דף הבית מחשבים וטכנולוגיה טכנולוגיות מיקרוסופט טריפל סי מרחיבה את תשתית הדטה סנטר
טריפל סי מרחיבה את תשתית הדטה סנטר
ילון מדר 03/11/13 |  צפיות: 13231

חברת טריפל סי תרחיב את תשתית הדטה סנטר של החברה ותטמיע טכנולוגיות ווירטואליזציה חדישות של מיקרוסופט שפותחו למגזר ה Service Providers. הסכם על כך נחתם לאחרונה בין טריפל סי ומיקרוסופט לפתרון שיוטמע ע"י תים נטקום מקבוצת מלם-תים, שותפה עסקית של מיקרוסופט.

במסגרת ההסכם, שהיקפו נאמד במיליוני שקלים, תטמיע טריפל סי 200 שרתי Hyper-V ואלפי מכונות וירטואליות מבוססי Windows Server 2012 R2 שינוהלו על ידי System Center 2012 R2 ו Azure Pack מבית מיקרוסופט.

טריפל סי היא ספקית הענן הציבורי הגדולה בארץ והיחידה בישראל שפיתחה שירותים מקצה לקצה. במסגרת זו השיקה השנה טריפל סי שירות קצה עליון בשם Data Center as a Service שתשתיתו תורחב עתה עם הטמעת 200 שרתי Hyper-V בגרסה ששוחררה לפני כ 10 ימים.     

שירותיה של טריפל סי מוצעים כיום ללמעלה מ-3,000 עסקים וארגונים ברחבי הארץ ממגוון מגזרים: היי-טק, ממשלה, מוסדיים, עסקים קטנים ועוד.

רמי נחום, מנכ"ל טריפל סי: "בחרנו בטכנולוגיות מיקרוסופט להרחבת התשתית לאור אמינות הפתרון, הביצועים הגבוהים, האטרקטיביות הכלכלית, הגמישות וידידותיות הפתרון. כיום Hyper V הוא שם דבר בעולם הווירטואליזציה ואנו בטוחים שהוא ייתן מענה לשירותים התובעניים ביותר שאנו מציעים כיום לעסקים בישראל. את תהליך התכנון וההטמעה בפרויקט מלווים שירותי המומחה של תים נטקום שנבחרו בשל הידע והניסיון הרב שצברו בשנים האחרונות בתחום".

עוזי חפץ, מנהל תחום ספקי השירותים, מיקרוסופט, מזה"ת ואפריקה: "אנו עדים לצמיחה מואצת באימוץ Hyper-V בארץ ובעולם, הן בקרב ארגונים והן בקרב ספקי ענן כמו טריפל סי. Hyper-V הינו חלק מ Windows Server שהוא סטנדרט בתעשייה. רמות הביצועים והיכולות שלו זהים ואף עולים בתחומים מסוימים על אלה של פתרונות חלופיים ויחד עם תג מחיר אטרקטיבי יצרנו חלופה תחרותית בשוק".

"השימוש בטכנולוגיית Hyper-V בשילוב Azure Pack מעמיד את טריפל סי בקדמת הטכנולוגיה עם יתרון עצום אל מול המתחרים בשוק. השימוש בטכנולוגיה זו יאפשר יישום של עננים היברידיים בין סביבת הלקוח וה- Datacenter של טריפל סי".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ילון מדר


 


מאמרים נוספים מאת ילון מדר
 
פיליפס תחשוף ב- IFA 2014 את מסך SoftBlue
המסך שמקטין את השפעת הקרינה של האור הכחול. כן תציג מסכי 4K ומסכי גיימינג חדישים.

"קלטורה" בחרה בפתרון הענן Office 365 של מיקרוסופט
"קלטורה", מהמובילות בעולם בתחום פלטפורמת הוידיאו, העבירה למעלה מ 300 עובדיה בישראל ובסניפיה המבוזרים בעולם לשירותי Office 365.

פשע מאורגן עולה לארגונים גלובליים יותר מ- 315 מיליארד דולר בשנה
מחקר חדש מדווח על קשר בין פיראטיות תוכנה ותוכנות זדוניות

מיקרוסופט מרחיבה את מערך השיווק של ה ERP שלה בישראל
מלם מערכות מקבוצת מלם תים מצטרפת למערך מיישמי ה- Microsoft Dynamics ERP בישראל

נוכחות ישראלית בכנס הסיבים האופטיים- FTTH
דני לאובר, מנכ"ל IBC חברת הסיבים של ישראל: "בשנת 2020 העולם יתחלק לשניים – אלו המחוברים בסיב אופטי ואלו שלא"

אסף יעקבי התמנה לתפקיד CTO ומנהל קבוצת המומחים הטכנולוגיים במיקרוסופט ישראל
במסגרת תפקידו יוביל אסף את החיבור בין מגוון המוצרים והטכנולוגיות של מיקרוסופט לבין הצרכים העסקיים של לקוחות החברה בישראל וינהל את קבוצת המומחים הטכנולוגיים אשר מובילה את תהליכי בניית הפתרונות עבור לקוחות החברה במגזר האנטרפרייז.

חברת Cal בחרה ב Windows Server 2012 ועברה לדור הבא של תשתיות Web
במסגרת הפרויקט בוצע מעבר מלא לתשתית וירטואלית המאפשר זמינות ושרידות ברמה גבוהה יותר.

פשיטה על משרדי טי די אס די באזור בשל חשד למכירת תוכנות מיקרוסופט מזויפות
הפשיטה בוצעה על ידי משטרת ישראל בעקבות חקירה סמויה של מיקרוסופט ותלונה שהגישה החברה.

טריפל סי מרחיבה את תשתית הדטה סנטר
החברה תטמיע 200 שרתי Hyper-V מבוססים על Windows Server 2012 R2 של מיקרוסופט לאספקת שירותי ענן לאלפי עסקים

חברת EarlySense בחרה בפתרון הענן Office 365
במסגרת הפרויקט, שבוצע על ידי חברת היי נטוורקס מערכות בע"מ, הוחלפו שרתי הדוא"ל, בהם 100 תיבות מייל, בפתרון מבוסס ענן. הפתרון מאפשר למשתמשים בשני סניפי החברה בישראל ובארה"ב תקשורת שוטפת, אבטחה מוגברת ושטח אחסון גדול של 25GB למשתמש.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI