דף הבית ביטוח ביטוח בריאות ביטוח בריאות עושים במגדל – טוב שיש מגדל מאחורייך
ביטוח בריאות עושים במגדל – טוב שיש מגדל מאחורייך
אבי 22/01/14 |  צפיות: 12713

מישוש פוליסת ביטוח מותנה בהגשת תביעה. במטרה למנוע מכם בזבוז זמן ותסכול מיותר, כדאי יהיה לבחון מראש את תנאי הפוליסה ולהבין אלו תביעות מאושרות על ידי חברת הביטוח. שימו לב, חברת ביטוח היא גוף כלכלי, לא כל התביעות המוגשות אכן מאושרות. מידע ראשוני אודות רשימת חריגים והמקרים אשר מכוסים תחת תנאי הפוליסה תוכלו למצוא באתר האינטרנט של חברת הביטוח, אצל נציגי החברה ובחוברת תנאי הפוליסה.

תשובה חד משמעית בדבר אישור התביעה תקבלו רק לאחר הגשתה. גם כאשר התביעה אינה מאושרת, תשלח אליכם חברת הביטוח תשובה מתאימה. חבילות ביטוח בריאות פרטי כוללות על פי רוב כמה סוגים של פוליסות. הן כוללות ביטוחים אשר מעניקים לכם החזר כספי, ביטוחים אשר מפנים אתכם לקבלת טיפולים אצל ספקי החברה וביטוחים אשר מציעים פיצוי כספי ללא תלות בהצגת חשבונית.

אלו תביעות ביטוח בריאות יאושרו על ידי החברה?

1. מקרי ביטוח אשר עונים לתנאי הביטוח באופן מדויק.

פוליסת ביטוח בריאות מורכבת מזכויות וחובות של שני הצדדים. כאשר מקרה הביטוח עונה לקריטריונים אשר קובע ההסכם, חברת הביטוח מחויבת לכבד את ההסכם ולשלם את כספי התביעה. חבילות ביטוח בריאות פרטי נמכרות יחד עם חוברות אשר מפרטות אודות תנאי הפוליסה. אם הקפדתם להבין את התנאים היטב ולהגיש את התביעה בהתאם, ישנו סיכוי טוב לאישור התביעה.

2. מקרי ביטוח בתחום האפור יאושרו בחלק מהמקרים לפנים משורת הדין.

בתחום כמו ביטוח בריאות ישנן לא מעט פניות אשר קשה להכריע בגינן. כאשר מדובר במצב רפואי קיים, מקור פציעה לא ברור ועוד, חברת הביטוח מתקשה לפסוק בצורה חד משמעית. אלו הן תביעות אשר לעתים מאושרות לפנים משורת הדין. נציין גם כי במקרים מסוג זה, בוחרת חברת הביטוח לעתים לשלם רק חלק מסכום הפיצוי.

3. שימוש ברשת הספקים של חברת הביטוח.

חבילות ביטוח בריאות פרטי מעניקות לכם על פי רוב גם אפשרות להשתמש ברשת הספקים של החברה. כך למשל, תוכלו לגשת להתייעצות רופא מומחה אשר חתום על הסכם עם חברת הביטוח. פרט להשתתפות עצמית, לא תתבקשו לשלם לרופא בעבור הייעוץ. באותה מתכונת ניתן גם לעבור ניתוחים, לבצע בדיקות. שימוש ברשת הספקים של חברת הביטוח הוא הדרך הפשוטה ביותר למימוש הפוליסה.

4. תביעה לקבלת החזר כספי כנגד קבלה.

פוליסות ביטוח בריאות עובדות גם במתכונת של החזר הוצאות. אם מקרה הביטוח שלכם עונה לקריטריונים של הפוליסה תוכלו להגיש תביעה יחד עם הקבלה המקורית ולקבל החזר בהתאם. אם אבדתם את הקבלה המקורית צרו קשר עם חברת הביטוח לקבלת הנחיות. שימו לב, ההחזר הכספי מתבצע בכפוף לתנאי הפוליסה. ייתכן כי לא תקבלו את מלוא הסכום.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI