המשפחות השכולות מחד, לתעד ולשמר את זכרם של הנופלים מעובדי הרכבת, מאידך. המערכת שפיתחנו מאפשרת למשתמשים לאתר את הנופל לפי שם, תאריך הנפילה, או לפי מקום נפילה, באמצעות מסך מגע ומערכת ניווט פשוטה וידידותית. בכך מאפשרת המערכת  למשפחות השכולות להתייחד עם יקיריהן ולעובדי הרכבת ולמבקרים ללמוד על הנופלים ולשמר את זכרם. המערכת משופעת באמצעי מולטימדיה מתקדמים, מציגה את פרטי הנופל באמצעות מלל, תמונות וסרטונים ומאפשרת למשתמש אף להפיק תדפיסים בו במקום".

"מערכת ההנצחה הראשונה שהוקמה על ידי תבונה מילניום פותחה עבור חיל השריון בלטרון ב- 1992. מאז ועד היום, תבונה מילניום הקימה למעלה ממאה מערכות מורשת והנצחה ממוחשבות, המיושמות באמצעות עמדות מידע לשרות עצמי, באמצעות אתרי אינטרנט, או במערכות תצוגה מוגדלות וזאת עבור רשויות מקומיות, יחידות צה"ל, ארגוני המחתרות, המוסד לביטוח לאומי, כוחות הביטחון, משטרת ישראל, מוזיאונים, אתרי הנצחה שונים ועוד. לאחרונה נושא הנצחת הנופלים אף תופס מקום חשוב גם בחברות עסקיות גדולות" הוסיף רוגובסקי.

אודות תבונה–מילניום

תבונה – מילניום, מקבוצת SQlink,  הינה שותף מנוהל של מיקרוסופט ומובילה בפיתוח, הקמה ויישום של מערכות לניהול מידע וידע ובפרויקטים עתירי מידע ותוכן, לרבות: אתרי אינטרנט ופורטלים פנים-ארגוניים,  פיתוח מערכות לניהול תהליכים ארגוניים וניהול משרד ממוחשב, ניהול מסמכים, ניהול טפסים ממוחשבים, ניהול החלטות ומשימות, ניהול נהלים ועוד.

תבונה-מילניום מספקת "פתרונות כוללים" המבוססים על מקצועני SharePoint, מומחי מידע ותהליכים ארגוניים ואנשי גרפיקה וממשקים ופועלת בכל המגזרים. על לקוחותיה נמנים: בנק איגוד, בנק הפועלים, כלל ביטוח, כללית שירותי בריאות, בית חולים רמב"ם, נמל אשדוד, ביטוח לאומי, משרד התמ"ת משרד האוצר, משרד החוץ, משרד התחבורה, משרד הפנים, צה"ל, אוניברסיטת בר אילן, המכללה למנהל ועוד

לאתר החברה: http://www.tm-it.co.il/

אודות SQLink קבוצת SQLink, המעסיקה כ- 1,000 מומחי IT, מבצעת פרויקטי אינטגרציה ומתמחה בכל מגוון שירותי ה- IT, לרבות: תשתיות, תקשורת, אבטחת מידע, בסיסי נתונים, פיתוח, אבטחת איכות, בניית ממשקים, ניהול מידע וידע ועוד.

הקבוצה מונה 6 חברות: SQLink עצמה, זרוע ה-IT של הקבוצה, DataSEC המתמחה במתן שירותי יעוץ ופרויקטים בתחום אבטחת המידע, Yside המתמחה בתחום של תשתיות מיקרוסופט לארגונים גדולים, ובמיוחד בתחום ה- System Center, תבונה מילניום המתמחה בעולמות של ניהול מידע וידע, Wintex המעניקה שירותי תמיכת IT למגזר ה- SMB וחברת GotFriends המתמחה בשירותי השמה למקצועות ההייטק ומהווה את זרוע הגיוס של הקבוצה כולה.

חברת SQLink הוקמה בשנת 1994. בין לקוחותיה: בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק הפועלים, מגדל, הפניקס, אינטל, אמדוקס, מיקרוסופט, קומברס, סיסקו, צה"ל, משרד המשפטים, משרד האוצר, בזק, חברת חשמל, טבע ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יעל סער


 


מאמרים נוספים מאת יעל סער
 
Lightapp הישראלית פתחה סניף באטלנטנה ג'ורג'יה וחתמה על שיתוף פעולה עם חברת PowerGateway
חברת Lightapp, המפתחת ומיישמת פתרון מתקדם לצמצום ניכר של עלויות האנרגיה בארגונים ובמפעלים בארץ, פתחה סניף חדש באטלנטה ג'ורג'יה, ארה"ב וחתמה על שיתוף פעולה עם חברת PowerGateway, המתמחה ביעוץ ופרוייקטים בתחום האנרגיה.

תבונה מילניום מקבוצת SQLink הקימה מערכת לניהול ידע בביה"ח רמב"ם, בהיקף כספי של כ- 350 אלף שקל
משך החפיפה של עובדים חדשים התקצר מחודשיים לשבועיים

רכבת ישראל חונכת עמדת הנצחה חדשנית במוזיאון הרכבת
השבוע תחנוך רכבת ישראל עמדת הנצחה חדשנית- 'גלעד לזכרם ', פרי פיתוח של תבונה מילניום מקבוצת SQLink, לזכר עובדי החברה שנפלו בעת מילוי תפקידם

אורי לוין, מייסד ויו"ר WAZE: "כדי לקבל מימון מקרן הון-סיכון, היזם צריך לשכנע כבר בשלושת השקפים הראשונים"
17/12/12 | לימודים
אורי לוין, יו"ר ומייסד WAZE, סקר בפני סטודנטים במרכז אקדמי דן את העקרונות שמאחורי WAZE וחלק עם הסטודנטים טיפים להצלחה ביזמות טכנולוגית לוין: אפליקצית WAZE חוסכת 15% מזמן הנסיעה הקבוע של אנשים בישראל. במצטבר היא חוסכת גודל כמיליון וחצי שעות עבודה בחודש בישראל"

סרגון מותחת את חסמי הפיזיקה: משיקה מוצר חדשני המאפשר קיבולת גדולה פי 4 מפתרונות מתחרים
סרגון מותחת את חסמי הפיזיקה: משיקה מוצר חדשני המאפשר קיבולת גדולה פי 4 מפתרונות מתחרים רון קליין, אנליסט בכיר ב- OVUM: "ספק ציוד מיקרוגל שיוכל להציע זינוק של ממש בקיבולת, ללא עלות נוספת, יזכה לבידול משמעותי בשוק"

תבונה מילניום מגייסת 25 עובדים חדשים במגוון תחומים, בעקבות זכייה במספר פרויקטים חדשים
חברת תבונה-מילניום, מקבוצת SQLink, המתמחה במערכות ניהול מידע פנים ארגוניות וביישום אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות, תפרסם בתקופה הקרובה עשרות הצעות עבודה.

DataSEC נבחרה לייעץ וללוות את 'כללית' בתחום תקינה ובקרות הגנת מידע
28/11/12 | בריאות
חברת DataSEC מקבוצת SQLink נבחרה ללוות את תהליך ההסמכה ומבדקי העמידה של שירותי בריאות כללית בתקן החדש של אבטחת מידע (27799 ISO), המתייחס להקמת מערכת לניהול אבטחת מידע בגופי בריאות. התקן הינו נגזרת של התקן הוותיק, ISO27001.

שתי עסקאות ענק לסרגון באפריקה: סרגון נטוורקס מרחיבה את השליטה בשוק הרשתות האלחוטיות באפריקה ומדווחת על שתי עסקאות ענק בהיקף של 28 מיליון דולרים
סרגון נטוורקס מרחיבה את השליטה בשוק הרשתות האלחוטיות באפריקה ומדווחת על שתי עסקאות ענק בהיקף של 28 מיליון דולרים אפריקה שמדרום לסהרה היא השוק הסלולרי בעל הצמיחה המהירה בעולם, עם גידול שנתי ממוצע בשיעור של 44% מאז שנת 2000

סרגון נטוורקס זכתה בפרויקט בשווי 6.5 מיליון דולרים, להטמעת Wireless Backhaul ב'מוזמביק סלולר'
סרגון תספק למוזמביק סלולר את כל מגוון פתרונותיה, כוללlong haul , short haul ו- turnkey

נועם וקסר הצטרף לסגל המרצים במרכז אקדמי דן
12/11/12 | לימודים
נועם וקסר (43) הצטרף לסגל המרצים במרכז אקדמי דן, האקדמיה של חברות ההייטק. וקסר, המרצה בנושאי ניהול, סחר אלקטרוני, מערכות מידע, שיווק מוצרים עתירי טכנולוגיה וחדשנות, יזמות פנים ארגונית ומכירות במיזמים חדשים, יעביר השנה את הקורס "יסודות היזמות" לתלמידי שנה ב' במסלול מדעי המחשב ומערכות מידע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI