דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Lightapp הישראלית פתחה סניף באטלנטנה ג'ורג'יה וחתמה על שיתוף פעולה עם חברת PowerGateway
Lightapp הישראלית פתחה סניף באטלנטנה ג'ורג'יה וחתמה על שיתוף פעולה עם חברת PowerGateway
יעל סער 24/12/12 |  צפיות: 4313

חברת Lightapp, המפתחת ומיישמת פתרון מתקדם לצמצום ניכר של עלויות האנרגיה בארגונים ובמפעלים בארץ, פתחה סניף חדש באטלנטה ג'ורג'יה, ארה"ב וחתמה על שיתוף פעולה עם חברת PowerGateway, המתמחה ביעוץ ופרוייקטים בתחום האנרגיה.

Lightapp הוקמה ב- 2009  על ידי אלחי פרקש המנכ"ל וגיא פאר, סמנכ"ל הטכנולוגיות, אשר פתחו פתרון מתקדם לניהול צריכה וחיסכון בעלויות האנרגיה, בארגונים ומפעלים. הפתרון מאפשר לארגונים לנהל את עלויות האנרגיה כמשאב קריטי ולצמצם את הצריכה בשיעור של בין 6% ל- 14%,  ללא השקעה בתשתית או בחומרה. החברה מונה כיום 15 עובדים ובין לקוחותיה: תנובה, רשות שדות התעופה, קוקה קולה ישראל, זוגלובק, שמן, פלרם, אבגול, שלא"ג ועוד.

לדברי אלחי פרקש, מנכ"ל Lightapp: "המערכת של Lightapp מיושמת, נכון להיום, במפעלים האמריקאיים של שתי חברות ישראליות  ואנחנו נמצאים כרגע במגעים עם חברות נוספות, ישראליות עם סניפים בארה"ב ואמריקאיות מיסודן".

"שיתוף הפעולה עליו חתמנו עם PowerGateway והסניף החדש והמשותף שהקמנו באטלנטה נועדו לסייע לנו בחדירה לשוק האמריקאי, בניהול המגעים עם חברות ענק אמריקאיות בתחום המזון והמשקאות, ובתחום תעשיית הנייר. אנו צופים כי הפעילות שלנו, אשר נכון לעכשיו מתמקדת במזרח ארה"ב, תתרחב גם למערב ארה"ב ולקליפורניה, על הפרק עומד שיתוף פעולה עם יצרנית חשמל אמריקאית וגם בטקסס אנו רואים כיוון אפשרי לפעולה אשר כרגע נמצא בשלבי בחינה".

PowerGateway האמריקאית היא חברת יעוץ מובילה בתחום האנרגיה אשר עסקה עד היום  באנרגיה ירוקה, פאנלים סולארים ופרוייקטים חוסכי אנרגיה בחומרה. לשם הגברת הפעילות בארה"ב חברה Lightapp גם ל- Chamber of CommerceAmerican Israel- ארגון שמטרתו לקדם עסקים ישראלים בארה"ב והיא מתעתדת לקחת חלק במגוון הפעילויות שהארגון מציע.

אודות Lightapp

Lightapp מפתחת, מיישמת ומטמיעה פתרון מתקדם לניהול צריכה וחיסכון בעלויות האנרגיה, בארגונים ומפעלים,  ואף תורם להפחתתזיהום האוויר.  הפתרון של Lightapp מאפשר לארגונים לנהל את עלויות האנרגיה כמשאב קריטי ולצמצם את הצריכה בשיעור של בין 6% ל- 14%,  ללא השקעה בתשתית או בחומרה.  הפתרון מתחבר לבקרים ולמוני אנרגיה שונים (חשמל, גז, מים, דלקים), וכן למערכות המידע הארגוניות, על מנת לאסוף את כל נתוני הצריכה, והמדדים החיצוניים המשפיעים עליה.  המידע שנאסף מועשר בנתונים נוספים, כגון: תעריפים וטמפרטורת סביבה בזמן צריכת האנרגיה. המנועים המתקדמים שלLightapp לניתוח המידע, מנגנון הטמעת אלגוריתמים לחסכון ומנוע ההתראות מסייעים לארגונים לנהל את צריכת האנרגיה, באמצעות ממשק משתמש וובי חכם המאפשר לקבל מידע מדוייק לגבי פרופיל הצריכה, העלויות, פוטנציאל החסכון, בקרת ביצועים וניהול החזר השקעה על פתרונות חומרה לחסכון באנרגיה.

Lightapp הוקמה ב- 2009  והיא מונה 15 עובדים. בין לקוחותיה: תנובה, רשות שדות התעופה, קוקה קולה ישראל, זוגלובק, שמן, פלרם, אבגול, שלא"ג ועוד. http://www.lightapp.com/


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יעל סער


 


מאמרים נוספים מאת יעל סער
 
Lightapp הישראלית פתחה סניף באטלנטנה ג'ורג'יה וחתמה על שיתוף פעולה עם חברת PowerGateway
חברת Lightapp, המפתחת ומיישמת פתרון מתקדם לצמצום ניכר של עלויות האנרגיה בארגונים ובמפעלים בארץ, פתחה סניף חדש באטלנטה ג'ורג'יה, ארה"ב וחתמה על שיתוף פעולה עם חברת PowerGateway, המתמחה ביעוץ ופרוייקטים בתחום האנרגיה.

תבונה מילניום מקבוצת SQLink הקימה מערכת לניהול ידע בביה"ח רמב"ם, בהיקף כספי של כ- 350 אלף שקל
משך החפיפה של עובדים חדשים התקצר מחודשיים לשבועיים

רכבת ישראל חונכת עמדת הנצחה חדשנית במוזיאון הרכבת
השבוע תחנוך רכבת ישראל עמדת הנצחה חדשנית- 'גלעד לזכרם ', פרי פיתוח של תבונה מילניום מקבוצת SQLink, לזכר עובדי החברה שנפלו בעת מילוי תפקידם

אורי לוין, מייסד ויו"ר WAZE: "כדי לקבל מימון מקרן הון-סיכון, היזם צריך לשכנע כבר בשלושת השקפים הראשונים"
17/12/12 | לימודים
אורי לוין, יו"ר ומייסד WAZE, סקר בפני סטודנטים במרכז אקדמי דן את העקרונות שמאחורי WAZE וחלק עם הסטודנטים טיפים להצלחה ביזמות טכנולוגית לוין: אפליקצית WAZE חוסכת 15% מזמן הנסיעה הקבוע של אנשים בישראל. במצטבר היא חוסכת גודל כמיליון וחצי שעות עבודה בחודש בישראל"

סרגון מותחת את חסמי הפיזיקה: משיקה מוצר חדשני המאפשר קיבולת גדולה פי 4 מפתרונות מתחרים
סרגון מותחת את חסמי הפיזיקה: משיקה מוצר חדשני המאפשר קיבולת גדולה פי 4 מפתרונות מתחרים רון קליין, אנליסט בכיר ב- OVUM: "ספק ציוד מיקרוגל שיוכל להציע זינוק של ממש בקיבולת, ללא עלות נוספת, יזכה לבידול משמעותי בשוק"

תבונה מילניום מגייסת 25 עובדים חדשים במגוון תחומים, בעקבות זכייה במספר פרויקטים חדשים
חברת תבונה-מילניום, מקבוצת SQLink, המתמחה במערכות ניהול מידע פנים ארגוניות וביישום אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות, תפרסם בתקופה הקרובה עשרות הצעות עבודה.

DataSEC נבחרה לייעץ וללוות את 'כללית' בתחום תקינה ובקרות הגנת מידע
28/11/12 | בריאות
חברת DataSEC מקבוצת SQLink נבחרה ללוות את תהליך ההסמכה ומבדקי העמידה של שירותי בריאות כללית בתקן החדש של אבטחת מידע (27799 ISO), המתייחס להקמת מערכת לניהול אבטחת מידע בגופי בריאות. התקן הינו נגזרת של התקן הוותיק, ISO27001.

שתי עסקאות ענק לסרגון באפריקה: סרגון נטוורקס מרחיבה את השליטה בשוק הרשתות האלחוטיות באפריקה ומדווחת על שתי עסקאות ענק בהיקף של 28 מיליון דולרים
סרגון נטוורקס מרחיבה את השליטה בשוק הרשתות האלחוטיות באפריקה ומדווחת על שתי עסקאות ענק בהיקף של 28 מיליון דולרים אפריקה שמדרום לסהרה היא השוק הסלולרי בעל הצמיחה המהירה בעולם, עם גידול שנתי ממוצע בשיעור של 44% מאז שנת 2000

סרגון נטוורקס זכתה בפרויקט בשווי 6.5 מיליון דולרים, להטמעת Wireless Backhaul ב'מוזמביק סלולר'
סרגון תספק למוזמביק סלולר את כל מגוון פתרונותיה, כוללlong haul , short haul ו- turnkey

נועם וקסר הצטרף לסגל המרצים במרכז אקדמי דן
12/11/12 | לימודים
נועם וקסר (43) הצטרף לסגל המרצים במרכז אקדמי דן, האקדמיה של חברות ההייטק. וקסר, המרצה בנושאי ניהול, סחר אלקטרוני, מערכות מידע, שיווק מוצרים עתירי טכנולוגיה וחדשנות, יזמות פנים ארגונית ומכירות במיזמים חדשים, יעביר השנה את הקורס "יסודות היזמות" לתלמידי שנה ב' במסלול מדעי המחשב ומערכות מידע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI