דף הבית בניין ואחזקה שיפוצים בשנים האחרונות מסתמנת עליה בקרב המשפצים לאומת אלו הרוכשים דירות
בשנים האחרונות מסתמנת עליה בקרב המשפצים לאומת אלו הרוכשים דירות
משפצים בבית 08/12/14 |  צפיות: 3369
בשנים האחרונות מסתמנת עליה בקרב המשפצים לאומת אלו הרוכשים דירות 
עקב עליית מחירים גדולה במחירי הדירות אנשים רבים מעדיפים לשפץ את הדירה אשר ברשותם מאשר להשקיע בדירה חדשה מה הפלוסים?

בשיפוץ של דירה ובהשקעה לא גדולה ניתן להרוויח ואף לעלות בצורה משמעותית את ערך הדירה שברשותנו שיפוצים לדוגמא בדירה אשר לא עולים הרבה אבל מרימים את מחיר הדירות בצורה משמעותית :

ריצוף הדירה:

כיום קיימות בשוק קרמיקות אשר לא יקרות התחרות הגבוה הפכה את שוק האריחים לזולים מאוד קרמיקות שהיו בעבר עולות מאה עד מאתיים ש"ח למטר ניתנות לרכישה במחיר אפילו עד 50 ש"ח למטר במקומות מסוימים ריצוף בהדבקה הוא השיטה הנפוצה כיום לחידוש  ולשיפוץ הבית בשיטה זאת הרצף משתמש ברצפה הקיימת כמשטח ראשוני לריצוף הדירה יש לציין ששיטה זאת מהירה יותר נקייה יותר אך לפעמים לא מדוייקת עקב שיעבוד לרצפה הקיימת .

צביעת הבית והחלקת קירות כחלק משיפוץ הבית :

רוב הקירות בבתים ישנים מלאים בסדקים עקב צביעה חוזרת לאורך השנים ולפעמים נראים כנייר זכוכית מאשר נראים כקיר חלק ויפה השיטה הקיימת היום היא מעבר על כל קירות הבית בשפכטל אמריקאי על כל חלקי הקיר וזאת לאחר תיקון הסדקים בחומרים גמישים .במהלך העבודה מכניס הצבעי זויות משתנות ורשתות לחיזוק וחידוד זויות הקירות וזאת על מנת להקנות לבית מראה נקי וישר לאחר מכאן נשייף את כל הקירות על מנת להגיע לקיר חלק ולפעמים אף נעבור שכבת בונדרול לחיזוק התשתית לפני הצביעה לאחר מכאן יש לישם צביעה חלקה ברולר קצוץ שער לתוצאות טובות ביותר .בשני שיטות אלו אנו נשקיע בסופו של דבר בין 10-12 אלף ש"ח בשיפוץ  אבל נקבל תוספת לדירה של מעל 40 אלף ש"ח כך שהדבר משתלם ונפוץ ביותר בקרב בעלי דירות \שמעדיפים לשפץ במקום למכור או לקנות


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 משפצים בבית


 


מאמרים נוספים מאת משפצים בבית
 
הבניה הקלה בישראל הופכת לאט לאט למקור הבניה המתקדם
08/12/14 | שיפוצים
הבניה הקלה בישראל הופכת לאט לאט למקור הבניה המתקדם ולפתרון אמיתי וכלכלי למגורים ולתעשייה

בשנים האחרונות מסתמנת עליה בקרב המשפצים לאומת אלו הרוכשים דירות
08/12/14 | שיפוצים
בשנים האחרונות מסתמנת עליה בקרב המשפצים לאומת אלו הרוכשים דירות עקב עליית מחירים גדולה במחירי הדירות אנשים רבים מעדיפים לשפץ את הדירה אשר ברשותם מאשר להשקיע בדירה חדשה

בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה
01/12/14 | שיפוצים
בנייה ירוקה היא ניצול נכון של משאבי הטבע בתהליך הבנייה . החל מחומרי הגלם המשמשים עבור בנייה ירוקה

יש סיבות רבות המובילות את ועד הבניין להחלטה על שיפוץ
01/12/14 | שיפוצים
יש סיבות רבות המובילות את ועד הבניין להחלטה על שיפוץ, כמו גם הסוגים הרבים של שיפוץ בניינים.

לעתים זה נראה כאילו כל אחד שהחזיק פעם אחת מברשת צבע ביד הופך להיות לקבלן
01/12/14 | שיפוצים
יש לא מעט אנשים בענף השיפוצים שמשחצנים בכך שעבודות שיפוצים רבות שעשו הן יצירות פאר של ממש.

כאשר באים לרכוש דירה בשכונות החדשות
01/12/14 | שיפוצים
כאשר באים לרכוש דירה בשכונות החדשות בפ"ת, כפר גנים ג' ואם המושבות, צריך להיות מודעים לשיטת הבניה של הבניין שבו נבחר לגור. ישנם קבלנים שבונים בשיטה המסורתית של בלוקים (בד"כ איטונג) וישנם שבונים בשיטה המתועשת שנקראת גם בניה קלה/מהירה/יבשה. ישנן מספר שיטות של בניה מתועשת שהותיקה ביותר היא הבניה הטרומית - אך לא עליה ברצוני לדבר.

בנייה ירוקה היא צורת בנייה מיוחדת
01/12/14 | נדל"ן
בנייה ירוקה היא צורת בנייה מיוחדת, אשר כוללת תכנון קדימה של פרמטרים שונים הקשורים לבניה ולתפעול של מבנה, וזאת על מנת לחסוך באנרגיה, בחומרי גלם ובמים, ובטווח הרחוק גם לשמור על הסביבה. בניה אקולוגית זו שואפת למעשה ליצור סביבת מגורים נוחה ונעימה תוך כדי שימוש בחומרים טבעיים, והימנעות משימוש בחומרים שאינם מתכלים ומזהמים.

בנייה קלה כל מה שצריך לדעת לפני שמתחילים
01/12/14 | בית חכם
אחת התכונות המאפיינות יותר מכל את העולם המודרני היא חוסר סבלנות. כולנו מבקשים לקבל את מבוקשנו כאן ועכשיו ללא דיחוי. אין עוד אפשרות להמתין שנים או חודשים ארוכים לעבודות בנייה ממושכות, אין כל צורך בכך, בעזרת טכניקות בנייה חדשות ומהירות אפשר יהיה לסיים בניית מבנים בטיחותיים ואיכותיים במהרה.

מתי כדאי להתחיל לשפץ את הדירה
01/12/14 | שיפוצים
למה עושים שיפוץ דירה? כאשר בונים מבנה חדש

השנה החלטתם לשפץ את הבית
01/12/14 | שיפוצים
השנה החלטתם לשפץ את הבית? יש לכם קצת כסף למטרות שיפוץ? כיצד לשפר את חזות הבית בלי הוצאות מטורפות? בעזרת קצת גבס קבלן אמין וטיפת צבע אתם יכולים להעלות ערכו של הבית בשוק הנדל"ן ולהפוך את החלל למרחב המחיה המושלם.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI