דף הבית בניין ואחזקה בתים משותפים על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
[email protected] 06/06/15 |  צפיות: 6256

הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם ומכאן היעילות הרבה שלו. כאשר אנו מבצעים ריסוס בשביל הכניסה לבית או בתוך הבית אנו בעצם מפזרים בעזרת לחץ שיוצא מתוך הבקבוק המרסס חומר הדברה נוזלי. ניתן לחלק את הפעולה של ריסוס בבית לשני חלקים עיקריים: ריסוס עצמי על ידי תרסיס לשימוש ביתי או ריסוס הבית על ידי חברת הדברה מקצועית.

למה לרסס?

ריסוסים למיניהם יעילים בדרך כלל כנגד תיקנים, נמלים ועכבישים ודומיהם. חשוב לדעת שבדרך כלל יימצא בתוך הבית רק סוג אחד של חרקים מסוג זה ולכן הדבר החשוב ביותר הוא לאתר על איזה חרק מדובר כדי להתאים את אותו תרסיס לבית שיבצע את פעולת ההשמדה האפקטיבית ביותר. את הזיהוי נעשה על ידי התבוננות על המזיק עצמו או לפי העקיצות שמופיעות על גוף האדם. דרך אחרת היא על ידי זיהוי נזקים שהתרחשו בבגדים שלנו או ברהיטי העץ שעלולים גם הם להעיד על נוכחות מזיקים שונים בבית.

פעולות מקדימות

ריסוס בבית שאתם עושים בכוחות עצמכם דורש כמה הכנות ופעולות מקדימות. לאחר שאיתרתם את סוג המזיק שברצונכם לסלק ואם מדובר על נמלים יש לזהות את מקום הקן שלהן. לאחר מכן גשו לחנות שבה נמכרים תרסיסים לבית ורכשו את המוצר שייתם מענה לסוג המזיק שלכם. הרחיקו ילדים, בעלי חיים ונשים בהריון מהמקום שבו אתם מתכוונים לבצע ריסוס בבית ומקמו על הרהיטים ועל החפצים במרחק של כ 10 ס"מ מקירות הבית..

לאחר ריסוס לבית

את אותם ריסוסים בצעו בכל חלקי הבית. משום שאותו ריסוס הבית דורש התעסקות עם חומרים שעלולים להיות מסוכנים הקפידו לרוכש רק מוצרים שאושרו על ידיה משרד לאיכות הסביבה. יתר על כן הניחו פד או סמרטוט על הפה בעת הריסוס כדי לצמצם את שאיפת האדים המורעלים. לאחר שסיימתם לבצע ריסוס לבית צאו מהבית לכמה שעות. עם החזרה הביתה נקו במטלית רכה את האזורים שרוססו כדי למנוע מצב שילדים קטנים או חיות מחמד ייחשפו לריסוס הרעיל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 [email protected]


 


מאמרים נוספים מאת [email protected]
 
מה חשוב לדעת על הדברת עכברים
עונת הקיץ מתקרבת ומביאה עמה כל מני תופעות כמו ג'וקים. תיקנים, נחשים וכמובן עכברים. עכבר הוא יונק חכם שחובב במיוחד מקומות חשוכים ורטובים.

הקמת אקווריום – כלל העובדות והדברים שחשוב לדעת
06/06/15 | תחביבים
אנשים רבים כיום ברחבי המדינה מחליטים להציב אקווריום בביתם. לפריט נוי זה ישנם מספר יתרונות על פני פריטים אחרים בבית. הראשון, מדובר בעצם בבעל חיים ללא צוררך בתחזוקה תדירה. השני, מדובר בפריט עיצובי מיוחד ודינמי, בו בעצם כל הזמן הנוף משתנה עם תזוזת הדגים. השלישי, ידוע כי אקווריומים ותנועת המים שבתוכם ישנה השפעה מרגיעה על גוף האדם, על פי המסורת הבודהיסטית גוף מים עם דגים מעודד את ההרמוניה בבית.

למי מתאים טיפול של עיבוי שפתיים
ענף הרפואה האסתטית הולך ומתפתח מדי שנה, מדי חודש ואפילו מדי יום. תחום הרפואה כולו נחשף לחידושים ופיתוחים חדשים המתאפשרים בזכות טכנולוגיות חדשות

אוהל בין רגע לטיולים
אנשים רבים אוהבים לטייל לשם הנאה, לצורך הכרת מקומות חדשים, לבילוי בחיק הטבע במסגרת זוגית, משפחתית ועוד. יש סוגי טיולים שונים ואחד הנפוצים ביותר אצל צעירים ושוחרי טבע הם טיולים עם לינת שטח. בטרקים כאלו יש חשיבות רבה להתארגנות מהירה בעת ההגעה לאתר הלינה ובעת עזיבתו. צריך להקים אוהל במהירות לפני שהחשיכה יורדת, ולעיתים, ימי ההליכה הם ארוכים ומתישים. אוהל בן רגע הוא פתרון מושלם למטיילים מהסוג הזה מאחר והקמתו הינה קלה ומהירה.

על ריסוס לבית ועל הדגשים שיש לשים לב בעת ביצועו
הרבה אנשי בוחרים לבצע בביתם אחת לשנה בעיקר לקראת עונת הקיץ החמה ריסוס. ריסוס לבית מאפשר לטפל בבעיה של חרקים ומזיקים וגם מונע את הופעתם

טיפול מילוי קמטים בפנים
סובלים מקמטים? יש לזה פתרון! טיפול ייחודי למילוי קמטים יישר את עור הפנים שלכם ויהפוך אותם להיות צעירים ורעננים כבעבר!

התקרחות גברית – ניתן לנצח את הגנטיקה
תופעת זו הינה תופעה נפוצה מאוד בארצנו. רובנו מאשימים את תופעה זו בשל הקרינה החזקה מהשמש, בשל איכות האוויר הנמוכה בארץ. אך לרוב כלל לא מדובר בגורמים אלו אשר גורמים לאיבוד השיער בקרב גברים.

אבחון ליקויי למידה אצל ילדים
ליקויים בלמידה למיניהם מהוות את נחלתם של ילדים רבים בימנו אנו - אחת הסיבות לעלייה בכמות הילדים אשר מתמודדים עם הבעיה, נובעת מהעובדה, כי בשנים האחרונות ישנה מודעות גבוהה יותר לקיומה

שתלים דנטליים – מה זה בכלל?
שתל דנטלי הוא מושג מעולם רפואת השיניים, והוא למעשה התקן שנועד להשלים שיניים חסרות. המתכת שהוא עשוי ממנה תהיה תמיד אצילה, בדרך כלל טיטניום, או זירקוניום.

אודות בוכנות הידראוליות
בוכנות הידראוליות מציגות מכשיר כוח שעובד באופן קווי. בעיקרון מדובר על גליל שבתוכו פועלת בוכנה שנעה בזכות לחץ שמונע ע"י נוזל. משאבת שמן מזרימה בלחץ אדיר את השמן
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI