דף הבית פיננסים וכספים הלוואות הלוואה מיידית חוץ בנקאית
הלוואה מיידית חוץ בנקאית
אבי 13/07/16 |  צפיות: 11937
לא חסרות סיבות בגינן אנשים צרכים סכום כסף משמעותי כאן ועכשיו. מי מאתנו לא מכיר את הסיטואציה בה יש יומולדת של אדם אהוב אותו מבקשים להפתיע עם טיול בחו"ל, האוטו התקלקל ויש לרכוש חדש, מעבר הבית מתגלה כהוצאה יותר יקרה ממה שחשבתם, התחלתם שיפוץ בבית ובא לכם לנצל את ההזדמנות להחליף ריצוף וכדומה. עם זאת, לצד העובדה שחלומות הם טובים ונעימים, המציאות היא שיש לשלם עליהם, ופה לא פעם ניתן להיתקל בבעיה. בעיה יכולה להישאר בעיה ללא פתרון, אלא אם כן יודעים לנתח נכון את ההזדמנויות השונות, ובמקרה זה טוב להכיר שניתן לקבל הלוואה מיידית.

פשוט ונוח

מהי הלוואה מיידית? היכן ניתן לקבל אותה? ממי ניתן לקבלה? ובכן אם עד לפני כמה שנים הבנק היה מונופול בתחום ההלוואות, הרי שכיום המצב השתנה, כיום יש לא מעט חברות שמבקשות לספק את אותה הלוואה עבור מגוון אנשים ואף ביתר קלות. מכאן, שאם הליך של הלוואה בבנק מלווה בפרוצדורה מעייפת ולא פעם מסתיים עם תשובה שלילית, הרי שבמקרה של הלוואה חוץ בנקאית, מדובר על פרוצדורה מהירה ופשוטה שאפילו אינה מאלצת את הלקוח לצאת מהבית, ולרוב היא מסתיימת עם תשובה חיובית.

כל הסיבות

מדוע אנשים רבים מעדיפים לקבל הלוואה חוץ בנקאית ונמנעים לפנות ישירות לבנק? ובכן כיוון שכך נמנעת פגיעה במסגרת האשראי, נמנעים מלחכות זמן ממושך, אין צורך למצוא ערבים וביטחונות וכך ניתן למצוא תנאי החזר יותר נוחים מאשר אלו שהבנק מציע. מכאן שבין אם מדובר על טיפול שיניים יקר שאינו סובל דיחוי ובין אם מדובר על רכישת מטבח חדש- טוב לדעת שניתן לקבל את הלוואה ביתר קלות.

עשרת הדיברות

אומנם אין בעיה כיום לקבל הלוואה, אך באותה נשימה נציין שכיוון שהמבחר כה גדול, יש צורך להקפיד על מספר כללים. להלן מספר דגשים עבור השגת הלוואה אידאלית: יש להשוות בין כמה מוסדות, יש לשאוף שתנאי ההחזר יהיו גמישים, אין להתחייב על סכום החזר גבוה ולא מציאותי, אין להסתמך על הלוואה אחרת על מנת לסיים להחזיר את ההלוואה הנוכחית, אין לפנות לשוק האפור, יש לצפות מנציג החברה שיבנה עבורכם תוכנית החזר שמתאימה ליכולת האישית שלכם, אין ללוות סכום גדול יותר ממה שצריך רק כי הקלות מפתה, חשוב להבין על מה חותמים, יש להשוות את פרמטר הריביות בין האופציות השונות ויש לוודא שאותו גוף פועל מטעם בנק ישראל.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI