דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת Cal בחרה ב Windows Server 2012 ועברה לדור הבא של תשתיות Web
חברת Cal בחרה ב Windows Server 2012 ועברה לדור הבא של תשתיות Web
ילון מדר 26/11/13 |  צפיות: 3989

חברת כרטיסי האשראי המובילה, Cal, בחרה ב Windows Server 2012 של מיקרוסופט והקימה באתר החברה שרתי Web, תוך הישענות על תשתיות וירטואליות.

כחברה מובילה בתחומה המצויה בחזית הטכנולוגיה, מחפשת Cal כל העת אחר הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, שיביאו לזמני תגובה מהירים, אבטחת מידע ונגישות נוחה, תוך יצירת יתרונות תחרותיים בשוק האשראי בישראל. הרצון לחדש ולשדרג את התשתיות הקיימות הביא את Cal למסקנה כי הפתרון שיצעיד אותה לעידן הבא של טכנולוגיות תשתית ואינטרנט הנו – Windows Server 2012.

ערוץ האינטרנט בחברת Cal הנו ערוץ מרכזי וישיר ללקוחות פרטיים ועסקיים, המאפשר קבלת מידע באופן מיידי, ביצוע מגוון פעולות ויצירת הזדמנויות עסקיות הנוגעות למגוון מוצרי החברה. על כן, אתרי האינטרנט של Cal חייבים להיות מעודכנים, ידידותיים ללקוחות, וגמישים לשינויים.

פעילותה של Cal מבוססת על תשתיות מחשוב מתקדמות ועדכניות. אגף מערכות המידע כולל מחלקת תשתיות ומחלקת אפליקציות שמתחזקות ומפתחות את אתר האינטרנט של Cal. האתר מחולק למספר רבדים וכולל אתר שיווקי ואתר פעולות למחזיקי כרטיס פרטיים ועסקיים. כמו כן, משמש האתר למענה עבור אפליקציה המותקנת בסמארטפונים.

בנוסף, העובדה ש Cal, כחברה פיננסית, מחויבת לרגולציות מקומיות ובינלאומיות, כגון תקנה 357 ו-PCI, מחייבות את התקנת מערכות המידע בחברה על גבי מערכות הפעלה נתמכות, המתעדכנות בתדירות שוטפת בעדכוני אבטחת מידע. סיבה נוספת לבחירה בגרסת Windows Server 2012, הנה האופק הטכנולוגי ארוך הטווח שמציעה גרסה זו.

עופר רחום, סמנכ"ל לקוחות Enterprise, מיקרוסופט  ישראל: "כיום ארגונים חותרים לחולל מהפיכה במרכזי המחשוב ולשדרגם למרכזי מחשוב מודרניים, שימנפו את התהליכים העסקיים. לשם כך נדרשת אוטומאציה ברמה גבוהה, תשתית ווירטואלית מתקדמת, יכולות ניהול לכלל המשאבים ויעילות תפעולית. מרכז המחשוב המודרני הוא מנוף חשוב לשיפור תהליכים העסקיים. ה-IT הופך למנוע חזק יותר של העסק; באמצעותו ניתן להשיק במהירות שירותים חדשים, להגיב מהר יותר להזדמנויות ולהתאים באופן גמיש משאבים לרמות פעילות משתנות. כלל היכולות הללו מוצעות כיום ב-Windows Server 2012 R2 והם ישרתו עתה את הצרכים הקריטיים של Cal".

רון גריסרו, סמנכ"ל אגף טכנולוגיות עסקיות ב- Cal: "האתגר המרכזי שעמד בפנינו היה לבצע החלפה של כל התשתית ויצירת סביבה מקבילה באופן שישתלב בתוכנית העבודה השוטפת, ללא עצירה או פגיעה בפרויקטים עסקיים קיימים. הודות להטמעת Windows Server 2012 נוצרה אפשרות להגדיל את כוח המחשוב ב-Cal, על ידי הוספת חומרה, ללא השבתה של השרת. בנוסף, נוצרה אפשרות לשכפול מהיר של שרת קיים ובכך להשיג גידול מיידי של כוח המחשוב עבור אותה סביבה. אפשרות זו חשובה מאוד כיוון שהעומס על השרתים משתנה בצורה קיצונית בימי החיוב של הכרטיסים, או בזמן פרסום הטבה מיוחדת למחזיקי כרטיס".

גריסרו הוסיף כי "מבחינה אפליקטיבית, היכולות החדשות של Windows Server 2012 מספקות מספר יתרונות  דוגמת ניהול מרכזי וטוב יותר של חוות שרתי ה-WEBע"י שיתוף הגדרות בין השרתים ויכולות deploy אוטומטיות מסביבה לסביבה. מדובר במערכת הפעלה רזה יותר מבחינת צריכת משאבים, הכוללת ניהול זיכרון יעיל יותר וזמני תגובה טובים יותר ברמת חווית המשתמש".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ילון מדר


 


מאמרים נוספים מאת ילון מדר
 
פיליפס תחשוף ב- IFA 2014 את מסך SoftBlue
המסך שמקטין את השפעת הקרינה של האור הכחול. כן תציג מסכי 4K ומסכי גיימינג חדישים.

"קלטורה" בחרה בפתרון הענן Office 365 של מיקרוסופט
"קלטורה", מהמובילות בעולם בתחום פלטפורמת הוידיאו, העבירה למעלה מ 300 עובדיה בישראל ובסניפיה המבוזרים בעולם לשירותי Office 365.

פשע מאורגן עולה לארגונים גלובליים יותר מ- 315 מיליארד דולר בשנה
מחקר חדש מדווח על קשר בין פיראטיות תוכנה ותוכנות זדוניות

מיקרוסופט מרחיבה את מערך השיווק של ה ERP שלה בישראל
מלם מערכות מקבוצת מלם תים מצטרפת למערך מיישמי ה- Microsoft Dynamics ERP בישראל

נוכחות ישראלית בכנס הסיבים האופטיים- FTTH
דני לאובר, מנכ"ל IBC חברת הסיבים של ישראל: "בשנת 2020 העולם יתחלק לשניים – אלו המחוברים בסיב אופטי ואלו שלא"

אסף יעקבי התמנה לתפקיד CTO ומנהל קבוצת המומחים הטכנולוגיים במיקרוסופט ישראל
במסגרת תפקידו יוביל אסף את החיבור בין מגוון המוצרים והטכנולוגיות של מיקרוסופט לבין הצרכים העסקיים של לקוחות החברה בישראל וינהל את קבוצת המומחים הטכנולוגיים אשר מובילה את תהליכי בניית הפתרונות עבור לקוחות החברה במגזר האנטרפרייז.

חברת Cal בחרה ב Windows Server 2012 ועברה לדור הבא של תשתיות Web
במסגרת הפרויקט בוצע מעבר מלא לתשתית וירטואלית המאפשר זמינות ושרידות ברמה גבוהה יותר.

פשיטה על משרדי טי די אס די באזור בשל חשד למכירת תוכנות מיקרוסופט מזויפות
הפשיטה בוצעה על ידי משטרת ישראל בעקבות חקירה סמויה של מיקרוסופט ותלונה שהגישה החברה.

טריפל סי מרחיבה את תשתית הדטה סנטר
החברה תטמיע 200 שרתי Hyper-V מבוססים על Windows Server 2012 R2 של מיקרוסופט לאספקת שירותי ענן לאלפי עסקים

חברת EarlySense בחרה בפתרון הענן Office 365
במסגרת הפרויקט, שבוצע על ידי חברת היי נטוורקס מערכות בע"מ, הוחלפו שרתי הדוא"ל, בהם 100 תיבות מייל, בפתרון מבוסס ענן. הפתרון מאפשר למשתמשים בשני סניפי החברה בישראל ובארה"ב תקשורת שוטפת, אבטחה מוגברת ושטח אחסון גדול של 25GB למשתמש.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI