דף הבית אינטרנט והחיים ברשת קידום אתרים קידום ממומן – שולטים על מספר ההקלקות
קידום ממומן – שולטים על מספר ההקלקות
קובי לוי 13/09/14 |  צפיות: 4031

ההבדלים בין קידום ממומן לאורגני

קידום אורגני- יוצא מתוך הבנת האופנים בהם פועל מנוע החיפוש בגוגל. הקידום נשעם על ההבנה של דירוג גוגל את האתרים השונים על פי הרלוונטיות שלהם. קידום אורגני משתמש בבנייה ועריכה של התכנים המופיעים באתר בצורה ייחודית ומקורית שגורמת לגוגל להתייחס אליהם כאל תכנים רלוונטיים למילות החיפוש, יצירת מערך קישורים איכותי ועוד.

קידום ממומן- מפנה גולשים לאתר שלכם באמצעות קישור הנמצא באזורים בולטים בדף תוצאות החיפוש עצמו וללא כל קשר לתוצאות החיפוש שעולות לכם כשאתם מחפשים מידע מסוים. בניגוד לקידום האורגני שם נדרש זמן כדי שיתחילו לראות תוצאות וכדי שגוגל יציב את האתר שלכם בראש השימה, קידום ממומן נמצא כל הזמן בעמוד במקומות ייעודיים ובולטים המפנים את הגולשים היישר לאתר.

כמה עולה הקידום הממומן?

היתרון הבולט של הקידום הממומן הוא כי אמנם הוא נעשה בתשלום לגוגל אולם זהו תשלום הנמצא בשליטת המשלם: משלמים ביחס לכמות החשיפות לאתר. שיטת זו נקראת PPC, שהן ראשי תיבות של Pay Per Click, ובעברית, תשלום לפי הקלקה. בכל פעם שגולש לוחץ על הקישור המופיע במודעה הממומנת נספרת הלחיצה ומשולמת. כמו כן, הקידום בתשלום מאפשר פילוח שלו לקהל יעד ממוקד כך שהוא יכול להיות אפקטיבי מאד.

קידום ממומן מבטיח לבעל האתר נראות בולטת בעמוד החיפוש של גוגל. הוא מאפשר להתנהל בהתאם לתקציב שלכם, לשנות את הפרמטרים מפעם לפעם, להפסיק ולחדש אותו בהתאם לצורך, לעונה, למבצע או כל סיבה אחרת הנראית לכם והוא לא תלוי בתוצאות העולות ברשימת מנועי החיפוש. כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר וללמוד מהן מילות החיפוש הרלוונטיות ביותר, מומלץ לעשות את הקידום הממומן בסיועו של איש מקצוע הבקיא בקמפיינים מסוג זה.

למידע נוסף בנושא קידום אתרים ממומן בקרו באתר: http://קידוםאתרים.org.il/


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 קובי לוי


 


מאמרים נוספים מאת קובי לוי
 
ניקיון חדרי שינה ע"י חברת ניקיון
26/10/15 | ריהוט
חברות ניקיון מקצועיות מספקות שירות של ניקיון בתים וניקיון דירות, כאשר חלק עיקרי בתהליך הניקיון כולל ניקיון חדרי השינה. חדר השינה צריך להיות נקי במיוחד, וזאת לאור העובדה שאנו מבלים בו לא מעט שעות במהלך היום, וכמובן את כל שעות שנת הלילה. הצטברות של לכלוך ואבק בחדר השינה יכולה ממש לגרום לנזק בריאותי, ולכן מומלץ מאוד לבצע ניקיון חדרי שינה ע"י חברת ניקיון מקצועית.

איטום גגות – הקדמת תרופה למכה
09/06/15 | שיפוצים
אחד הדברים שחשוב להקפיד עליהם לפני כניסה לבית או בשיפוץ בית קיים הוא איטום איכותי של הגג. בחירת חומר האיטום תלויה בחומר שממנו עשוי הגג. חברה מקצועית משתמשת רק בחומרים בעלי תו תקן איכות מחמיר ומחייב. כל בדק בית מחייב גם בדק גגו. אם וכאשר מנוי וגמור אתכם - לחשוב לבצע חידוש איטום אל על סף תחילת הגשמים כדי שהגשם לא יזיק לשכבת האיטום. די בחריץ קטן או בסדק דק על מנת לאפשר למים לחדור מבעד לאיטום, לכן נדרשת עבודה יסודית וקפדנית של אנשי מקצוע מנוסים בכל סוגי האיטום.

סכיני גילוח לעור חלק ועדין מתמיד
גברים ונשים כאחד (וכאחת) משתמשים בסכיני גילוח- מי יותר ומי פחות. יש המסתפקים בסכיני גילוח חד פעמיים ויש המשתמשים בהם בשל שמירתם הקפדנית אל תנאי היגיינה מיטביים.

קידום ממומן – שולטים על מספר ההקלקות
אתר נחשב לאפקטיבי ברגע שיש בו תנועה של גולשים. כדי שתיווצר תנועה כזו יש לקדם אותו ברשימת התוצאות של מנועי החיפוש, בעיקר בגוגל. האתר לא יהיה פלטפורמה שיווקית אפקטיבית אם תהיה בו תנועה דלילה של גולשים ומכאן הצורך בקידום. הדרכים הנפוצות ביותר לקידום אתרים הן קידום אורגני וקידום ממומן.

מי נחשב למנעולן מקצועי ומתי באמת לא תוכלו להסתדר ללא שירותיו
מנעולן הוא בעל מקצוע שמוסמך מטעם משטרת ישראל לטפל בכל מה שקשור למנעולים וזה כולל שכפול מפתחות, החלפת צילינדרים, פריצת מנעולים שבורים וטיפול בכספות.

דלתות מעוצבות לעסקים – עיצוב נכון לתדמית נכונה
לא תהיה לכם עוד הזדמנות ליצור רושם ראשוני חיובי על הלקוחות והספקים המגיעים אל בית העסק. עיצוב המקום מהווה חלק בלתי נפרד מתדמיתו, בהתאם לכך, יש לבחון היטב את כל הפרטים הקטנים ולתת התייחסות מתאימה גם לבחירת דלת הכניסה.

העלאת ערך הנכס עם דלתות כניסה מעוצבות
27/05/14 | נדל"ן
ענף הדלתות התעורר לעידן חדש, אם בעבר לא נהוג היה ליחס כל חשיבות לדלת הכניסה או דלתות הפנים של הבית, כיום כבר אפשר למצוא מבחר גדול של דלתות כניסה מעוצבות.

מה לומדים כדי להיות מנעולן
במאמר זה נלמד מה נידרש ממנעולן ללמוד על מנת להיות מנעולן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI