דף הבית בניין ואחזקה בניין ואחזקה - אחר מי נחשב למנעולן מקצועי ומתי באמת לא תוכלו להסתדר ללא שירותיו
מי נחשב למנעולן מקצועי ומתי באמת לא תוכלו להסתדר ללא שירותיו
קובי לוי 07/06/14 |  צפיות: 3704

מנעולן הוא בעל מקצוע שמוסמך מטעם משטרת ישראל לטפל בכל מה שקשור למנעולים וזה כולל שכפול מפתחות, החלפת צילינדרים, פריצת מנעולים שבורים וטיפול בכספות. מי שיש לו רישום פלילי כלשהו אינו יכול לרכוש מקצוע זה אולהיות מנעולן בעל תעודה מקצועית, לכן מומלץ בכל פעם שאתם מזמינים מנעולן לבקש לראות את התעודה שלו. הסיבה לכך היא לא רק העדר או קיום העבר הפלילי,אלא מכיוון שמנעולן שמגיע אליכם הביתה והוא אינו מנעולן מוסמך עלול לפעול שלא ביושר ולנצל לרעה את הידיעה שלו אודות מיקומם של חפצי ערך שלכם. אםנניח הזמנתם מנעולן בתל אביב על מנת לטפל בדלת שננעלה, הוא יפתח אותה,יחליף את הצילינדר וישכפל לכם צרור מפתחות חדש. אצל אותו המנעולן יישאר העתק של המפתח שלכם ואם הוא לא מנעולן שעובד על פי החוק, לעולם לא תוכלו לדעת כיצד הוא עלול להשתמש בו.

מתי בכלל צריך להזמיןמנעולן ?

עלפניו נראה כי בדלתות הישנות שבהן מותקן מנעול פשוט, אפשר לטפל בכוחות עצמנו ולפעמים החשיבה על חיסכון ההוצאה על שירותיו של מנעולן עלולה להוביל אותנו להחלטה שעדיף לוותר על הזמנת מנעולן כי אפשר לתקן לבד. זוהי מחשבה שגויה מכיוון שגם המנעולים הפשוטים ביותר, מורכבים ממערכת שמי שלא עברהכשרה בתור מנעולן לא יכיר לעולם. התוצאה של הטיפול העצמי בתקלה במנעול יכולה להיות הפוכה, כלומר, אתם יכולים להסב נזק למנעול. את הנזק הזה אתם לא תזהו אבל במידה ויגיע פורץ וירצה לבצע מעשה זדון, הוא ידע לנצל את התקלה היטב. במילים אחרות, טיפול עצמאי במנעולים וויתור על שירותיו של מנעולן בתל אביב או בכל מקום אחר אינם מומלצים.

ומה לגבי מנעולן רכב

הרכבים החדשים מאובזרים היום בקודנית ובמנעולים מורכבים אשר מחוברים למערכת ההנעהשל הרכב. במכוניות החדישות ביותר הקודנית והמנעול של הרכב מחוברים גם למחשב הרכב שמחובר למוקד של חברת אבטחה. במידה והרכב ננעל עם המפתח בפנים או שישנה תקלה כלשהי במנעול ותנסו לטפל בתקלה לבד במקום להזמין מנעולן רכב,אתם עלולים לנעול את הרכב, להפעיל את ההזעקה ולפגוע בשוגג במערכת הכי חשובה בעיניי כל חברת ביטוח שבהמשך תדרוש מכם את החלפתה על מנת לבטח מחדשאת הרכב. על מנת להימנע ממצב זה שיוביל להוצאות בלתי רצויות קיימים שירותי מנעולן רכב הזמינים 24 שעות ביממה. מנעולן שמציע שירותים אלה יגיע לכל מקום שבו אתם נמצאים ויטפל בבעיה מבלי לגרום לנזק חמור עוד יותר.

המאמר נכתב ע"י קובי מנעולים - שירותי מנעולן ופריצת מנעולים בפריסה ארצית.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קובי לוי


 


מאמרים נוספים מאת קובי לוי
 
ניקיון חדרי שינה ע"י חברת ניקיון
26/10/15 | ריהוט
חברות ניקיון מקצועיות מספקות שירות של ניקיון בתים וניקיון דירות, כאשר חלק עיקרי בתהליך הניקיון כולל ניקיון חדרי השינה. חדר השינה צריך להיות נקי במיוחד, וזאת לאור העובדה שאנו מבלים בו לא מעט שעות במהלך היום, וכמובן את כל שעות שנת הלילה. הצטברות של לכלוך ואבק בחדר השינה יכולה ממש לגרום לנזק בריאותי, ולכן מומלץ מאוד לבצע ניקיון חדרי שינה ע"י חברת ניקיון מקצועית.

איטום גגות – הקדמת תרופה למכה
09/06/15 | שיפוצים
אחד הדברים שחשוב להקפיד עליהם לפני כניסה לבית או בשיפוץ בית קיים הוא איטום איכותי של הגג. בחירת חומר האיטום תלויה בחומר שממנו עשוי הגג. חברה מקצועית משתמשת רק בחומרים בעלי תו תקן איכות מחמיר ומחייב. כל בדק בית מחייב גם בדק גגו. אם וכאשר מנוי וגמור אתכם - לחשוב לבצע חידוש איטום אל על סף תחילת הגשמים כדי שהגשם לא יזיק לשכבת האיטום. די בחריץ קטן או בסדק דק על מנת לאפשר למים לחדור מבעד לאיטום, לכן נדרשת עבודה יסודית וקפדנית של אנשי מקצוע מנוסים בכל סוגי האיטום.

סכיני גילוח לעור חלק ועדין מתמיד
גברים ונשים כאחד (וכאחת) משתמשים בסכיני גילוח- מי יותר ומי פחות. יש המסתפקים בסכיני גילוח חד פעמיים ויש המשתמשים בהם בשל שמירתם הקפדנית אל תנאי היגיינה מיטביים.

קידום ממומן – שולטים על מספר ההקלקות
אתר נחשב לאפקטיבי ברגע שיש בו תנועה של גולשים. כדי שתיווצר תנועה כזו יש לקדם אותו ברשימת התוצאות של מנועי החיפוש, בעיקר בגוגל. האתר לא יהיה פלטפורמה שיווקית אפקטיבית אם תהיה בו תנועה דלילה של גולשים ומכאן הצורך בקידום. הדרכים הנפוצות ביותר לקידום אתרים הן קידום אורגני וקידום ממומן.

מי נחשב למנעולן מקצועי ומתי באמת לא תוכלו להסתדר ללא שירותיו
מנעולן הוא בעל מקצוע שמוסמך מטעם משטרת ישראל לטפל בכל מה שקשור למנעולים וזה כולל שכפול מפתחות, החלפת צילינדרים, פריצת מנעולים שבורים וטיפול בכספות.

דלתות מעוצבות לעסקים – עיצוב נכון לתדמית נכונה
לא תהיה לכם עוד הזדמנות ליצור רושם ראשוני חיובי על הלקוחות והספקים המגיעים אל בית העסק. עיצוב המקום מהווה חלק בלתי נפרד מתדמיתו, בהתאם לכך, יש לבחון היטב את כל הפרטים הקטנים ולתת התייחסות מתאימה גם לבחירת דלת הכניסה.

העלאת ערך הנכס עם דלתות כניסה מעוצבות
27/05/14 | נדל"ן
ענף הדלתות התעורר לעידן חדש, אם בעבר לא נהוג היה ליחס כל חשיבות לדלת הכניסה או דלתות הפנים של הבית, כיום כבר אפשר למצוא מבחר גדול של דלתות כניסה מעוצבות.

מה לומדים כדי להיות מנעולן
במאמר זה נלמד מה נידרש ממנעולן ללמוד על מנת להיות מנעולן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI