דף הבית בניין ואחזקה בית חכם בנייה קלה כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים
בנייה קלה כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים
משפצים בבית 01/12/14 |  צפיות: 12799

אחת התכונות המאפיינות יותר מכל את העולם המודרני היא חוסר סבלנות. כולנו מבקשים לקבל את מבוקשנו כאן ועכשיו ללא דיחוי. אין עוד אפשרות להמתין שנים או חודשים ארוכים לעבודות בנייה ממושכות, אין כל צורך בכך, בעזרת טכניקות בנייה חדשות ומהירות אפשר יהיה לסיים בניית מבנים בטיחותיים ואיכותיים במהרה.מהי בניה מהירה קלה?זוהי שיטת בנייה המתבססת על הכנה מוקדמת של חלקי הבנייה הדרושים במפעלים. הקבלן מזמין את הקירות, לוחות הריצוף עליהן כבר מודבקים אריחים, חלקים להרכבת חדרי הרחצה וכן הלאה. העבודה בשטח קלה הרבה יותר והאיכות טובה עוד יותר. המפעלים מבצעים את עבודת הבנייה תוך דיוק מקסימלי, מחשבים מעורבים בתהליך ומביאים עמם רמה מאוד גבוהה, איכות ללא פשרות מאפיינת בניה מהירה וקלה, אין כל ספק כי מדובר בבשורה טובה בענף הבנייה.יתרונות של בניה מהירהא.      אספקה מהירה של הנכס תמנע מצבים בהם ישנה עליית ערך או ירידת ערך משמעותית במהלך תקופת ההמתנה להשלמת הבנייה. בניה מהירה נוחה יותר בעבור רוכשי הנכסים העושים שימוש בהלוואות משכנתא.ב.      בניה מהירה תביא עמה תוצאות מהירות יותר, כאשר אין הדבר כרוך בפשרות איכות או עמידות, המהירות היא יתרון. השוק הישראלי זקוק לפתרונות בנייה כאן ועכשיו, הביקוש גבוה וההיצע נמוך, הקבלנים מתבקשים למהר לספק דירות מגורים ללא פשרות איכות.ג.       שיטות בניה מהירה זולות יותר בהשוואה לשיטות הבנייה המסורתיות.יש הטוענים כי בניה מהירה העושה שימוש במפעלים מצמצמת את עבודת פועלי הבניין ופוגעת בפרנסתם. אם בעבר דרשה השלמת הבנייה כשנה היום עם בניה מהירה אפשר יהיה לסיים גם בתוך כמה חודשים. היתרונות עולים על החסרונות. נציין כי בניה מהירה מאופיינת באחידות. הקבלנים מעצבים את הבתים בצורה דומה ואחידה, השיטה מתאימה לאלו המבקשים פתרון דיור מהיר, זול ומאוד נוח. נדגיש שוב כי הבנייה המהירה אינה באה לידי ביטוי בפגיעה באיכות המבנה. אם בחרתם קבלן מקצועי התוצאה הסופית תהיה מקצועית, עמידה ונוחה מאוד למגורים, העבודה במפעלים מוקפדת, התוצרת עוברת בדיקת איכות טרם שליחתה אל אתר הבנייה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 משפצים בבית


 


מאמרים נוספים מאת משפצים בבית
 
הבניה הקלה בישראל הופכת לאט לאט למקור הבניה המתקדם
08/12/14 | שיפוצים
הבניה הקלה בישראל הופכת לאט לאט למקור הבניה המתקדם ולפתרון אמיתי וכלכלי למגורים ולתעשייה

בשנים האחרונות מסתמנת עליה בקרב המשפצים לאומת אלו הרוכשים דירות
08/12/14 | שיפוצים
בשנים האחרונות מסתמנת עליה בקרב המשפצים לאומת אלו הרוכשים דירות עקב עליית מחירים גדולה במחירי הדירות אנשים רבים מעדיפים לשפץ את הדירה אשר ברשותם מאשר להשקיע בדירה חדשה

בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה
01/12/14 | שיפוצים
בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה . החל מחומרי הגלם המשמשים עבור בנייה ירוקה

יש סיבות רבות המובילות את ועד הבניין להחלטה על שיפוץ
01/12/14 | שיפוצים
יש סיבות רבות המובילות את ועד הבניין להחלטה על שיפוץ, כמו גם הסוגים הרבים של שיפוץ בניינים.

לעתים זה נראה כאילו כל אחד שהחזיק פעם אחת מברשת צבע ביד הופך להיות לקבלן
01/12/14 | שיפוצים
יש לא מעט אנשים בענף השיפוצים שמשחצנים בכך שעבודות שיפוצים רבות שעשו הן יצירות פאר של ממש.

כאשר באים לרכוש דירה בשכונות החדשות
01/12/14 | שיפוצים
כאשר באים לרכוש דירה בשכונות החדשות בפ"ת, כפר גנים ג' ואם המושבות, צריך להיות מודעים לשיטת הבניה של הבניין שבו נבחר לגור. ישנם קבלנים שבונים בשיטה המסורתית של בלוקים (בד"כ איטונג) וישנם שבונים בשיטה המתועשת שנקראת גם בניה קלה/מהירה/יבשה. ישנן מספר שיטות של בניה מתועשת שהותיקה ביותר היא הבניה הטרומית - אך לא עליה ברצוני לדבר.

בנייה ירוקה היא צורת בנייה מיוחדת
01/12/14 | נדל"ן
בנייה ירוקה היא צורת בנייה מיוחדת, אשר כוללת תכנון קדימה של פרמטרים שונים הקשורים לבניה ולתפעול של מבנה, וזאת על מנת לחסוך באנרגיה, בחומרי גלם ובמים, ובטווח הרחוק גם לשמור על הסביבה. בניה אקולוגית זו שואפת למעשה ליצור סביבת מגורים נוחה ונעימה תוך כדי שימוש בחומרים טבעיים, והימנעות משימוש בחומרים שאינם מתכלים ומזהמים.

בנייה קלה כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים
01/12/14 | בית חכם
אחת התכונות המאפיינות יותר מכל את העולם המודרני היא חוסר סבלנות. כולנו מבקשים לקבל את מבוקשנו כאן ועכשיו ללא דיחוי. אין עוד אפשרות להמתין שנים או חודשים ארוכים לעבודות בנייה ממושכות, אין כל צורך בכך, בעזרת טכניקות בנייה חדשות ומהירות אפשר יהיה לסיים בניית מבנים בטיחותיים ואיכותיים במהרה.

מתי כדאי להתחיל לשפץ את הדירה
01/12/14 | שיפוצים
למה עושים שיפוץ דירה? כאשר בונים מבנה חדש

השנה החלטתם לשפץ את הבית
01/12/14 | שיפוצים
השנה החלטתם לשפץ את הבית? יש לכם קצת כסף למטרות שיפוץ? כיצד לשפר את חזות הבית בלי הוצאות מטורפות? בעזרת קצת גבס קבלן אמין וטיפת צבע אתם יכולים להעלות ערכו של הבית בשוק הנדל"ן ולהפוך את החלל למרחב המחיה המושלם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI