דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים מעקות אלומניום
מעקות אלומניום
רחלי 29/05/13 |  צפיות: 3996

מעקות אלומיניום בדומה למשפחת מעקות הנירוסטה, גם מעקות האלומיניום כיום מתפקדים כסורגים, גדר או קיר נמוך לכל דבר. מעקות האלומיניום מותקנים לרוב לצד מדרגות או בכלל כל מקום בו קיימת סכנת נפילה- הם משמשים להישענות ותמיכה ומתפקדים כאמצעי בטיחותי למניעת נפילות.

מעקות האלומיניום למעשה לא שונים באופיים ובתפקידם ממעקות מסוגים אחרים, אך קיימים להם יתרונות בולטים יותר שהופכים אותם לסוג המעקות העדיפים יותר על פני מעקות מסוגים אחרים:

א. תחזוקה קלה יותר- בנכטיגל עבודות ברזל, מעקות האלומיניום אינם מחלידים, ושומרים על מראה חדש ומבריק גם לאחר שנים רבות.

ב. שילוב אלומיניום עם זכוכית- האלומיניום מאוד קל לעיבוד וניתן לשלב אותו עם שלל חומרי גלם אחרים, כגון זכוכית שהשילוב עמו מאוד אופנתי ופופולרי בתחום עיצוב המעקות.

ג. יופי לפנים הבית- מעקות אלומיניום של נכטיגל מעקות יכולים להתאים הן לשימוש חיצוני והן לשימוש בפנים הבית, לעומת מעקות מחומרים אחרים שלא תמיד ניתן לשלב בעיצוב פנים. תחזוקה קלה יותר לעומת שאר סוגי המעקות- מעקי אלומיניום הרבה יותר קלים לתחזוקה. מעקות הברזל למשל מחלידים, ומעקות העץ שנסדקים ולאחר מכן נשברים  או סופגים עם הזמן לכלוך עמוק שלא ניתן לנקות. מעקות האלומיניום שומרים על מראה מבריק וחדש גם אחרי שנים רבות לאחר התקנתם. מעקות האלומיניום גם אידאליים עבור מקומות חיצוניים כגון מרפסות וגרמי מדרגות חיצוניים מאחר והם לא מחלידים במגע עם רטיבות מהגשם. מעקות אלומיניום גם קלים ונוחים לניקוי כך שהם מאפשרים שמירה על המראה הנקי והמבריק שלהם לאורך זמן רב. שילוב אלומיניום עם זכוכית יתרון נוסף של מעקות האלומיניום הוא שהם קלים מאוד לעיבוד וניתן לשלב אותם גם עם חומרי גלם אחרים, כמו למשל מעקות האלומיניום בשילוב זכוכית שמשמשים כסוג מאוד פופולרי של מעקות למרפסות מעבר לעיצוב האלגנטי והנקי של מעקות האלומיניום בשילוב עם הזכוכית הם גם מאפשרים לדיירי הבית להנות ולהתפעל מעיצובה של המרפסת, לעומת סוגים אחרים של מעקות כמו ברזל או עץ שחוסמים את הנוסף ומונעים מהם להנות מיופי המרפסת. יופי לפנים הבית מעקות האלומיניום מתאימים גם לעיצוב פנים הבית ויכולים להשתלב לצד גרמי מדרגות ומרפסות פנימיות. למעקות אלומיניום יש עיצוב שיכול להשתלב בכל סגנון של כל חלל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 רחלי


 


מאמרים נוספים מאת רחלי
 
משלוחי פרחים
26/06/13 | קניות
משלוחי פרחים או אמצעי פופולארי מאד זה שנים ארוכות. מרבית האנשים מחזיקים בשגרת יום עמוסה שמקשה עליהם לשמור על קשר עם חברים או להקדיש זמן על מנת ללכת ולחפש עבורם מתנות ליום הולדת או לאירועים אחרים.

ביתנים לתערוכה
26/06/13 | מכירות
כאשר אתם מתכננים להשתתף בתערוכה קרובה העוסקת בתחום אותו אתם מעוניינים לשווק, אל תהססו לפנות אל חברה המתמחה בתכנון ובארגון של תערוכות ודוכנים לתערוכות.

ליסינג
19/06/13 | ביטוח רכב
ליסינג היא שיטה להתנייד על ידי רכב, ללא קנייתו. משמע בלי לשלם עליו את כל ההוצאות החודשיות והשנתיות שצריך לשלם כל אדם שרכש רכב אם חדש או ישן זה לא משנה. הולכים לסוכנות שפועלת בדרך ליסינג אם לחברות או לאנשים פרטיים

אימון עסקי
אימון עסקי הוא למעשה חלק מתהליך האימון האישי, או כפי שנקרא כיום קאוצינג. להבדיל מהאימון האישי,

ג'קוזי
03/06/13 | גינון
אחד היתרונות היותר גדולים של בריכת הג'קוזי הוא שהוא יכול לשמש כבילוי מפנק לכל ימות וענות השנה,

מעקות אלומניום
29/05/13 | שיפוצים
מעקות אלומיניום בדומה למשפחת מעקות הנירוסטה, גם מעקות האלומיניום כיום מתפקדים כסורגים

חדרי תינוקות
23/05/13 | ריהוט
חדרי תינוקות הם חדרים שבדרך כלל מעצבים אותם באהבה רבה, על מנת שלתינוק יהיה נוח ונעים ככל האפשר ועל מנת שההורים ירגישו שהם יצרו סביבת מגורים מושלמת בשביל התינוק האהוב שלהם.

תמא 38
22/05/13 | נדל"ן
תמא 38 הינה תכנית מתאר ארצית שמטרתה לחזק מבנים, לאחר בנייתם, מפני אסונות טבע ובמיוחד רעידות אדמה

מיטות נוער
22/05/13 | רהיטים
מיטות נוער נרכשות עבור הילדים הבוגרים יותר. יש מיטות נוער אשר אפשר לרכוש עדיין בגיל צעיר והמיטות מתאימות את עצמן על יד הסרת חלקים

משרד חקירות/3
21/05/13 | חקירות
משרד חקירות הינו משרד אשר מנהל חקירות פרטיות בתחומים שונים. לעתים משרד חקירות מתמחה בסוג מסוים של חקירות ולעתים משרד חקירות עוסק בחקירות מסוגים שונים לגמרי.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI