דף הבית מיסים מס הכנסה מס הכנסה לכם
מס הכנסה לכם
totach kidum 20/03/14 |  צפיות: 13107

מס הכנסה נחשב בכל מקום בעולם כאחד הגופים הפחות אהודים בלשון המעטה כיוון שהוא נתפס כמי שגורם להוצאות שנתיות גבוהות לעצמאים ושכירים כאחד. כמובן שאת החלק שבו מס הכנסה עוזר למעשה לממן את מרבית הפעולות התפקודיות של המדינה אין מחשיבים דוגמת חינוך, שיטור, ניקיון וכדומה כיוון שמה שבאמת מרגישים הוא את הכיס ממנו יוצאים הכספים.

אחד הדברים הטובים היחידים הניתפסים ככאלו וקשורים למס הכנסה הוא זה של החזרי מס הכנסה המבוצעים עבור לא מעט שכירים ועצמאים מדי שנה בהתאם לקריטריונים שונים.

החזרי מס הכנסה מגיעים למי שעומד בפרמטרים שונים שניקבעו ע"י המדינה, ובין השאר:

  1. שינוי מצב משפחתי (גירושין, התאלמנות...)
  2. ילד עם ליקוי לימודים או נכות
  3. אזור מגורים עם הטבות מס
  4. חיילים משוחררים בתקופה שלאחר שחרור
  5. עולים חדשים
  6. תרומה למוסדות שונים
  7. אירוע רפואי קשה
  8. עבודה שאינה רציפה
  9. עבודה במספר מקומות עבודה שונים

החזרי מס הכנסה לא מקבלים מהמדינה באופן אוטומטי והמדינה אינה מחפשת למי מגיע ולמי לא. לעתים ניקבעים החזרים אוטומטית אך לא בשיעורים האופטימליים המגיעים לתושב.

על מנת למקסם את אפשרויות קבלת החזרי המס יש לפנות לחברות המתמחות בטיפול בנושאים הללו. חברות אלו יבקשו ריכוז של כל הניירת האפשרית ממכם ומה שלא תמצאו הם ינסו לשחזר באמצעות תוכנות שונות וחיבור שלהם למערכות כאלו ואחרות. הם יעשו את החישובים עבורכם ואם יימצא כי מגיע לכם החזר מס הכנסה הם יגישו את הניירת המדוייקת למס הכנסה בבקשת החזר זה.

בדרך כלל חברות אלו דורשות תשלום דמי טיפול ו\או אחוזים מערך החזר המס שיגבו עבורך. מדובר בד"כ בשיעור של כרבע עד שליש מסכום ההחזר. זה אולי נישמע יחס די גבוה לטיפול שכזה אך יש לזכור כי אם הם ימצאו לנכון שיבוצע עבורך החזר של עשרות אלפי שקלים שלא היית מקבל בשום דרך אחרת – בהחלט מגיע להם הנתח שלהם בעוגה. 

ריכוז מלא של כל העילות להחזרי מס הכנסה שונים תוכלו למצוא כאן:
http://www.iblazer-cpa.co.il/tax-refunds/how-to-get-more

 


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 totach kidum


 


מאמרים נוספים מאת totach kidum
 
Учеба старше 50 лет
Многие университеты и колледжи в Израиле, наряду с профессионально-техническими школами и учебным

סוגי תוספות שיער
03/06/19 | הכרויות
לא כל אישה מרוצה ממה שהטבע נתן לה וזו הסיבה העיקרית לכך שנשים עושות ניתוחים פלסטיים, עוברות שינויים שונים של צביעת שיער, שימוש בעדשות צבעוניות ועוד. אם יש משהו שיחסית קל לשנות כשלא מרוצים ממנו זה השיער, ואם גם את רוצה לעשות שינוי בשיער שלך הגעת לכתובת הנכונה.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

מציאת משרד עורך דין
30/10/18 | ביטוח
לא פשוט בימינו לבחור משרד עורכי דין איכותי: השוק מוצף במשרדי עורכי דין בכל תחומי ההתמחות הקיימים ולמעשה, אי אפשר לעבור רחוב סואן מבלי להיתקל לפחות במשרד אחד של עורכי דין.

תביעות רשלנות רפואית - למי פונים?
במידה ויש לך חשש לרשלנות רפואית והתגלה אצלך סרטן צוואר הרחם, כנסי לפורטל המידע עוסק על כל דרי ההתמודדות וכיצד את יכולה למצות את הזכויות לך עקב הרלנות.

משרד עו"ד תביעות ביטוח שישיג לכם את הפיצוי שמגיע לכם
30/10/18 | ביטוח
משרד עו"ד פייל ושות' בעל נבחרת מנצחת של עורכי דין המתמחים בתביעות ביטוח נגד החברות הגדולות במטרה לתת לכל מבוטח את ההזדמנות לקבל את הפיצוי המלא שמגיע לו.

יועץ בטיחות בעבודה
בעסקים המעסיקים עובדים חשוב מאוד לשכור את שירותיו של יועץ בטיחות בעבודה, זאת על מנת להימנע מתאונות ומפגעים העשויים לגרור את העסק לנזקים משמעותיים. מנהלים בעסקים פועלים בדרך כלל ב-2 גישות אפשריות

3,000 ישראלים מוכרים ב"אטסי" איך זה עובד? ומהם סודות ההצלחה?
etsy אתר האינטרנט המוביל, הקניון הוירטואלי הידוע המכיל כ – 20,000 חנויות מקוונות של יצירות אופנה תכשיטים, עבודות אמנות, פרטי אספנות, וינטאז', עבודות יד של יוצרים מכל רחבי העולם.

לוגו הוא המצפן הגרפי של העסק
עיצוב לוגו הוא המצפן הגרפי של כל חברה, עסק או נותן שירות. קיימים 4 אבות טיפוס ללוגו. לוגו הוא אייקון רב השפעה, המסייע בזיהוי מוצר או שירות על פני המתחרים.

ייעוץ זוגי - בגדר זכות, לא חובה
כיצד ייעוץ וטיפול זוגי נכון יכול לסייע כמעט לכל זוג, מה לומדים לאורך התהליך ואיך בסופו של יום הוא מסייע להמציא את הזוגיות מחדש - התשובות לפניכם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI