דף הבית עסקים עסקים בינלאומיים Skype for business
Skype for business
איציק דר 27/11/16 |  צפיות: 13062

את תוכנת סקייפ רובינו מכירים, תוכנה שמאפשרת לתקשר האחד עם השני בקלות דרך המחשב או דרך האפליקציה. סקייפ מאפשרת לעשות שיחות וידאו מכל מקום לכל מקום אחר בעולם, מאפשרת לדבר האחד עם השני בחינם, להעביר קבצים, לשתף מסכים ובעצם לקיים תקשורת רציפה, שכל מה שהיא דורשת הוא חיבור אינטרנטי. סקייפ היא לא התוכנה הפופולארית ביותר להעברת מסרים מידיים כמו גם לשיחות על גבי רשת האינטרנט אך כל זה מדובר על אנשים פרטיים. כשמדובר על עסקים, תקשורת באמצעות תוכנת סקייפ יכולה לעשות פלאים, ויכולה לפתוח עולם שלם לעסקים. הנה כמה דוגמאות לאיך ניתן לנצל את התוכנה הזו ולעשות יותר עסקים חובקי עולם.

ישיבות גלובאליות

סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם  האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות. ניתן גם להעביר תמונות וקבצים אחרים במהלך הישיבה, וכל אחד יכול לראות את מה שהאחרים מראים.

סגירת עסקאות

שיחות עם Skype for business יכולות בקלות להגיע עד כדי סגירת עסקאות. שיחות כאלו יכולות גם לכלול הצגת מוצרים או שירותים למשקיעים או לעסקים אחרים, מעבר על חוזים ביחד (אופציה של שיתוף מסכים) ועוד פעולות רבות נוספות. כך ניתן לחתום על חוזה באמצעות תוכנת צייר או לפקסס את החוזה עם החתימה והעסקה יכולה להיות סגורה בדרך זו. היום בעידן האינטרנט גם אין בעיות עם חיוב בדרכים שונות כך שעסקה יכולה לצאת אל הפועל מתחילתה ועד סופה.

תקשורת אינטרנטית על גבי תוכנת סקייפ

סקייפ וחברת מייקרוסופט שקנתה את התוכנה והיא הבעלים שלה, מציעות  אמצעים דיגיטליים שונים לשימוש באמצעותם בתוכנת סקייפ. כך לדוגמא ישנם טלפונים ייעודיים לתוכנה הזו שניתן לקיים באמצעותם שיחה אינטרנטית בנוחות של טלפון, ואמצעים נוספים לייעול העבודה. סקייפ לעסקים יכול להיות ההבדל בין עסק שרץ קדימה ומנצל את הטכנולוגיה שקיימת לטובתו ובין עסק שנשאר ברמה המקומית רק בגלל שהוא לא חשוף לטכנולוגיות הללו.

היום בעידן בו כל עסק רוצה לפרוץ קדימה, עידן בו כל אחד רוצה לטרוף את העולם, אך טבעי הוא הדבר ששימוש בסקייפ לעסקים יתקיים. סקייפ היא לא רק תוכנה בשביל לדבר באמצעותה עם הילד שמטייל במזרח אלא תוכנת חובה שיחד עם המכשירים והאמצעים שתומכים בשימוש בה יכולים לשדרג כל עסק שהוא.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איציק דר


 


מאמרים נוספים מאת איציק דר
 
Skype for business
סקייפ מאפשרת לקיים ישובות עבודה כשכל אחד יכול להיות ממוקם בצד השני של העולם. עם האופציה של Skype for business כל אחד יכול לשבת עם המחשב שלו, והשאר יראו אותו וידברו איתו בקלות

מערכות ראש לטלפונים
מערכות כאלו מאפשרות לקיים שיחת טלפון ובמקביל לשלוח פקס, לשלוח מייל, לסדר משהו על שולחן העבודה, ואפילו לאכול. בנוסף, יש היום לא מעט בעיות גב וצוואר שכמעט ולא היו קיימות בעולם הישן,

מהן מערכות ראש תומכות LYNC?
LYNC הינה תוכנת מסרים מידיים של מייקרוסופט והיא בדיוק כמו סקייפ, מסנג'ר ודומיה אשר יש לה אפשרות לצ'ט בין אנשים, שיחות שמע, שיחות וידאו ועוד, אך הייחודיות שלה היא שהיא גם מרכזיית טלפונים

טלקול פתרונות תקשורת בע"מ מספקת פתרונות שונים למוקדי שירות
. ראשית, מערכות הראש במידה והן איכותיות מסננות רעש. במוקד כזה עם כל כך הרבה עובדים וטלפונים יהיה קשה לעובדים להתנהל ויהיה קשה לעיתים גם ללקוחות לשמוע את נותן השירות מרוב רעש. בנוסף, הידיים משוחררות

תאטרון באר שבע וההצגות המציגות בו
13/04/15 | תיאטרון
בכדי לא לפספס את ההצגות הטובות ביותר אשר מציגות בתיאטרון באר שבע, חשוב להישאר מעודכנים. ישנן מספר דרכים לשמור על עדכניות – ראשית כל ניתן לחפש ברשת האינטרנט את צירופי המילים תיאטרון באר שבע הצגות ולבחור באפשרויות הרלוונטיות והעדכניות ביותר.

אטרקציות ותרבות בבאר שבע
באר שבע מהווה ככתובת הנכונה עבור כל מי שמחפש פעילויות תרבותיות שונות באזור הדרום. תחת הכותרת תרבות באר שבע ניתן למצוא – בתי קולנוע, תאטראות, גלריות, מוזיאונים, אתרים היסטוריים, הרצאות, סדנאות ועוד מגוון רחב של אפשרויות.

מקרר מסחרי – תכונות ושימושים
13/04/15 | תעשייה
כל מי שעושה שימוש באותם מקררים מסחריים מכיר את הסוגים שונים של המקררים ואת ההבדלים ביניהם. כך שכל מי שמחפש מקרר מסחרי עבור מטרה מסוימת יוכל למצוא מקרר אשר נועד באופן פרטני עבור מטרה זו.

על מקפיא שוכב ושימושיו השונים
13/04/15 | תעשייה
הייחודיות של מקפיא שוכב על סוגיו השונים בא לידי ביטוי בעובדה שיש לו פונקציה מתקדמת של הפשרה עצמית. בנוסף, מקפיאים מהסוג הזה חוסכים במקרים רבים באנרגיה, כך שהעלויות עבור צריכת החשמל יהיו נמוכות יותר מאשר במכשירי הקפאה מסוגים אחרים.

על התפקידים השונים של מד מוליכות?
למדי מוליכות ישנם תפקידים רבים ומגוונים ובין היתר: אבחון של שינויים במקורות מים מסוגים שונים. בקה על תהליכים של ייצור מים טהורים. בקרה על מיהול של כימיקליים במים. בקרה על כניסת שפכים בעת תהלים של טיפול בשפכים ותפקידים נוספים.

הליך רכישת מכשור מעבדתי
בכדי להבטיח שאתם אכן רוכשים מכשור מעבדתי איכותי ומקצועי, ההמלצה היא למצוא חברה מקצועית וותיקה בעלת מוניטין בתחום זה
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI