דף הבית פיננסים וכספים מסחר במניות Interactive Brokers
Interactive Brokers
אבי 13/07/16 |  צפיות: 11926
מסחר בבורסה עשוי להיות השלמת הכנסה משתלמת במקרים רבים. יש דברים שצריך לדעת: כדאי לדעת כי קיימים שני סוגים עיקריים של מסחר- מסחר במניות ואג"חים בארץ, או לחלופין מסחר בחו"ל. מסחר בחו"ל עשוי להיות משתלם יותר ממסחר בארץ, וזאת כיוון שהוא אינו מושפע ישירות ממצב הבורסה בארץ. לכן, משקיעים רבים יותר ויותר בוחרים לעבור בשנים האחרונות לאפשרות של מסחר בחו"ל.

לסחור בבורסה בחו"ל באופן עצמאי- יש חיה כזו?

אם אתם מעוניינים להתחיל מסחר בבורסה בחו"ל אך לא יודעים כיצד בדיוק כדאי להתחיל, כדאי להכיר את האופציה של מסחר המתבצע באופן עצמאי. מובן שהמסחר לא מתבצע באופן עצמאי לחלוטין- לקוח אל מול הבורסה, והוא תלוי באופן מסוים בצד שלישי, אך כל הפעולות מתבצעות באופן ישיר על ידי הלקוח, דרך רשת האינטרנט או דרך אפליקציה בטלפון החכם. ניתן למנות מספר מערכות מסחר העונות על צורך זה, כשהמתקדמת ביותר מביניהן היא המערכת Interactive Brokers.

יתרונות המערכת

אחד מן היתרונות המרכזיים במערכת זו ובמסחר עצמאי בבורסה העולמית בכלל הוא העובדה שהעמלות נמוכות מאוד. כאשר כל פעולה מתבצעת דרך צד שלישי כמו בנק או בית השקעות, לרוב נגבית עמלה לא זניחה בעבור ביצוע כל פעולה- מה שהופך את תהליך המסחר ליקר הרבה יותר. באמצעות מערכת המאפשרת מסחר עצמאי דרך האינטרנט, ניתן לחסוך חלק ניכר מהעמלות ולשלם את המינימום הנדרש- סכומים שנראים זניחים ביחס לעמלות הגבוהות יחסית האופייניות למסחר דרך צד שלישי בארץ.

בנוסף, חשוב לדעת כי מדובר במערכת המתקדמת ביותר על פי הדירוג של מגזין BARRON'S, ולא בכדי. מדובר במערכת שמציעה אפשרויות רבות של ניתוח נתונים וסטטיסטיקה, כך שניתן להתעדכן בכל עת על מצב הבורסה בעולם ובכך לעשות את ההחלטה הנבונה ביותר, ובסופו של דבר גם להרוויח. בכך, מדובר במערכת יעילה שתוכל להתאים גם למשקיעים בתחילת דרכם, או למי שחסרה לו היכרות מספקת עם הבורסה העולמית.

בנוסף לכך, לא ניתן להתעלם מן העובדה שמדובר במערכת נוחה וזמינה. ניתן לבצע מסחר במניות או כל פעולה אחרת דרך המחשב האישי או אפילו באמצעות הטלפון הסלולרי, באמצעות האפליקציה החינמית TWS. בכך, ניתן לבצע את הפעולה הנכונה בזמן הנכון והמתאים ביותר למשקיע, וכן להתעדכן ולקבל נתונים רלוונטיים בתדירות גבוהה. עם זאת, עבור משקיעים בתחילת הדרך, כדאי להיעזר בייעוץ מקצועי או לחלופין בסדנה ייעודית על מנת ללמוד את התחום על בוריו.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI