דף הבית אינטרנט והחיים ברשת מיתוג אישי באינטרנט הצלחה של עסק תלויה במיתוג שלו:
הצלחה של עסק תלויה במיתוג שלו:
מרטין 08/08/15 |  צפיות: 12777

דפי לוגו

ידוע כי היום חלק מרובה מסיכויי ההצלחה של עסק עצמאי או חברה תלויים במיתוג שלה. מסיבה זאת בדיוק עיצוב לוגו אשר יהווה את תו ההיכר של החברה ויהיה מזוהה איתה הינו קריטריון משמעותי ביותר לכל עסק עצמאי או חברה.

לוגו מעוצב כסימן היכר של החברה:

את הלוגו עצמו יעצב מעצב גרפי מקצועי אשר יתאים את העיצוב לאופי וסוג החברה או העסק ויתאים אותו הן לטעמו האישי של הלקוח והן לרצונותיו. על הלוגו להיות פשוט מבחינה גרפית ולא עמוס מדי באופן שיהיה קליט ונגיש לעיני הלקוחות ושיהיה ניתן לזכור אותו בקלות ולשייך אותו לשמה של החברה או העסק.

הדפסת הלוגו על מוצרי החברה השונים:

לאחר שעיצבת לוגו בידי מעצב מקצועי זה הזמן להטביע את הלוגו על כל מוצרי החברה, על המסמכים, על הניירות, על ההזמנות, על החשבוניות, על המסמכים השונים המודפסים בתוך החברה ומהחברה החוצה ללקוחותיה.

דפי לוגו כחלק ממערך המיתוג הכללי:

אחד מן הפריטים החשובים ביותר נקרא דפי לוגו. דפי לוגו הינם דפי מחשב בגודל A4 אשר בראשם, בתחתיתם, או בפינות, לפי דרישת הלקוח המזמין יודפס לוגו החברה. באופן הזה בכל הדפסה שתצא תחת ידי העסק שלכם יופי גם הלוגו של החברה.

הרושם שמותירים דפי לוגו אצל הלקוח:

דני ליבנה - לוגו, דפי לוגו ופריטים אחרים של החברה עליהם מתנוסס לוגו החברה הינם סימן היכר של חברה מקצועית, מקצוענית, מאורגנת ובעלת שם. דפי לוגו מותירים בעיני הלקוח את הרושם שמדובר בחברה רצינית אשר יש לה מוניטין וניתן לשוב ולפנות אליה.

תמחור ותקציב לדפי לוגו ומיתוג כולל:

לקנות דירה חדשה- דפי לוגו כחלק ממערך כולל של עיצוב גרפי לחברה יתומחרו יחד עם שאר הפריטים אשר הוזמנו מן המעצב הגרפי ומבית הדפוס, אחד הפרמטרים החשובים בתמחור כל חבילת החומרים להדפסה הינו מספר הסקיצות אשר ידרשו מהמעצב הגרפי להכין עד שיגיע לתוצאה הרצויה לשביעות רצון העסק המזמין. עיצוב לוגו והדפסת דפי לוגו יקפיצו את המכירות בעסק שלך וישוו לו מראה אמין ומקצועי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 מרטין


 


מאמרים נוספים מאת מרטין
 
משכנתא חוץ בנקאית אצל המומחה- מרטין בוקסדורף "הבולדוג"
22/02/20 | בנקאות
נתקעתם במצב קשה וצריכים משכנתא חוץ בנקאית שתוכל לחלץ אתכם מהבעיה? הגעתם למקום הנכון בדיוק. שמי מרטין בוקסדורף, המומחיות שלי להשיג משכנתא חוץ בנקאית לאנשים שנמצאים במצבים מסובכים, על מנת לפתור את הבעיה.

מרטין בוקסדורף- כשהבנק לא מוכן לאשר משכנתא לסגירת חובות
המצב הזה הוא בלתי נסבל וגורם לאנשים סיוטים. יוצא לי לדבר עם הרבה מאוד אנשים שהם באמת צריכים את הכסף של המשכנתא, אבל באמת צריכים והבנקים עושים להם בעיות בקבלת הכסף. כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, העבודה שלי היא להיכנס לתמונה במצבים שהבנקים לא מוכנים לאשר משכנתא ולנסות להפוך את התמונה כדי להשיג אישור למשכנתא בכל מקרה.

מרטין בוקסדורף- יועץ מומחה לליווי מסורבי משכנתא! בבנקים בלבד!
הבנק מסרב לתת לכם משכנתא? לא מוכנים להסתפק במשכנתא חוץ בנקאית כל שהיא? רוצים להילחם כדי לקחת משכנתא בנקאית? בשביל זה אני כאן, שמי מרטין בוקסדורף ואני משיג משכנתאות למסורבים מזה עשר שנים. יש לי מאות ממליצים שישמחו להעיד על המקצועיות שלי!

מרטין בוקסדורף- משכנתאות למסורבי משכנתא/ רק בבנקים
הבנק מסרב למשכנתא? הלכתם לבנקים ולא מצליחים לקבל משכנתא? אני האיש שלכם! צריכים מומחה שייכנס לתוך הנעליים שלכם וישיג עבורכם משכנתא? שמי מרטין בוקסדורף ובעשר השנים האחרונות- אני משיג משכנתאות בנקאיות עבור אנשים שלא מצליחים לקבל משכנתא בכוחות עצמם.

משכנתא לאחר פשיטת רגל - רק מרטין בוקסדורף יועץ מומחה
עברתם פשיטת רגל וקיבלתם הפטר? עבר קצת זמן ואתם רוצים עכשיו לקחת משכנתא לסגירת חובות או משכנתא לקניית דירה? אתם כבר בטח מבינים שזה הולך להיות משימה מאוד קשה, היות והבנקים לא יכולים לסבול אנשים שעברו פשיטת רגל ולא מוכנים להסתכל עליהם בכלל.

דרור אטרי בדרישה: העולם העיסקי צריך לשכת מסחר חזקה יותר
דרור אטרי המכהן כיושב ראש לשכת המסחר ירושלים, יוצא בדרישה הוגנת להרחיב את סמכויות לשכת המסחר בקרב בעלי העסקים. לטענת אטרי רק לשכות המסחר שהן מקומיות ונמצאות בשטח יכולות לתת את התרומה המשמעותית לעולם העיסקי, יותר מאשר כל גוף ממשלתי אחר עם כוונות טובות וראויות.

אין מי שיעזור עם המחשב? הלפ פי סי כאן בשבילך!
לכולנו הדברים האלו קורים כל הזמן, אנחנו כביכול דור שמבין המון במחשבים ואנחנו מבינים המון בכל מה שקשור לטלפונים שלנו. ההורים שלנו מתייעצים איתנו כל הזמן איזה אתר לקנות, איך לטפל במחשב, איך לנהוג איתו ואיזה מחשב לרכוש. אז אנחנו אולי חיים בתחושה שאנחנו מבינים גדולים בתחום.

הדפסת פליירים- בכמויות גדולות ובמהירות
האינטרנט הוא אמצעי שיווקי עצמתי ואפקטיבי מאין כמוהו אבל יש עוד מנועי ומנופי שיווק נוספים שמתקיימים מחוץ לרשת. פליירים, לדוגמה. בין אם יש לכם עסק קטן וקהל הלקוחות העיקרי שלכם מצוי בעיקר בשכונה שלכם

שימושים שונים של מדבקות
כפי שכל אחד ואחת מאיתנו יודעים, עולם המדבקות, או סטיקרים כפי שהם מכונים בלועזית הוא עצום ומעניין ויש סוגים רבים ומגוון אשר מתאימים לשלל שימושים על ידי שלל משתמשים. המדבקות מתאימות לא רק לשימוש על ידי ילדים בחוגי היצירה ובגני הילדים, גם לאנשים מבוגרים יש בשנים האחרונות שימוש רב בכל מה שלקשור לתחום של מדבקות. כאן נזכיר כמה שימושים של המדבקות דווקא בקרב אוכלוסיית המבוגרים כאן בארץ אשר מתאימים לשלל מצבים בבית או מחוצה לו.

הזמנה היא הבטחה לעתיד לבוא:
הזמנות מודפסות הן כשער, הן כפתח למה שעומד לקרות ויותר מכל עליהן להיות באמת מזמינות ונושאות בחובן הבטחה לגבי התוכן המודפס בהן. הזמנות הן כרמז לעתיד לבוא ולכן העיצוב שלהן, רמת ההדפסה שלהן ורמת הגימור שלהן היא חשובה לעין ערוך ומייצגת את התוכן הכתוב בתוכן.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI