דף הבית מחשבים וטכנולוגיה טכנולוגיות מיקרוסופט מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
איציק דר 31/07/15 |  צפיות: 13516

מערכות ראש הן כלי עבודה בסיסי בעולם העבודה המודרני של היום. אם בעבר התקשורת בין בני אדם המהלך יום עבודה היתה מתבצעת על ידי פגישה פנים אל מול פנים הרי שהיום רובן המכריע של השיחות בין שני אנשים באמצע יום עבודה מתבצע דרך טלפון או דרך המחשב. הטלפון והמחשב הינם כלי עבודה בסיסי ומכיוון שכך צריך לייעל את העבודה איתם עד כמה שאפשר, ומערכת ראש היא אביזר חובה למי שמקיים שיחות טלפון רבות כמו גם שיחות אינטרנטיות רבות. מערכות ראש תומכות LYNC הן מאותן מערכות ראש בעלות כמה יתרונות.

מה זה LYNC?

LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים. ארגונים וחברות חייבים לעבוד עם מרכזייה פנימית משלהם ומייקרוסופט מספקת להם את זה. מערכות ראש תומכות LYNC הן מערכות התומכות במרכזייה הזו, וניתן להשתמש בהן למי שעושה שימוש בה.

יתרונות של מערכות ראש

שני יתרונות מרכזיים יש למערכות ראש כמו מערכות ראש תומכות LYNC וכדומיהן. יתרון אחד הוא היעילות של העבודה. עבודה וניהול שיחות כשהידיים חופשיות מאפשרת לעשות עוד כמה דברים וניתן להספיק הרבה יותר. יתרון נוסף משמעותי הוא היתרון הבריאותי – החזקת טלפון עם היד או עם האוזן כשהראש במנח מוטה זמן רב עלולים לפגוע בשרירים ובשלד ולגרום לכאבים שעלולים להיות גם בלתי נסבלים.

אז אם אתם עובדים עם מרכזיית LYNC כדאי לכם לרכוש מערכות ראש תומכות LYNC ולעשות לעצמכם את החיים ואת יום העבודה להרבה יותר קלים, נוחים ויעילים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI