דף הבית ביטוח ביטוח רכב ליסינג
ליסינג
רחלי 19/06/13 |  צפיות: 4131
ליסינג היא שיטה להתנייד על ידי רכב, ללא קנייתו. משמע בלי לשלם עליו את כל ההוצאות החודשיות והשנתיות שצריך לשלם כל אדם שרכש רכב אם חדש או ישן זה לא משנה. הולכים לסוכנות שפועלת בדרך ליסינג אם לחברות או לאנשים פרטיים. המון אנשים נוטים להתבלבל בין ליסינג להשכרת רכב. אבל קיים הבדל מהותי בין השניים. ההבדל הוא שהשכרת רכב לא נותנת אפשרות קנייה בסוף תקופת ההשכרה, שכן ליסינג מאפשר לקנות את הרכב בסוף התהליך.המון אנשים לא רוצים לקנות מנועים איכותיים לרכב, כמובן שרוב האנשים עושים זאת בגלל מחסור כלכלי וחוסר יכולת לעמוד בהוצאותיו הכספיות המרובות שלאחר קניית רכב ולכן לוקחים אוטו מסוכנות ליסינג. כשחושבים אם לבצע השכרת רכב או ליסינג רצוי לחשוב היטב בשביל מה אנו צריכים רכב ולמה או איך הוא ישמש אותנו. אם הצורך הוא בסיסי ויום יומי או אחת לזמן מסוים. אם אנחנו צריכים רכב לאירוע מסוים עדיף להשתמש בשיטת השכרת רכב, אך אם אנחנו צריכים את הרכב ביום יום ולשימוש שוטף רצוי להשתמש באפשרות של ליסינג. כמובן שזה תלוי לא רק בצורך השימושי שלנו אם כי גם ביכולת כספית. אם אנו קצרים בכסף כדאי להשתמש בשירותי השכרת רכב. אך אם אנו מסוגלים לעמוד בתשלום חודשי של ליסינג לתקופה ארוכה, אז עדיף בהחלט להשתמש בשירותי ליסינג. כך גם תגיע אפשרות הקנייה בסוף התהליך, והכסף ששילמנו מידי חודש בחודשו לא יירד לטמיון.המון אנשים ממשים את חלומותיהם ונוסעים על רכבים שתמיד חלמו שיהיו להם, אך כשמבצעים ליסינג רצוי לחשוב גם על כל מה שמסביב מעבר לחלום, אם אנחנו אנשי משפחה, אם יש לנו ילדים וכמה, ובכלל מה ישמש לא רק את הרצונות שלנו אם כי את אורח החיים שלנו.

דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רחלי


 


מאמרים נוספים מאת רחלי
 
משלוחי פרחים
26/06/13 | קניות
משלוחי פרחים או אמצעי פופולארי מאד זה שנים ארוכות. מרבית האנשים מחזיקים בשגרת יום עמוסה שמקשה עליהם לשמור על קשר עם חברים או להקדיש זמן על מנת ללכת ולחפש עבורם מתנות ליום הולדת או לאירועים אחרים.

ביתנים לתערוכה
26/06/13 | מכירות
כאשר אתם מתכננים להשתתף בתערוכה קרובה העוסקת בתחום אותו אתם מעוניינים לשווק, אל תהססו לפנות אל חברה המתמחה בתכנון ובארגון של תערוכות ודוכנים לתערוכות.

ליסינג
19/06/13 | ביטוח רכב
ליסינג היא שיטה להתנייד על ידי רכב, ללא קנייתו. משמע בלי לשלם עליו את כל ההוצאות החודשיות והשנתיות שצריך לשלם כל אדם שרכש רכב אם חדש או ישן זה לא משנה. הולכים לסוכנות שפועלת בדרך ליסינג אם לחברות או לאנשים פרטיים

אימון עסקי
אימון עסקי הוא למעשה חלק מתהליך האימון האישי, או כפי שנקרא כיום קאוצינג. להבדיל מהאימון האישי,

ג'קוזי
03/06/13 | גינון
אחד היתרונות היותר גדולים של בריכת הג'קוזי הוא שהוא יכול לשמש כבילוי מפנק לכל ימות וענות השנה,

מעקות אלומניום
29/05/13 | שיפוצים
מעקות אלומיניום בדומה למשפחת מעקות הנירוסטה, גם מעקות האלומיניום כיום מתפקדים כסורגים

חדרי תינוקות
23/05/13 | ריהוט
חדרי תינוקות הם חדרים שבדרך כלל מעצבים אותם באהבה רבה, על מנת שלתינוק יהיה נוח ונעים ככל האפשר ועל מנת שההורים ירגישו שהם יצרו סביבת מגורים מושלמת בשביל התינוק האהוב שלהם.

תמא 38
22/05/13 | נדל"ן
תמא 38 הינה תכנית מתאר ארצית שמטרתה לחזק מבנים, לאחר בנייתם, מפני אסונות טבע ובמיוחד רעידות אדמה

מיטות נוער
22/05/13 | רהיטים
מיטות נוער נרכשות עבור הילדים הבוגרים יותר. יש מיטות נוער אשר אפשר לרכוש עדיין בגיל צעיר והמיטות מתאימות את עצמן על יד הסרת חלקים

משרד חקירות/3
21/05/13 | חקירות
משרד חקירות הינו משרד אשר מנהל חקירות פרטיות בתחומים שונים. לעתים משרד חקירות מתמחה בסוג מסוים של חקירות ולעתים משרד חקירות עוסק בחקירות מסוגים שונים לגמרי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI