דף הבית תחבורה ורכב רכב דברים חשובים לדעת אודות ביטוח רכב
דברים חשובים לדעת אודות ביטוח רכב
אבי 26/10/16 |  צפיות: 6207

כאשר מדברים על ביטוח רכב מתכוונים לכמה סוגים של פוליסות ביטוח אשר לכל אחת יש תפקיד שונה ומטרה שונה. בשורה התחתונה המטרה של פוליסות הביטוח הן לבטח את נהג הרכב, את הנוסעים שאתו ואת כלי הרכב עצמו במידה וחלילה תקרה תאונה. בנוסף, ישנן הרחבות שונות בפוליסות הביטוח אשר מכסות גם נזקים ברכוש משותף, ציבורי או כזה השייך לאדם אחר והתרחשו אף הם באותה תאונה. חשוב מאד להכיר את התחום ולדעת אילו סוגי ביטוח קיימים ואילו מהם מתאימים לכל מצב.

סוגי ביטוח רכב

פוליסת הביטוח החשובה ביותר, הינה פוליסת ביטוח חובה לרכב שכמו שניתן להבין מהשם שלה - חובה על כל בעל רכב לרכוש עבור הרכב שלו. ביטוח זה מכסה את נזקי הגוף המתרחשים בעקבות תאונה - פגיעות או פציעות בגוף. נסיעה ברכב שאין לו ביטוח חובה בתוקף הינה עבירה פלילית והחובה על כך חלה על בעל הרכב. כאשר אדם נוסע ברכב שאינו שלו - מומלץ לו לוודא שקיימת פוליסת ביטוח חובה לרכב ושהיא נמצאת ברכב ותקפה. זהו בעצם הביטוח החשוב ביותר והחוק במדינה, כאמור, מורה על חובת רכישה.

ביטוח מקיף לרכב כולל כיסוי ביטוחי למקרים של גניבת הרכב עצמו או נזקים שקרו לרכב בעת תאונה. כלי הרכב הוא פריט חשוב ומהותי עבור כל אדם וכל משפחה ולכן חשוב לרכוש פוליסת ביטוח מקיף לרכב וכך להיות בטוחים שבמידה ויקרה משהו לרכב עצמו - יהיה מי שיישא בהוצאות התיקונים הדרושים. פוליסת הביטוח המקיף ניתנת בדרך כלל להרחבה על מנת לקבל שירותים נוספים כמו למשל שירותי דרך, שירות החלפת צמיג במקרה של תקר ועוד.

דברים חשובים שכדאי לדעת על ביטוח לרכב

המחיר של פוליסות ביטוח רכב מגוונים מאד ותלויים בלא מעט פרמטרים. סוג הרכב, שנת הייצור והדגם הספציפי, גיל הנהג העיקרי ברכב ובעיקר גילו של הנהג הצעיר ביותר שעשוי לנהוג ברכב - כל אלה הם משתנים במשוואה של קביעת מחירי פוליסות הביטוח השונות. ביטוח חובה לרכב, מתוקף היותו חובה על פי החוק - המחיר שלו קבוע וברוב המקרים יהיה זהה בין סוכנויות הביטוח השונות. ככל שגיל הנהג צעיר יותר - כך יהיה מחיר פוליסת הביטוח גבוה יותר. במידה וידוע כי רכב מדגם זה או אחר הינו בעל סיכויים גבוהים לגניבה - גם אז יהיה מחיר הפוליסה גבוה.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אבי


 


מאמרים נוספים מאת אבי
 
פינוי דירה בשירות איכותי
כאשר אתם מבצעים פינוי ירושה חשוב לכם בודאי לקבל שירות טוב ומסור.

שי פינוי דירה לפינוי זריז ואיכותי
אם קרוב משפחה שהיה יקר לכם נפטר אתם ודאי נמצאים באבל ובתקופה לא פשוטה. דווקא בתקופה זאת יש גם סידורים רבים כמו לפנות את דירת הנפטר ולטפל בנכס

לגלות את הבית שלכם מחדש עם שי פינוי דירה
לאחר שקיבלתם ירושה פעמים רבות יש צורך לחלק את דירת הירושה בין היורשים וצריך למכור אותה או להשכיר אותה, כדי לחלוק את דמי השכירות.

למה כדאי להביא חברה מקצועית שמגיעה הביתה?
חברת ניקוי ספות המציעה את עצמה ללקוחות צריכה להיות אמינה. כל המפורסם בשמה בעיתונות ובמדיה האלקטרונית צריך להיות מידע מהימן.

התחלתם לחפש אחר אולמות אירועים בצפון? הגיעו אלינו!
אחד הרגעים המרגשים בתכנון של כל חתונה, מתייחס להליך בחירת האולם, ולו כי אז מתחילים להרגיש שהדברים מתקדמים וניתן להתחיל לדמיין כיצד תיראה החתונה שלכם - של שניכם

חבילת שירותים אידאלית עבור עיצוב חדרי אמבטיה!
כאשר עומדים לעצב חדר אמבטיה, הרי שחשוב ביותר לפנות אל חברה שמאמינה באיכות, אמינות, עמידה בזמנים, מקצועיות, טובת הלקוח, שקיפות ואינה מהססת לתת אחריות.

הפלא והפשטות שמאחורי חידוש אמבטיה!
מי מאתנו לא רוצה להיכנס אל חדר האמבטיה ולגלות אזור מזמין, נעים, שליו, מסודר ומעוצב?

תיקון מזגן נייד – איך עושים את זה?
המזגן הנייד הוא אחד החידושים בעשור האחרון בתחום המזגנים. הוא מתאים למי שזקוק לחימום וקירור של חדר אחד והוא מנויד בהתאם לצורך.

הדרך היחידה לשמור על המזגן היא באמצעות ניקיונו הקבוע!
מזג האוויר בישראל מצריך מזגן בכמעט בכל הבתים, המלונות, בתי החולים והמוסדות הציבוריים. בכל אזורי הארץ יש צורך במזגן.

טכנאי למזגן בראשון לציון – קריטי לימי הקיץ החמים
לאור מחקרים וסקרי שוק שנעשו בארץ התברר שהמזגן הוא הדרך הזולה והיעילה לחימום וקירור הבית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI