דף הבית חוק ומשפט חקירות משרד חקירות/3
משרד חקירות/3
רחלי 21/05/13 |  צפיות: 4439

משרד חקירות הינו משרד אשר מנהל חקירות פרטיות בתחומים שונים. לעתים משרד חקירות מתמחה בסוג מסוים של חקירות ולעתים משרד חקירות עוסק בחקירות מסוגים שונים לגמרי. משרד חקירות אשר מתמחה בסוג חקירות מסוים לא פעם מעסיק מומחים ויועצים אשר נותנים לו רקע בנושא ועוזרים לו לנהל את החקירות. כל משרד חקירות חייב לפעול תחת רישיון אשר ניתן לו מטעם משרד המשפטים. גם חוקרים פרטיים אשר עבודים עבור משרד חקירות חייבים לעבוד ברישיון שניתן להם מטעם אותו המשרד. משרד המשפטים והא גם זה אשר מפקח על משרדי החקירות והחוקרים הפרטיים השונים ולא רק מעניק להם רישיון. יש צורך אמיתי בהסדרת תחום החקירות הפרטיות משום שתחום זה לא פעם מועד לפורענות. בדיוק מאותה סיבה לאף אדם אסור להתחזות לחוקר פרטי אם אין לו רישיון לכך.האיש שלכם הוא חוקר פרטי ממשרד חקירות? לא פעם עוסק בחקירות מורכבות מאוד. חקירות אלה לא פעם קשורות לתחום הכלכלי. איסוף מודיעין עסקי בשביל בתי עסק שונים הוא אחד השירותים שמעניק משרד חקירות ללקוחותיו. משרד חקירות אוסף מידע על הזירה בה העסק פועל, מידע על חידושים בתחום וכן הלאה. משרד חקירות לא רק אוסף מידע בתחום העסקיץ ישנם מקרים בהם משרד חקירות עובד עבור מערכות עיתון ועיתונאים ואוסף עבורם מידע רגיש מאוד. מערכות עיתון לא יכולות לשכור לעתים יותר מדי קרובות את שירותיהם של משרדי חקירות בגלל העלויות הגבוהות מאוד של חקירות פרטיות. חקירה פרטית אשר מנהל משרד חקירות יכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים ואף יותר מכך.שלו קרן אור חוקר פרטי ממשרד חקירות החברה מנהלת חקירות במקרים מסוימים גם עבור אמנים שונים כאשר יש חשש לגניבת זכויות יוצרים. במקרים אחרים משרד חקירות מנהל חקירות עבור חברות ביטוח שחוששות שהגישו נגדן תביעות הונאה וישנם עוד סוגים רבים של חקירות בהם עוסק משרד חקירות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רחלי


 


מאמרים נוספים מאת רחלי
 
משלוחי פרחים
26/06/13 | קניות
משלוחי פרחים או אמצעי פופולארי מאד זה שנים ארוכות. מרבית האנשים מחזיקים בשגרת יום עמוסה שמקשה עליהם לשמור על קשר עם חברים או להקדיש זמן על מנת ללכת ולחפש עבורם מתנות ליום הולדת או לאירועים אחרים.

ביתנים לתערוכה
26/06/13 | מכירות
כאשר אתם מתכננים להשתתף בתערוכה קרובה העוסקת בתחום אותו אתם מעוניינים לשווק, אל תהססו לפנות אל חברה המתמחה בתכנון ובארגון של תערוכות ודוכנים לתערוכות.

ליסינג
19/06/13 | ביטוח רכב
ליסינג היא שיטה להתנייד על ידי רכב, ללא קנייתו. משמע בלי לשלם עליו את כל ההוצאות החודשיות והשנתיות שצריך לשלם כל אדם שרכש רכב אם חדש או ישן זה לא משנה. הולכים לסוכנות שפועלת בדרך ליסינג אם לחברות או לאנשים פרטיים

אימון עסקי
אימון עסקי הוא למעשה חלק מתהליך האימון האישי, או כפי שנקרא כיום קאוצינג. להבדיל מהאימון האישי,

ג'קוזי
03/06/13 | גינון
אחד היתרונות היותר גדולים של בריכת הג'קוזי הוא שהוא יכול לשמש כבילוי מפנק לכל ימות וענות השנה,

מעקות אלומניום
29/05/13 | שיפוצים
מעקות אלומיניום בדומה למשפחת מעקות הנירוסטה, גם מעקות האלומיניום כיום מתפקדים כסורגים

חדרי תינוקות
23/05/13 | ריהוט
חדרי תינוקות הם חדרים שבדרך כלל מעצבים אותם באהבה רבה, על מנת שלתינוק יהיה נוח ונעים ככל האפשר ועל מנת שההורים ירגישו שהם יצרו סביבת מגורים מושלמת בשביל התינוק האהוב שלהם.

תמא 38
22/05/13 | נדל"ן
תמא 38 הינה תכנית מתאר ארצית שמטרתה לחזק מבנים, לאחר בנייתם, מפני אסונות טבע ובמיוחד רעידות אדמה

מיטות נוער
22/05/13 | רהיטים
מיטות נוער נרכשות עבור הילדים הבוגרים יותר. יש מיטות נוער אשר אפשר לרכוש עדיין בגיל צעיר והמיטות מתאימות את עצמן על יד הסרת חלקים

משרד חקירות/3
21/05/13 | חקירות
משרד חקירות הינו משרד אשר מנהל חקירות פרטיות בתחומים שונים. לעתים משרד חקירות מתמחה בסוג מסוים של חקירות ולעתים משרד חקירות עוסק בחקירות מסוגים שונים לגמרי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI