דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה
בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה
משפצים בבית 01/12/14 |  צפיות: 3459

איכות הסביבה ולאיכות חייך בנה בנייה ירוקה!כולם עוברים לשיטת בנייה ירוקה:בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה . החל מחומרי הגלם המשמשים עבור בנייה ירוקה וכלה בתכנון פתחי האוורור של הבית. בנייה ירוקה מצריכה מכל העוסקים במלאכת הבניין להיות מודעים לשימוש בנייה ירוקה ולתכנון בנייה ירוקה. גם לקבלן וגם לקונים והגרים בבית יש אינטרס במעבר ל בנייה ירוקה שבחישוב כללי יוצאת זול יותר ושימושי יותר. בנייה ירוקה כוללת גם את תחשיבי הבידוד , האוורור, האקוסטיקה של הבית. בנייה ירוקה אינה רק מושג עבור בתים פרטיים אלא נצרכת מאוד גם במפעלים גדולים שיש ריכוז גדול עובדים ומכונות. בנייה ירוקה מנצלת היטב בידוד תרמי ומייעלת את הבידוד.בידוד תרמי לא רק בתלבושת צבאית:בידוד תרמי אינו רק גופיה חמה בימות החורף באוהל צבאי אלא שיטת בידוד מתקדמת לבנייה. בידוד תרמי על פי רב מתבסס על צמר סלעים, שמעבר להיותו בידוד נהדר מחום וקור הוא מבודד גם רעשים. כלומר מי שמשתמש בשיטות בידוד תרמי ייהנה מכמה תוצרים נלווים של השיטה ולא רק מהיתרון המרכזי של בידוד מחום וקור. בידוד תרמי לרוב יהיה מצמר סלעים אבל יכול להיות בהחלט מחומרים מוקצפים. בידוד תרמי חשוב בעיקר באזורים קרים. ישראל מעודדת בנייה ירוקה:ובעיקר מדינת ישראל מעוניינת לעודד קבלנים לעבור להשתמש בחומרי בידוד תרמי למען הלקוחות שלהם. בידוד תרמי נחשב אקוסטי ולכן יעיל בבניינים ובמקומות מגורים משותפים. ישנם חוקים שנחקקו לטובת בנייה ירוקה ומיסוד של שימוש בחומרי בידוד תרמי. החוקים עוזרים למעבר אל בנייה ירוקה. כדייר אתה מרוויח משיטות בנייה ירוקה:בנייה ירוקה מעודדת אוורור של הבית, בית עם אקוסטיקה טובה. חומרי בידוד תרמי מחזיקים לאורך זמן ואינם פגיעים כל כך מול נזקי הטבע (חום קור קיצוניים ושריפה). בזכות בידוד תרמי תוכל לחסוך את הוצאות החימום והקירור כמעט לאפס. ניתן להרגיש מיד בכניסה לבית האם בנייה ירוקה נלקחה בתכנון הבית או שלא. כאשר אתם רוכשים בית קחו בחשבון את השימוש בחומרי בנייה ירוקה ובידוד איכותי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 משפצים בבית


 


מאמרים נוספים מאת משפצים בבית
 
הבניה הקלה בישראל הופכת לאט לאט למקור הבניה המתקדם
08/12/14 | שיפוצים
הבניה הקלה בישראל הופכת לאט לאט למקור הבניה המתקדם ולפתרון אמיתי וכלכלי למגורים ולתעשייה

בשנים האחרונות מסתמנת עליה בקרב המשפצים לאומת אלו הרוכשים דירות
08/12/14 | שיפוצים
בשנים האחרונות מסתמנת עליה בקרב המשפצים לאומת אלו הרוכשים דירות עקב עליית מחירים גדולה במחירי הדירות אנשים רבים מעדיפים לשפץ את הדירה אשר ברשותם מאשר להשקיע בדירה חדשה

בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה
01/12/14 | שיפוצים
בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה . החל מחומרי הגלם המשמשים עבור בנייה ירוקה

יש סיבות רבות המובילות את ועד הבניין להחלטה על שיפוץ
01/12/14 | שיפוצים
יש סיבות רבות המובילות את ועד הבניין להחלטה על שיפוץ, כמו גם הסוגים הרבים של שיפוץ בניינים.

לעתים זה נראה כאילו כל אחד שהחזיק פעם אחת מברשת צבע ביד הופך להיות לקבלן
01/12/14 | שיפוצים
יש לא מעט אנשים בענף השיפוצים שמשחצנים בכך שעבודות שיפוצים רבות שעשו הן יצירות פאר של ממש.

כאשר באים לרכוש דירה בשכונות החדשות
01/12/14 | שיפוצים
כאשר באים לרכוש דירה בשכונות החדשות בפ"ת, כפר גנים ג' ואם המושבות, צריך להיות מודעים לשיטת הבניה של הבניין שבו נבחר לגור. ישנם קבלנים שבונים בשיטה המסורתית של בלוקים (בד"כ איטונג) וישנם שבונים בשיטה המתועשת שנקראת גם בניה קלה/מהירה/יבשה. ישנן מספר שיטות של בניה מתועשת שהותיקה ביותר היא הבניה הטרומית - אך לא עליה ברצוני לדבר.

בנייה ירוקה היא צורת בנייה מיוחדת
01/12/14 | נדל"ן
בנייה ירוקה היא צורת בנייה מיוחדת, אשר כוללת תכנון קדימה של פרמטרים שונים הקשורים לבניה ולתפעול של מבנה, וזאת על מנת לחסוך באנרגיה, בחומרי גלם ובמים, ובטווח הרחוק גם לשמור על הסביבה. בניה אקולוגית זו שואפת למעשה ליצור סביבת מגורים נוחה ונעימה תוך כדי שימוש בחומרים טבעיים, והימנעות משימוש בחומרים שאינם מתכלים ומזהמים.

בנייה קלה כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים
01/12/14 | בית חכם
אחת התכונות המאפיינות יותר מכל את העולם המודרני היא חוסר סבלנות. כולנו מבקשים לקבל את מבוקשנו כאן ועכשיו ללא דיחוי. אין עוד אפשרות להמתין שנים או חודשים ארוכים לעבודות בנייה ממושכות, אין כל צורך בכך, בעזרת טכניקות בנייה חדשות ומהירות אפשר יהיה לסיים בניית מבנים בטיחותיים ואיכותיים במהרה.

מתי כדאי להתחיל לשפץ את הדירה
01/12/14 | שיפוצים
למה עושים שיפוץ דירה? כאשר בונים מבנה חדש

השנה החלטתם לשפץ את הבית
01/12/14 | שיפוצים
השנה החלטתם לשפץ את הבית? יש לכם קצת כסף למטרות שיפוץ? כיצד לשפר את חזות הבית בלי הוצאות מטורפות? בעזרת קצת גבס קבלן אמין וטיפת צבע אתם יכולים להעלות ערכו של הבית בשוק הנדל"ן ולהפוך את החלל למרחב המחיה המושלם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI