דף הבית פיננסים וכספים הלוואות השוואת הלוואות
השוואת הלוואות
אבי 13/07/16 |  צפיות: 11712

ריבית היא מוצר פיננסי שמושפע מלא מעט משתנים, משתנים שבסוף היום משפיעים על המצב הכספי שלנו. כיוון שרובינו לא בקיאים במדדים, ריביות וכדומה, אך יחד עם זאת כן מבקשים לקחת החלטה מושכלת ולא לקפוץ על תנאי ההלוואה הראשונה בה נתקלים, טוב להכיר שיש כמה כלים שעשויים לעזור לקבל החלטה מושכלת. מכאן שבין אם מדובר על הלוואות חוץ בנקאיות נמוכות ובין אם מדובר על הלוואות חוץ בנקאיות יותר משמעותיות, עדיין חשוב לשלם כמה שפחות ריבית- לוודא שסך סכום ההחזר הוא הנמוך ביותר.

שימוש בטבלה

הדרך הראשונה שניתן להיעזר בה על מנת להשוות בין שתי אופציות של הלוואות, היא לארגן טבלה בה מופיעות הקטגוריות הבאות: שם הגוף המלווה, סך סכום ההלוואה, אופי מדד ההצמדה, (פריים/ מטבע חוץ/ אינפלציה), גובה הריבית, גובה סכום ההחזר החודשי, מספר חודשי ההחזר ולבסוף התוצאה- סה"כ ההחזר. באופן שכזה ניתן לקבל תמונת מצב מציאותית.

מחשבון

הדרך השנייה שניתן להיעזר בה על מנת להשוות בין שתי אופציות של הלוואות, היא לפתוח מחשבון הלוואה. מחשבון הלוואה מאפשר להגיע אל נציג חברת ההלוואות מוכנים. ניתן למצוא מגוון מחשבונים מסוג זה, אך אצל רובם יש להזין שלושה נתונים פשוטים: סכום ההלוואה, גובה הריבית ואורך תקופת ההחזר. באופן שכזה ניתן לקבל תשובה תוך שניות, ואף לשחק עם הנתונים השונים ולראות כיצד כל שינוי קל משפיע על גובה הסכום.

נציג שירות

לבסוף הדרך השנייה שניתן להיעזר בה על מנת להשוות בין שתי אופציות היא פשוטה מאוד- לפנות אל נציג שירות מטעם החברה ולאפשר לו לעזור לכם, להסביר מהן האופציות השונות, כמה יש להחזיר, עם אלו נתונים ניתן לשחק וכדומה. שיחה זו ניתן לבצע בטלפון או באופן מקוון, והיא מאפשרת הסבר מקיף. עם זאת, שיטה זו מעט יותר איטית, כיוון שאם מבקשים להשוות בין כמה נותני הלוואות, הדבר יארך זמן רב. באופן כללי מוטב לגשת לנציג רק לאחר שכבר השכלתם להשתמש בשיטה הראשונה או השנייה, כך שהשיחה תהיה יותר ממוקדת.

נקודת מוצא

לערוך השוואה זה טוב ויפה, אך לפני שמתחילים להתעסק עם נתונים, חשוב לוודא שאותה חברת הלוואות מפוקחת ע"י משרד האוצר, יש לה רזומה חיובי, מקפידה לחתום על חוזה שכולל את כלל נתוני העסקה, ולבסוף לוודא שאתם מבקשים את הסכום המינימלי לו זקוקים, ולא מתפתים לקחת סכומים גדולים רק כי הדבר אפשרי.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI