דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים תבונה מילניום מקבוצת SQLink הקימה מערכת לניהול ידע בביה"ח רמב"ם, בהיקף כספי של כ- 350 אלף שקל
תבונה מילניום מקבוצת SQLink הקימה מערכת לניהול ידע בביה"ח רמב"ם, בהיקף כספי של כ- 350 אלף שקל
יעל סער 24/12/12 |  צפיות: 4333

תבונה-מילניום מקבוצת SQLink, הקימה מערכת לניהול ידע עבור מרכז מידע וזימון תורים בביה"ח רמב"ם בחיפה, בהיקף כספי הנאמד בכ- 350 אלף שקל.

בביה"ח רמב"ם, שהיה בין בתי החולים הראשונים בארץ שהקימו מרכז מידע למטופלים כבר בשנת 2001, הוחלט לרכז תחת פעילות המוקד גם את נושא זימון התורים בהדרגה עבור כל בית החולים. נכון להיום מרכז מידע מטפל בכ- 16,000 פניות טלפוניות בחודש המבקשות לזמן תור   לכ- 90 מכונים, מרפאות ויחידות ולכ- 400 יומנים. היקפן הרחב של הפניות ושל התחומים השונים, העלה את הצורך  במערכת שתרכז את המידע הרב ותאפשר לנציגות להגיע לידע הנדרש במהירות ובאיכות גבוהה.

מערכת ניהול הידע פותחה על תשתית SharePoint 2010 מבית מיקרוסופט, ופועלת בממשק עם מערכת הנמ"ר (SAP ניהול קבלת חולים) של משרד הבריאות. המערכת מאפשרת ל-15 המזכירות הרפואיות במוקד לזמן תורים בשיטות חיפוש מתקדמות ובכך לייעל ולשפר את השירות ללקוחות.

תהליך זימון התורים כולל את בחינת כל הנתונים הנדרשים בטרם קביעת התור: אימות נתונים אישיים, השלמת פרופיל המטופל, ביקורים היסטוריים בביה"ח, זימונים עתידיים, עדכון יומני הרופאים וכן יידוע המטופל בצורך להביא בדיקות מעבדה והתחייבות כספית – כל מרפאה על פי צרכיה. זימון התורים נעשה תוך התייחסות לאירועים נוספים של המטופל ובחינת צרכיו הכוללים. השלב האחרון  כולל עדכון נתונים אודות הלקוח, הנחיות 'עשה  ואל תעשה' למטופלים לקראת הבדיקה או הטיפול, ותסריטי שיחה שונים בהתאם לבדיקות ולהליכים שהמטופל מזמין. בסיום התהליך מועברים הנתונים למערכת הנמ"ר.

"בטרם תחילת הפרוייקט קבלנו החלטה אסטרטגית לפיה מערכת ניהול הידע לא תחליף את מערכת הנמ"ר אלא תשלים אותה", אמר עודד מאיר, מנהל השיווק של ביה"ח רמב"ם.  "שיפור השירות ללקוח הוא ערך חשוב ומרכזי אצלנו. באמצעות המערכת החדשה שפיתחה תבונה-מילניום הצלחנו להשיג את מטרות המערכת: לתת שירות מקצועי ברמה גבוהה עם אחידות במידע המסופק על ידי כל נציגה, קיצור משך הכשרת נציגות חדשות והפחתת הטעויות בזימון. הפרויקט התבצע תוך שיתוף פעולה מלא בין אגף המחשוב של בית החולים, בראשותה של שרה צפריר, לבין מחלקת השיווק".

"כיום נציגי שירות חדשים שמשתלבים בעבודה, עוברים, הודות למערכת האינטואיטיבית, שבועיים של חפיפה במקום חודשיים כפי שהיה נהוג בעבר", הוסיף מאיר. "הצוות המקצועי של תבונה-מילניום סייע לנו רבות גם בתהליך האפיון המורכב ועבד בשיתוף פעולה מלא ומוצלח עם יחידת המחשב בביה"ח. עובדי תבונה–מילניום גילו מקצועיות רבה,  גישה שירותית, מעורבות ואכפתיות".

לדברי ארז רוגובסקי, סמנכ"ל לפיתוח עסקי בתבונה-מילניום: "האתגר המרכזי שעמד בפנינו היה להקים מערכת ניהול ידע חכמה, אשר תזהה את המכנה המשותף בין התהליכים במגוון מרפאות גדול ובתחומי העיסוק השונים בביה"ח, ותאפשר למוקדנים לעשות שימוש מושכל במידע המוצג בפניהם. שיתוף הפעולה עם צוות מוקד המידע וגורמי המחשוב השונים ראוי לציון מיוחד וסייע להביא את הפרויקט להישגים מיוחדים".

אודות תבונה–מילניום

תבונה – מילניום, מקבוצת SQlink,  הינה שותף מנוהל של מיקרוסופט ומובילה בפיתוח, הקמה ויישום של מערכות לניהול מידע וידע ובפרויקטים עתירי מידע ותוכן, לרבות: אתרי אינטרנט ופורטלים פנים-ארגוניים,  פיתוח מערכות לניהול תהליכים ארגוניים וניהול משרד ממוחשב, ניהול מסמכים, ניהול טפסים ממוחשבים, ניהול החלטות ומשימות, ניהול נהלים ועוד.

תבונה-מילניום מספקת "פתרונות כוללים" המבוססים על מקצועני SharePoint, מומחי מידע ותהליכים ארגוניים ואנשי גרפיקה וממשקים ופועלת בכל המגזרים. על לקוחותיה נמנים: בנק איגוד, בנק הפועלים, כלל ביטוח, כללית שירותי בריאות, בית חולים רמב"ם, נמל אשדוד, ביטוח לאומי, משרד התמ"ת משרד האוצר, משרד החוץ, משרד התחבורה, משרד הפנים, צה"ל, אוניברסיטת בר אילן, המכללה למנהל ועוד

לאתר החברה: http://www.tm-it.co.il/

אודות SQLink

קבוצת SQLink, המעסיקה כ- 1,000 מומחי IT, מבצעת פרויקטי אינטגרציה ומתמחה בכל מגוון שירותי ה- IT, לרבות: תשתיות, תקשורת, אבטחת מידע, בסיסי נתונים, פיתוח, אבטחת איכות, בניית ממשקים, ניהול מידע וידע ועוד.

הקבוצה מונה 6 חברות: SQLink עצמה, זרוע ה-IT של הקבוצה, DataSEC המתמחה במתן שירותי יעוץ ופרויקטים בתחום אבטחת המידע, Yside המתמחה בתחום של תשתיות מיקרוסופט לארגונים גדולים, ובמיוחד בתחום ה- System Center, תבונה מילניום המתמחה בעולמות של ניהול מידע וידע, Wintex המעניקה שירותי תמיכת IT למגזר ה- SMB וחברת GotFriends המתמחה בשירותי השמה למקצועות ההייטק ומהווה את זרוע הגיוס של הקבוצה כולה.

חברת SQLink הוקמה בשנת 1994.  בין לקוחותיה: בנק לאומי, בנק דיסקונט, בנק הפועלים, מגדל, הפניקס, אינטל, אמדוקס, מיקרוסופט, קומברס, סיסקו, צה"ל, משרד המשפטים, משרד האוצר, בזק, חברת חשמל, טבע ועוד.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 יעל סער


 


מאמרים נוספים מאת יעל סער
 
Lightapp הישראלית פתחה סניף באטלנטנה ג'ורג'יה וחתמה על שיתוף פעולה עם חברת PowerGateway
חברת Lightapp, המפתחת ומיישמת פתרון מתקדם לצמצום ניכר של עלויות האנרגיה בארגונים ובמפעלים בארץ, פתחה סניף חדש באטלנטה ג'ורג'יה, ארה"ב וחתמה על שיתוף פעולה עם חברת PowerGateway, המתמחה ביעוץ ופרוייקטים בתחום האנרגיה.

תבונה מילניום מקבוצת SQLink הקימה מערכת לניהול ידע בביה"ח רמב"ם, בהיקף כספי של כ- 350 אלף שקל
משך החפיפה של עובדים חדשים התקצר מחודשיים לשבועיים

רכבת ישראל חונכת עמדת הנצחה חדשנית במוזיאון הרכבת
השבוע תחנוך רכבת ישראל עמדת הנצחה חדשנית- 'גלעד לזכרם ', פרי פיתוח של תבונה מילניום מקבוצת SQLink, לזכר עובדי החברה שנפלו בעת מילוי תפקידם

אורי לוין, מייסד ויו"ר WAZE: "כדי לקבל מימון מקרן הון-סיכון, היזם צריך לשכנע כבר בשלושת השקפים הראשונים"
17/12/12 | לימודים
אורי לוין, יו"ר ומייסד WAZE, סקר בפני סטודנטים במרכז אקדמי דן את העקרונות שמאחורי WAZE וחלק עם הסטודנטים טיפים להצלחה ביזמות טכנולוגית לוין: אפליקצית WAZE חוסכת 15% מזמן הנסיעה הקבוע של אנשים בישראל. במצטבר היא חוסכת גודל כמיליון וחצי שעות עבודה בחודש בישראל"

סרגון מותחת את חסמי הפיזיקה: משיקה מוצר חדשני המאפשר קיבולת גדולה פי 4 מפתרונות מתחרים
סרגון מותחת את חסמי הפיזיקה: משיקה מוצר חדשני המאפשר קיבולת גדולה פי 4 מפתרונות מתחרים רון קליין, אנליסט בכיר ב- OVUM: "ספק ציוד מיקרוגל שיוכל להציע זינוק של ממש בקיבולת, ללא עלות נוספת, יזכה לבידול משמעותי בשוק"

תבונה מילניום מגייסת 25 עובדים חדשים במגוון תחומים, בעקבות זכייה במספר פרויקטים חדשים
חברת תבונה-מילניום, מקבוצת SQLink, המתמחה במערכות ניהול מידע פנים ארגוניות וביישום אתרי אינטרנט ורשתות חברתיות, תפרסם בתקופה הקרובה עשרות הצעות עבודה.

DataSEC נבחרה לייעץ וללוות את 'כללית' בתחום תקינה ובקרות הגנת מידע
28/11/12 | בריאות
חברת DataSEC מקבוצת SQLink נבחרה ללוות את תהליך ההסמכה ומבדקי העמידה של שירותי בריאות כללית בתקן החדש של אבטחת מידע (27799 ISO), המתייחס להקמת מערכת לניהול אבטחת מידע בגופי בריאות. התקן הינו נגזרת של התקן הוותיק, ISO27001.

שתי עסקאות ענק לסרגון באפריקה: סרגון נטוורקס מרחיבה את השליטה בשוק הרשתות האלחוטיות באפריקה ומדווחת על שתי עסקאות ענק בהיקף של 28 מיליון דולרים
סרגון נטוורקס מרחיבה את השליטה בשוק הרשתות האלחוטיות באפריקה ומדווחת על שתי עסקאות ענק בהיקף של 28 מיליון דולרים אפריקה שמדרום לסהרה היא השוק הסלולרי בעל הצמיחה המהירה בעולם, עם גידול שנתי ממוצע בשיעור של 44% מאז שנת 2000

סרגון נטוורקס זכתה בפרויקט בשווי 6.5 מיליון דולרים, להטמעת Wireless Backhaul ב'מוזמביק סלולר'
סרגון תספק למוזמביק סלולר את כל מגוון פתרונותיה, כוללlong haul , short haul ו- turnkey

נועם וקסר הצטרף לסגל המרצים במרכז אקדמי דן
12/11/12 | לימודים
נועם וקסר (43) הצטרף לסגל המרצים במרכז אקדמי דן, האקדמיה של חברות ההייטק. וקסר, המרצה בנושאי ניהול, סחר אלקטרוני, מערכות מידע, שיווק מוצרים עתירי טכנולוגיה וחדשנות, יזמות פנים ארגונית ומכירות במיזמים חדשים, יעביר השנה את הקורס "יסודות היזמות" לתלמידי שנה ב' במסלול מדעי המחשב ומערכות מידע.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI