דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת EarlySense בחרה בפתרון הענן Office 365
חברת EarlySense בחרה בפתרון הענן Office 365
ילון מדר 05/06/13 |  צפיות: 3813

חברת הסטארט-אפ EarlySense בחרה בפתרון הענן של מיקרוסופטOffice 365, כמענה לצורך בתשתית מאוחדת ומרכזית לדואר אלקטרוני, ניהול יומנים, משימות ואנשי קשר. במסגרת הפרויקט, שבוצע על ידי חברת היי נטוורקס מערכות בע"מ, הוחלפו שרתי הדוא"ל, בהם 100 תיבות מייל, בפתרון מבוסס ענן. הפתרון מאפשר למשתמשים בשני סניפי החברה בישראל ובארה"ב תקשורת שוטפת, אבטחה מוגברת ושטח אחסון גדול של  25GB למשתמש.

EarlySense הינה חברת סטארט אפ בתחום ה- Medical Device המפתחת מערכת המודדת נשימה ודופק ללא כל מגע, ומיועדת לניטור חולים מאושפזים ולמתן התראה מוקדמת טרום הידרדרות במצב החולה. בשל הרחבת הפעילות הבינלאומית בחברה, המאופיינת בניידות רבה, נוצר צורך ארגוני לשדרוג תשתיות הדואר הקיימות שיאפשר הגדלת שרידות וזמינות מערך הדואר, גישה רציפה מכל מקום ללא מגבלה, ללא צורך בתחזוקה שוטפת ופתרון תקלות על ידי מנהל ה – IT.

המעבר לפתרון הענן של מיקרוסופט  מאפשר ל EarlySense ליהנות ממערכת דואר ארגונית אחודה תוך שיפור משמעותי ברמת השרידות והזמינות של המערכות והשגת שורת יתרונות כלכליים, לעומת העבודה עם שרתים מקומיים. באמצעות Office 365 יכולים המשתמשים, באמצעות כל אמצעי נייד או נייח, להיות בתקשורת שוטפת, מלאה ומאובטחת עם עמיתיהם; לנהל, לשתף ולסנכרן יומנים ופגישות; ליצור ספר כתובות אחוד וליהנות משטח אחסון ענק של 25GB לכל תיבה. כל זאת בעלות חודשית מינימלית של מספר דולרים בודדים למשתמש.

חברת היי נטוורקס מערכות בע"מ שהוסמכה ברמה הגבוהה ביותר (Cloud Accelerate) לאספקת שירותי ענן של מיקרוסופט, נערכה לביצוע המעבר לענן, תוך זמן קצר ללא השבתה של הארגון, או פגיעה בעבודה השוטפת של המשתמשים.

שלומי קפון, מנמ"ר EarlySense: " המעבר ל Office 365  אפשר ל EarlySense להגדיל את השרידות והזמינות של מערכת דואר שעומדת כיום על  99.99% ולהעביר את תחזוקת השרתים לידי מיקרוסופט. כדי להגיע לרמת שרידות זו במערכת הקודמת נדרשה השקעת משאבים רבים, הן ברמה הכלכלית והן ברמת ההון האנושי. המעבר לענן מאפשר לנו להתמקד בליבת הפעילות העסקית שלנו במקום תחזוקת שרתים. אין ספק שהמעבר לענן בכלל ול Office 365 בפרט היא אחת ההחלטות הנכונות ביותר מבחינה עסקית וטכנולוגית".

אוהד סבן, CTO היי נטוורקס מערכות: " בפני מומחי היי נטוורקס מערכות הוצב אתגר להעברת תיבות המייל בסניפי EarlySense לפלטפורמת הענן של מיקרוסופט. אחד התנאים שהוגדרו לביצוע המהלך היה מעבר חלק ונקי של כל המשתמשים, באופן שיאפשר את המשך העבודה השוטפת ללא הפרעה או השבתה כלשהי.  ואכן תוך יום אחד בלבד וללא תקלות כלל עברו כל תיבות המייל לתשתית ענן מבוססת Office 365. כיום, מערך התקשורת ב EarlySense יעיל ואפקטיבי יותר ולכל העובדים ישנה גישה מכל מקום ומכל אמצעי".

קרן שם-טוב סגל מנהלת תחום מכירות Office 365  בחטיבת עסקי  SMB במיקרוסופט ישראל: " ארגונים ועסקים, דוגמת  EarlySense, מעוניינים להפיק את המקסימום, בהשקעה של מינימום משאבים. אימוץ שירותי הענן של מיקרוסופט על ידי EarlySense יצר תשתית דואר מרכזית, המאפשרת תקשורת ושיתופיות בין עובדי החברה בארץ ובחו"ל, גישה למסמכים מכל מקום ומכל מכשיר ואבטחת מידע ברמה הגבוהה ביותר. בנוסף, שירות הענן של מיקרוסופט מאפשר חיסכון  משמעותי בהוצאות המחשוב באמצעות תשלום חודשי של דולרים בודדים למשתמש". 

בנוסף לשירות דואר אלקטרוני בענן, כוללים שירותי Office 365 שירות פורטל ארגוני בענן (SharePoint) ושירות תקשורת אחודה בענן (Lync). החבילה מותאמת לעסקים וארגונים בכל גודל והתשלום מתבצע בהתאם להיקף השימוש.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 ילון מדר


 


מאמרים נוספים מאת ילון מדר
 
פיליפס תחשוף ב- IFA 2014 את מסך SoftBlue
המסך שמקטין את השפעת הקרינה של האור הכחול. כן תציג מסכי 4K ומסכי גיימינג חדישים.

"קלטורה" בחרה בפתרון הענן Office 365 של מיקרוסופט
"קלטורה", מהמובילות בעולם בתחום פלטפורמת הוידיאו, העבירה למעלה מ 300 עובדיה בישראל ובסניפיה המבוזרים בעולם לשירותי Office 365.

פשע מאורגן עולה לארגונים גלובליים יותר מ- 315 מיליארד דולר בשנה
מחקר חדש מדווח על קשר בין פיראטיות תוכנה ותוכנות זדוניות

מיקרוסופט מרחיבה את מערך השיווק של ה ERP שלה בישראל
מלם מערכות מקבוצת מלם תים מצטרפת למערך מיישמי ה- Microsoft Dynamics ERP בישראל

נוכחות ישראלית בכנס הסיבים האופטיים- FTTH
דני לאובר, מנכ"ל IBC חברת הסיבים של ישראל: "בשנת 2020 העולם יתחלק לשניים – אלו המחוברים בסיב אופטי ואלו שלא"

אסף יעקבי התמנה לתפקיד CTO ומנהל קבוצת המומחים הטכנולוגיים במיקרוסופט ישראל
במסגרת תפקידו יוביל אסף את החיבור בין מגוון המוצרים והטכנולוגיות של מיקרוסופט לבין הצרכים העסקיים של לקוחות החברה בישראל וינהל את קבוצת המומחים הטכנולוגיים אשר מובילה את תהליכי בניית הפתרונות עבור לקוחות החברה במגזר האנטרפרייז.

חברת Cal בחרה ב Windows Server 2012 ועברה לדור הבא של תשתיות Web
במסגרת הפרויקט בוצע מעבר מלא לתשתית וירטואלית המאפשר זמינות ושרידות ברמה גבוהה יותר.

פשיטה על משרדי טי די אס די באזור בשל חשד למכירת תוכנות מיקרוסופט מזויפות
הפשיטה בוצעה על ידי משטרת ישראל בעקבות חקירה סמויה של מיקרוסופט ותלונה שהגישה החברה.

טריפל סי מרחיבה את תשתית הדטה סנטר
החברה תטמיע 200 שרתי Hyper-V מבוססים על Windows Server 2012 R2 של מיקרוסופט לאספקת שירותי ענן לאלפי עסקים

חברת EarlySense בחרה בפתרון הענן Office 365
במסגרת הפרויקט, שבוצע על ידי חברת היי נטוורקס מערכות בע"מ, הוחלפו שרתי הדוא"ל, בהם 100 תיבות מייל, בפתרון מבוסס ענן. הפתרון מאפשר למשתמשים בשני סניפי החברה בישראל ובארה"ב תקשורת שוטפת, אבטחה מוגברת ושטח אחסון גדול של 25GB למשתמש.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI