דף הבית בניין ואחזקה נדל"ן בנייה ירוקה היא צורת בנייה מיוחדת
בנייה ירוקה היא צורת בנייה מיוחדת
משפצים בבית 01/12/14 |  צפיות: 3548

בנייה ירוקה היא צורת בנייה מיוחדת, אשר כוללת תכנון קדימה של פרמטרים שונים הקשורים לבניה ולתפעול של מבנה, וזאת על מנת לחסוך באנרגיה, בחומרי גלם ובמים, ובטווח הרחוק גם לשמור על הסביבה. בניה אקולוגית זו שואפת למעשה ליצור סביבת מגורים נוחה ונעימה תוך כדי שימוש בחומרים טבעיים, והימנעות משימוש בחומרים שאינם מתכלים ומזהמים. אסטרטגיות לחסכון בנייה ירוקה עושה שימוש במספר אסטרטגיות על מנת להשיג את המטרה:שימוש בחומרי בניה בעלי תוחלת חיים אורכה, שעלות התחזוקה שלהם נמוכה, ויכולים לשמש את הדיירים לאורך זמן. שימוש בחומרי גלם מתכלים כמו: עץ, חציר ועוד.מיחזור של פסולת ומי ביוב.תכנון של הבית בצורה נכונה כך שיתקיים מצב של ניצול אור השמש בצורה טבעית, יחד עם אוורור בצורה טבעית.מודעות Googleבניה ידידותית לסביבה עושה שימוש במקורות אנרגיה טבעיים כמו השמש והרוח על מנת להפיק חשמל, חימום, הארה ועוד. יחד עם זאת, ישנה הקפדה על שימוש באביזרים אשר חוסכים אנרגיה ומים.ניצול של חומרי הבניה בצורה מיטבית לצרכים שונים על מנת לנסות ולמזער את כמות הפסולת הנוצרת בתהליך הבניה.שימוש בחומרים אשר אינם פולטים גזים רעילים לאוויר.בניית המבנה תעשה במקום בו תהיה אפשרות לנצל את מי התהום, או מי נגר לצרכים אישיים של הדיירים, בצורה שתמזער את עבודות העפר הנדרשות לצורך ניצול מיטבי זה. ועוד. מה הם היתרונות של בנייה ירוקה לבנייה ירוקה ישנם מספר גדול של יתרונות בעבור הדיירים ובעבור הסביבה כולה:בראש ובראשונה בניה מחומרים טבעיים, והקטנת תהליך הפליטה של גזים מזהמים שומרת בטווח הארוך על הסביבה, ותורמת למזעור הנזק.שנית, בניה בשיטה זו תורמת רבות לחסכון כלכלי של דיירי הבית. על פניו נראה כי ישנם חומרים והתקנים הדרושים לתהליך הבניה אשר עולים סכום כסף לא קטן, אך בטווח הרחוק ישנו חסכון כלכלי עצום בהוצאות שוטפות, ממנו יכולה ליהנות המשפחה.לבסוף, תהליך הבניה בשיטה זו יוצרת סביבה נוחה ואיכותית בעבור הדיירים לגור בה, גם בתוך הבית וגם מחוץ לו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 משפצים בבית


 


מאמרים נוספים מאת משפצים בבית
 
הבניה הקלה בישראל הופכת לאט לאט למקור הבניה המתקדם
08/12/14 | שיפוצים
הבניה הקלה בישראל הופכת לאט לאט למקור הבניה המתקדם ולפתרון אמיתי וכלכלי למגורים ולתעשייה

בשנים האחרונות מסתמנת עליה בקרב המשפצים לאומת אלו הרוכשים דירות
08/12/14 | שיפוצים
בשנים האחרונות מסתמנת עליה בקרב המשפצים לאומת אלו הרוכשים דירות עקב עליית מחירים גדולה במחירי הדירות אנשים רבים מעדיפים לשפץ את הדירה אשר ברשותם מאשר להשקיע בדירה חדשה

בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה
01/12/14 | שיפוצים
בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה . החל מחומרי הגלם המשמשים עבור בנייה ירוקה

יש סיבות רבות המובילות את ועד הבניין להחלטה על שיפוץ
01/12/14 | שיפוצים
יש סיבות רבות המובילות את ועד הבניין להחלטה על שיפוץ, כמו גם הסוגים הרבים של שיפוץ בניינים.

לעתים זה נראה כאילו כל אחד שהחזיק פעם אחת מברשת צבע ביד הופך להיות לקבלן
01/12/14 | שיפוצים
יש לא מעט אנשים בענף השיפוצים שמשחצנים בכך שעבודות שיפוצים רבות שעשו הן יצירות פאר של ממש.

כאשר באים לרכוש דירה בשכונות החדשות
01/12/14 | שיפוצים
כאשר באים לרכוש דירה בשכונות החדשות בפ"ת, כפר גנים ג' ואם המושבות, צריך להיות מודעים לשיטת הבניה של הבניין שבו נבחר לגור. ישנם קבלנים שבונים בשיטה המסורתית של בלוקים (בד"כ איטונג) וישנם שבונים בשיטה המתועשת שנקראת גם בניה קלה/מהירה/יבשה. ישנן מספר שיטות של בניה מתועשת שהותיקה ביותר היא הבניה הטרומית - אך לא עליה ברצוני לדבר.

בנייה ירוקה היא צורת בנייה מיוחדת
01/12/14 | נדל"ן
בנייה ירוקה היא צורת בנייה מיוחדת, אשר כוללת תכנון קדימה של פרמטרים שונים הקשורים לבניה ולתפעול של מבנה, וזאת על מנת לחסוך באנרגיה, בחומרי גלם ובמים, ובטווח הרחוק גם לשמור על הסביבה. בניה אקולוגית זו שואפת למעשה ליצור סביבת מגורים נוחה ונעימה תוך כדי שימוש בחומרים טבעיים, והימנעות משימוש בחומרים שאינם מתכלים ומזהמים.

בנייה קלה כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים
01/12/14 | בית חכם
אחת התכונות המאפיינות יותר מכל את העולם המודרני היא חוסר סבלנות. כולנו מבקשים לקבל את מבוקשנו כאן ועכשיו ללא דיחוי. אין עוד אפשרות להמתין שנים או חודשים ארוכים לעבודות בנייה ממושכות, אין כל צורך בכך, בעזרת טכניקות בנייה חדשות ומהירות אפשר יהיה לסיים בניית מבנים בטיחותיים ואיכותיים במהרה.

מתי כדאי להתחיל לשפץ את הדירה
01/12/14 | שיפוצים
למה עושים שיפוץ דירה? כאשר בונים מבנה חדש

השנה החלטתם לשפץ את הבית
01/12/14 | שיפוצים
השנה החלטתם לשפץ את הבית? יש לכם קצת כסף למטרות שיפוץ? כיצד לשפר את חזות הבית בלי הוצאות מטורפות? בעזרת קצת גבס קבלן אמין וטיפת צבע אתם יכולים להעלות ערכו של הבית בשוק הנדל"ן ולהפוך את החלל למרחב המחיה המושלם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI