דף הבית מדעי הטבע מדעי הטבע - אחר על התפקידים השונים של מד מוליכות?
על התפקידים השונים של מד מוליכות?
איציק דר 13/04/15 |  צפיות: 14252

מד מוליכות נמנע על אותו ציוד מעבדתי פופולארי בו נהוג להשתמש במעבדות מסוגים שונים.
התפקיד העיקרי של מד מוליכות הוא לזהות את תכונת ההולכה החשמלית בתמיסות שונות. בנוסף, באפשרות מד זה ניתן למיין חומרים מולכים וחומרים מבודדים.
במקרים רבים מד מוליכות יכיל בתוכו גם מד טמפרטורה מה שיאפשר לקבל תמונה יותר מדויקת לגבי אותה התמיסה אשר נבדקת.
לכל אחד מהסוגים של מדי המוליכות ישנן תכונות שונות במקצת ולכן, בכדי לקבל מענה מלא לכל הדרישות מאותו המכשיר, קיימת חשיבות גבוהה להכיר לעומק את תכונותיו השונות ובסופו של דבר לבחור בזה אשר יספק את המענה האיכותי ביותר על הצרכים.

השימושים הנפוצים של מד מוליכות
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.
ישנם עשרות סוגים שונים של מדי מוליכות הנדלים אלו מאלו במגוון רחב של פרמטרים - מאוד חשוב להתאים את אותו מד המוליכות למטרות השונות בגינן יהיה צורך לעשות בו שימוש.

מה חשוב לדעת על מד טמפרטורה?

במקרים רבים, מד מוליכות מגיע יחדיו גם עם פונקציה של מד טמפרטורה.
תפקידו של מד טמפרטורה – בהתאם לשמו, הוא למדוד את גובה הטמפרטורה בתמיסות שונות.
ניתן כמובן, גם לרכוש את מד הטמפרטורה באופן נפרד – כאשר ישנם סוגים רבים ומגוונים של מכשירים אשר נבדלים אלו מאלו בתכונות השונות המהוות חלק מהם – כך שמי שמעוניין במד טמפרטורה באופן פרטני, כדאי שיאסוף מידע על האפשרויות השונות המוצעות עבורו ובסופו של דבר יעשה את הבחירה המתאימה


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI