דף הבית מחשבים וטכנולוגיה מחשבים וטכנולגיה - אחר טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
איציק דר 31/07/15 |  צפיות: 5034

עבודה במוקד שירות היא עבודה לא קלה, עשרות עובדים שמדברים בקול מה שמקשה על השמע והדיבור, לקוחות נחמדים יותר או פחות, מאות טלפונים ביום ולחץ בלתי פוסק, בקיצור עבודה לא קלה ובעיקר די מלחיצה. מי שמנהל מוקד שירות ורוצה שהעובדים שלו יעשו טוב יותר את העבודה שלהם צריך לחשוב איך לעשות להם את החיים נוחים יותר, ומערכו ראש יכולות בהחלט לעשות את העבודה. טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות, וניתן למצוא בה את הפתרון האולטימטיבי שיסייע לעובדים שלכם.

למה מערכות ראש יקלו על העובדים שלכם?

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות אך כדאי שנבין למה הפתרונות הללו יעילים. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות מה שאומר שאפשר לשלוח פקסים, אפשר לשלוח מיילים ובכלל, לעשות עבודות נוספות, מה שמייעל מאוד את העבודה של העובדים שלכם. וכמובן הבריאות, עובד שלא מחזיק כל היום שפופרת טלפונים עם ראש מוטה הוא עובד עם פחות כאבי גב וצוואר.

למה דווקא טלקול?

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות כמו גם למשרדים שונים. החברה קיימת כבר מעל ל-10 שנים והיא המובילה בישראל בתחום פתרונות הטלפוניה השונים. לחברה בלעדיות על מותגים שונים והיא שומרת על רמת איכות גבוהה ביותר כמו גם שירות לקוחות אדיב ונעים. מערכות ראש הן חלק מסל פתרונות אותו מציעה החברה ללקוחותיה ואלפי הלקוחות המרוצים שלה יעידו על איכות המוצרים.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI