דף הבית חברה, פוליטיקה ומדינה חברה ומדינה חקירות כלכליות – רב הנסתר על הגלוי
חקירות כלכליות – רב הנסתר על הגלוי
להב מעודה 18/03/12 |  צפיות: 14065

האם יש לנו את כל האמצעים לבדוק מהו מצבם הכלכלי של החייבים? ברור שלא, האמצעים שלנו הם מועטים, ורכב חדש ונוצץ או ווילה מפוארת לעיתים אף יכולים להטעות או להיפך.

כיצד ניתן להגדיר חקירות כלכליות?

חקירות כלכליות המתבצעות על ידי חוקר פרטי בעל משרד חקירות פרטיות נועדו לאתר רכוש של אנשים פרטיים או גורמים עסקיים החייבים לכם כספים, איתור עסקים נוספים עליהם אתם כלל לא יודעים, איתור נכסים מכל סוג שהוא כגון נדל'ן, איתור חשבונות בנקים הן בארץ והן מחוצה לה. בלש פרטי הוא האדם אשר יבצע בעבורכם חקירות כלכליות, ויש לציין, חקירות כלכליות הן אחד מתחומי החקירות הנפוצים ביותר הלקוחות הם אנשים פרטיים, חברות ביטוח, בנקים ועוד. אנשים פרטיים דורשים חקירות כלכליות כאשר הם נתקלים בגורם כלשהו החייב להם כסף אך הוא טוען שאין הוא יכול להחזיר את חובו. איך תדעו אם זה נכון? הרי אין לכם שום אמצעי לעלות על חקר האמת וגם אם החייב חי ברווחה כלכלית נראית לעין, אין הדבר מעיד על יכולותיו הכלכליות.

חקירות כלכליות – מה בודקים באמצעותן?

חקירות כלכליות נועדו לבדוק את מצבם הפיננסי של גורמים מסוימים החייבים כסף ואינם משלמים אותו לנושים. בנוסף, באמצעות חקירות כלכליות ניתן לבדוק את מצבם הכלכלי של גורמים עסקיים איתם יש לכם שיתוף פעולה. במקרה שאדם פרטי חייב לכם כסף, באמצעות חקירות כלכליות ניתן לבדוק היכן הוא גר, במה הוא עוסק, האם הוא בכלל עובד ומהו היקף העבודה, כמו כן, בודקים האם לחייב יש נכסים, דירות, נדל'ן, חשבונות בנקים ורכוש אחר בארץ ובחו'ל, האם הוא מחזיק ברכב אחד או יותר, כמו כן ניתן לאתר חשבונות בנק שהוא מנהל עם אנשים אחרים.באמצעות חקירות כלכליות ניתן לאתרקופות גמל, תוכניות חיסכון בחברות ביטוח,האם עומדות כנגדו תביעות בבית המשפט,או הם יש לו תיקים בהוצאה לפועל. היקפן של חקירות כלכליות יקבע על ידיכם, לעיתים חקירה קצרה שתניב מספר נתונים בהחלט תספיק לכם ולעיתים אולי תדרשו לחקירות ארוכות טווח. לעיתים החקירות מסתעפות, ואז
החוקר הפרטי חייב לבצע המשך חקירה בחו'ל.

מי מבצע את החקירות?

חקירות כלכליות מתבצעות על ידי חוקרים פרטיים . החקירות מתבצעות באמצעות מעקבים, התחקות אחר מקורות פיננסיים של החייב,כול אלה מתבצעים באמצעות מיטב ציוד הבילוש הקיים כיום בשוק. חקירות כלכליות חייבות להתנהל בצורה חוקית שכן אחרת, ההוכחות והממצאים לא יהיו קבילים בעיני בית המשפט. מומלץ לבחור משרד חקירות פרטיות אשר מומחה בתחום זה. חוקרים פרטיים לרוב עוסקים בעוד תחומי חקירות : חקירות בגידה, מודיעין עסקי, איתור נעדרים,מודיעין תחרותי ועוד מגוון תחומי חקירות ומומלץ לברר את הכול מראש.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 להב מעודה

להב חקירות - חוקר פרטי המתמחה בחקירות כלכליות ומודיעין עסקי. 


מאמרים נוספים מאת להב מעודה
 
חוקר פרטי בתביעות ביטוח
19/05/13 | חקירות
חברות ביטוח הן בראש ובראשונה גופים כלכליים שפועלים למטרת רווח. החברות משלמות את תגמולי הביטוח רק לאחר בדיקות חבות מדוקדקות.

חוקר פרטי- עולם לאמיצים בלבד
08/04/13 | חקירות
חוקר פרטי- חושב שאתה מתאים? בניגוד למה שחושבים רבים ולמה שמופיע בסרטים, בכדי להיות חוקר פרטי יש ללמוד ולעבוד קשה.

חקירות כלכליות- מידע פנימי
05/02/13 | חקירות
חקירות כלכליות- לא קלים הם חיי החוקר על קיר משרדו של ג'ורג' ריצד המשפט "הצדק מנצח" בצבעי אדום, לבן ושחור. ג'ורג' האמין בכל ליבו כי בעזרת מערכת מתוכננת ומשומנת אשר מכילה תוכנית מסודרת, פעולות, טקטיקות, עובדים מיומנים, מחושבים, מנוסים ואמצעים טכנולוגיים חדישים, ניתן יהיה לטפל בכל אירוע ולהחזיר חובות לכל בעלי העסקים הפרטיים או החברות.

חוקר פרטי- יעזור לך במישור האישי
05/02/13 | חקירות
חוקר פרטי- כי אני רוצה לדעת את יושבת על הכורסא לעת ערב ומרגישה אחרת. כמו זמן מה שאת מרגישה שינויים באוויר ומנסה להתעלם מהם. את לא יכולה לטאטא את האבק מתחת לשולחן. נשבר לך.

מהם החצ"קונים?
חצ'קונים הוא השם הפופולארי והמוכר לפצעי הבגרות. מדובר בפצעונים מוגלתיים בעלי ראש לבן הצצים מעל עור הפנים.

יתרון שבסיוע במודיעין עסקי
17/10/12 | חקירות
הרבה שאלים מהו מודיעין עסקי. בזירה העסקית קיים קושי לשרוד ללא ההתחקות אחר המתחרים בזירה העסקית, במצב של קרב על כל פלח שוק.

חוקר פרטי – חקירות אישות
25/06/12 | חקירות
אין ספק כי כל אחד מאתנו רוצה להיות סמוך ובטוח שבן/בת הזוג שומרים לנו אמונים, שהבית שבנינו יציב, שהארוס/ה אכן נאמנים לנו גם לפני החופה ושאנו יכולים להיות שקטים ורגועים בחיינו הזוגיים. לצערנו, המציאות מלמדת אותנו שהדר לא תמיד כך, שבני/בנות זוג עלולים לבגוד, להסתיר ולהעלים מידע. במקרא בו מתעורר חשד, הדרך הטובה ביותר לאמת או להפריח אותו היא על ידי חקירת אישות. חקירת אישות תתבצע על ידי חוקר פרטי מקצועי שיאסוף אינפורמציה רלוונטית, יבחן את החשדות ויאיר את האמת.

חקירות כלכליות – רב הנסתר על הגלוי
"רב הנסתר על הגלוי...", פתגם זה תקף להרבה מאוד תחומים בחיינו ולעיתים רבות נדמה לנו שכמה שאנו יודעים יותר, אנו בעצם גם יודעים פחות. וכיצד כל זאת מתקשר אל חקירות כלכליות? לעיתים אנשים שחייבים לנו כספים, אנשים פרטיים או גורמים עסקיים מתחמקים מהנושים שלהם בטענה שאין הם יכולים לשלם את הכספים מסיבות אלו ואחרות. איך נדע אם אמת היא?
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI