דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר רכבת ישראל הטמיעה את פתרון ניהול הגיוסים E-Recruiting של SAP
רכבת ישראל הטמיעה את פתרון ניהול הגיוסים E-Recruiting של SAP
אורית בלום 20/05/14 |  צפיות: 2057

רכבת ישראל השלימה פרויקט ליישום SAP E-Recruiting – מערכת לניהול גיוסי העובדים בחברה. הפרויקט, שארך 5 חודשים בלבד עמד בלוחות הזמנים ובתקציב כמתוכנן.

נציין, כי בשל הפיתוח הרחב בתשתיות הרכבת, הקמת מסילות חדשות ותחנות נוסעים נוספות, רכישת קרונות וקטרים ומהלכים נרחבים לשיפור השירות לנוסעי הרכבת – קולטת רכבת ישראל מאות עובדים מדי שנה. יעדי הרכבת, אשר הסיעה ב-2013 כ-45 מיליון נוסעים הוא להגיע להיקף של 70 מיליון נוסעים בשנת 2020 ולפיכך נדרשת היערכות רבה והתייעלות ביכולות הגיוס וההשמה.

פתרון SAP E-Recruiting מאפשר להנהלת רכבת ישראל ולצוות משאבי האנוש בארגון לנהל את כלל תהליך הגיוס, מהגשת המועמדות באתר האינטרנט ועד לניהול תיקי המועמדים ותהליכי הגיוס. פתרון SAP E-Recruiting הינו חלק בלתי נפרד מפתרון SAPלניהול כל מערך ההון האנושי בארגון.

בעזרת SAP E-Recruiting עובדים פוטנציאלים יכולים כיום לצפות במשרות ולהגיש מועמדות לרכבת ישראל באמצעות פורטל מועמדים ייעודי. נתונים אלו מועברים אוטומטית מהאינטרנט למערכת הגיוס. כך, חלק נכבד מניהול נתוני המועמדים מבוצע על ידי המועמדים עצמם. במקביל, מאפשרת המערכת למגייסים בארגון לספק דיווחים שוטפים אודות מצב תהליכי הגיוס ולקבל תמונת מצב עדכנית על המועמדים בתהליך.

הודות ליישום תהליכים סטנדרטיים, המובנים בפתרון SAP E-Recruiting ומבוססים על ניסיון עולמי קודם בתחום, התאפשר ל- Julius-IT להשלים את הפרויקט בתוך 5 חודשים בלבד.

ירון הדרי, סמנכ"ל משאבי אנוש ולוגיסטיקה ברכבת ישראל, אמר: "מטרת החברה היתה ייעול תהליכי הגיוס בארגון . אנו בטוחים כי עם פתרון SAP E-Recruiting מערך הגיוס ברכבת ישראל  מבצע עוד קפיצת מדרגה משמעותית בתהליכים אותם הוא מנהל ובשירות למועמדים לרכבת ישראל.

"אנו שמחים כי רכבת ישראל בחרה בפתרון SAP E-Recruiting לשדרוג מערך הגיוסים בחברה, ואנו סמוכים כי יישום זה ייתן מענה לניהול מרכזי של כלל תהליכי הגיוס בארגון," אמרה ג'ניפר אורלב, מנהלת תחום HCM ב-SAP ישראל.

אודות פעילותה של SAP בישראל

SAP היא ספקית יישומי התוכנה העסקיים הגדולה בישראל. SAP מציעה פתרונות לתחומי פעילות הליבה של ארגונים, והיא היחידה הפועלת בארגונים בכל סדר גודל ובכל תעשיה. מבין 3,400 לקוחות SAP, כמאתיים הם ארגונים גדולים והשאר ארגונים בגודל בינוני וקטן. ל-SAP ישראל כ-220,000 משתמשי-קצה, והיא ספקית יישומי התוכנה העסקיים המובילה בכל מגזרי התעשייה במשק: המגזר הציבורי, בטחון, בנקאות וביטוח, אנרגיה ותשתיות, בריאות, תעשייה מסורתית, תעשיית הטכנולוגיה, קמעונאות וסיטונאות, נדל"ן. בין לקוחות SAP בישראל נמנים ממשלת ישראל, צה"ל, רוב החברות הגדולות במשק, ומאות רבות של ארגונים אחרים.

למידע נוסף בקר באתר החברה: www.sap.com/israel


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורית בלום


 


מאמרים נוספים מאת אורית בלום
 
Automat-IT הוכרזה כ- AWS DevOps Competency Partner
Automat-IT, חברה מובילה בתחום ה- DevOps והענן, מקבוצת מלם תים, גאה להודיע כי הוסמכה כשותף ביכולות DevOps של AWS, במסגרת תכנית AWS DevOps Competency. מדובר בהכרה טכנולוגית יוקרתית, שזכו לה עד היום רק שתי חברות ישראליות נוספות ופחות מ- 250 חברות ברחבי העולם.

מלם תים זכתה בפרס שותף מצטיין של חברת סיסקו לשנת 2020
קבוצת מלם תים גאה על זכייתה בפרס שותף השנה של סיסקו (Cisco) דרום אירופה לשנת 2020: Technology Excellence Partner of the Year Enterprise Networking & Cloud. הפרס החשוב, מהווה הוקרה והכרה בהישגים המשמעותיים של מלם תים לאורך השנה החולפת, ובהובלה ביישום פתרון Cisco Meraki, פלטפורמה לניהול רשתות בענן. השנה הוענק הפרס באופן וירטואלי, במסגרת כנס השותפים השנתי של סיסקו - Cisco Partner Summit Digital Awards 2020.

מלם תים מייצגת פתרון טכנולוגי מתקדם הוליסטי לבחינות מרחוק – Proctortrack מבית Verificient
בתקופה זו, בה מתקיימים הלימודים מרחוק, ישנה חשיבות רבה ביעילות תהליך הלימוד בכלל וביצוע בחינות מרחוק, בפרט. תחום זה דורש תשומת לב מיוחדת מאחר ומדובר על כיתות גדולות, תלמידים בגילאים שונים והצורך בפיקוח ובדיקת הצלחת התהליך. קבוצת ה- IT מלם תים נענתה לאתגר ולאחר מחקר בחרה לייצג את Proctortrack מבית Verificient הנחשב לפתרון מתקדם, מאובטח ונוח לשימוש, ליישום בחינות מרחוק.

מלם תים חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Couchbase
מלם תים, קבוצת ה- IT הגדולה והמובילה בישראל, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Couchbase, ספקית מסד נתונים NoSQL ותייצג את פתרונותיה המתקדמים והאיכותיים בישראל.

מי דואג לטפל לך בנכס בימי הקורונה?
08/07/20 | נדל"ן
מאות אלפי דירות להשכרה קיימות בישראל (600,000 על פי נתוני הלמ"ס בשנת 2014). בעלי הדירות הם אנשים שרכשו דירה להשקעה, יורשים או תושבי חוץ המחזיקים בדירות גם בישראל. החזקת דירה להשכרה אינה פשוטה כלל וכלל

יחידת המחקרים של האקונומיסט בסקר עבור Arm: ה- IoT מגשים את ההבטחה - 58% מהחברות מיישמות IoT, 57% דיווחו על החזר גבוה על ההשקעה
לאורך 7 שנים, ביסס את עצמו סקר IoT Business Index של The Economist Intelligence Unit (EIU) כמחקר המשמעותי והעמוק ביותר של צמיחת ה-IoT. מחקרים קודמים סיפקו מבט מעמיק באשר לקושי הגדול של ארגונים – כולל מגזרים קמעונאות, עסקים ותעשייה – לפרוץ את המשוכות הטכנולוגיות והכספיות של ה- IoT. אבל הדוח החדש צופה שינוי משמעותי בעשור הנוכחי ומעריך כי חסמי האימוץ יוסרו לרוחב כל המגזרים

חברת Priority Software וחברת PRODAC Systems חתמו על הסכם לשיתוף פעולה טכנולוגי עבור לקוחות תעשייתיים בעולם
, חברה בינלאומית מובילה לפתרונות ERP חתמה על שותפות טכנולוגית עם PRODAC Systems, ספקית של פתרונות MES ( - Manufacturing Execution Systemמערכות חכמות לניהול ושיפור הייצור) חדשניים עבור מפעלי ייצור בישראל ובעולם. השותפות תאפשר לשתי החברות להציע פתרון חדשני, המשלב את היכולות של שתי החברות ומספק מענה לכל

סקר אוהדי הכדורגל של Booking.com לקראת יורו 2020: כחמישית מהישראלים מוכנים לאבד את עבודתם בשביל לנסוע לחו"ל לצפייה בגמר היסטורי של אירוע ספורט
ענקית התיירות Booking.com, שותפת האירוח והאטרקציות הרשמית של UEFA EURO 2020TM, ערכה מחקר בקרב יותר מ-8,000 אוהדי כדורגל ב-12 מדינות באירופה (גרמניה, צרפת, ספרד, איטליה, בריטניה, רוסיה, בלגיה

מהפכה בתחום הדגרת הביצים: LIVEgg הישראלית פיתחה טכנולוגיה חדשנית המקצרת את הזמן הנדרש לזיהוי פוריות ביצים בהדגרה
LIVEgg מפתחת טכנולוגיה פורצת דרך אשר נועדה לייעל את תהליכי הדגרת הביצים וגידול העופות, להביא להתייעלות פיננסית משמעותית שעשויה להוזיל את מחיר הביצים ואף למנוע הרג מיותר של אפרוחים. היכולות האלקטרואופטיות הייחודיות של החברה מזהות את פוריות ביצי הרבייה כבר ביום החמישי להדגרה ומתקרבות

תחרות המארחים הטובים ביותר
ענקית התיירות Booking.com, המובילה העולמית בחיבור בין מטיילים למגוון הרחב ביותר של מקומות אירוח נהדרים, חוויות ואפשרויות תחבורה נוחות, הכריזה לאחרונה על השקת המהדורה השלישית של תחרות Booking Heroes. במסגרת התחרות, החברה מזמינה את לקוחותיה לספר לעולם על מארחים שהפכו את הנסיעה שלהם לבלתי נשכחת. תחרות Booking Heroes היא דרכה של החברה לציין לטובה מארחים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI