דף הבית תיירות ונופש בתי מלון סקר עולמי של Booking.Com: לעיצוב מקום האירוח השפעה משמעותית על בחירתו ועל עיצוב הבית שלנו
סקר עולמי של Booking.Com: לעיצוב מקום האירוח השפעה משמעותית על בחירתו ועל עיצוב הבית שלנו
אורית בלום 12/04/18 |  צפיות: 9678

סקר החדש של Booking.com חושף כי כ- 40% מן היוצאים לחופשה סבורים כי עיצוב הפנים הוא הגורם החשוב ביותר בעת ההחלטה היכן להתארח וכשליש מן האנשים שיוצאים לחופשה אומרים שבילו יותר זמן מהמתוכנן במקום האירוח משום שאהבו כל כך את עיצוב הפנים. המחקר מצא כי כ-70% בוחרים היכן להתארח על בסיס עיצוב שונה מהעיצוב בביתם וכי יותר ממחצית מהמטיילים מקבלים השראה לעצב מחדש את ביתם בעקבות החופשה האחרונה שלהם

Booking.com, המובילה העולמית בחיבור מטיילים עם המגוון הרחב ביותר של מקומות לינה נהדרים, ערכה מחקר בקרב כ-19,000 מטיילים מהעולם, המוכיח כי עיצוב הפנים של מקומות האירוח שלנו יכול להעניק חוויה כה משמעותית עד כדי כך שיותר מ- 50% מהמטיילים, וכ-67% מהמטיילים המשתייכים לדור ה-Y, מעידים שקיבלו השראה לעצב מחדש את ביתם בהשראת מקום הלינה בחופשה.

הרצון ליצור המשכיות לחופשה שלנו הוא כה חזק, עד ששליש מהמטיילים אומרים שהם רוצים לעדכן את מראה ביתם משום שהם מעוניינים בעיצוב שמזכיר להם את החופשות המעולות שחוו, ואילו אחד מתוך כל חמישה (20%) אומר כי היה רוצה ליצור מחדש את חוויית החופשה בחזרה בבית.

למתעניינים בתחום העיצוב מומלץ לשקול ביקור בהלסינקי, קופנהגן, איינדהובן, גראץ ומילאנו, – חמשת היעדים המובילים בכל הקשור לעיצוב על פי המלצות מטיילי Booking.com מכל העולם.

השראה מסגנון העיצוב המקומי דורגה גם היא כגורם מרכזי (44%) המשפיע על ההחלטה לעצב מחדש של הבית. גורמים המשפיעים על מטיילים בקבלת ההחלטה לעצב מחדש את ביתם לאחר חופשה הם:

- מראות וצלילים שהם חווים בחופשתם לדוגמה: צבעים, טקסטיל (36%).

- חשיפה לתרבות חדשה (32%).

- ביקורים במוזיאונים, גלריות או מוקדי עניין אחרים (20%).

בחירת חופשה מושפעת מן העיצוב

עיצוב פנים הינו גורם עיקרי גם בתהליך קבלת ההחלטה של המטיילים בנוגע למקום הלינה שלהם. ארבעה מכל עשרה (39%) אומרים שעיצוב הפנים הוא הגורם החשוב ביותר בעת ההחלטה היכן להתארח. למעשה, שלושה מתוך עשרה אנשים (29%) אומרים שבילו יותר זמן במקום האירוח שלהם ממה שתכננו, משום שאהבו כל כך את עיצוב הפנים במקום.

רעיונות חדשניים מגיעים מסביבות שונות

עבור מרבית המטיילים (70%), השיקול העיקרי בבחירת מקום הלינה הוא שהעיצוב יהיה שונה ממה שהם מכירים בבית. עיצוב שונה מן המוכר בבית מעניק למטיילים הזדמנות להתנתק גם ברמה הפיזית וגם ברמה הנפשית, כאשר שני שליש מהמטיילים (57%) נהנים משהייה בסביבה שונה לחלוטין, משום שזה מאפשר להם להפיק את המיטב מהחופשה שלהם. סיבות נוספות לבחירת מקום אירוח עם עיצוב פנים שונה מזה שבביתם של מטיילים:

- התנסויות חדשות בזמן החופשה (54%)

- התנסות בתרבות חדשה (45%)

- הנאה משהייה במקום אירוח יותר יוצא דופן לעומת הבית (29%)

- התנסות עם סוגים שונים של עיצוב בזמן החופשה לפני שילובם בעיצוב הבית (20%)

- מתן השראה לשיפוצים עתידיים של הבית (15%)

- התנסות בסגנונות עיצוב שונים שדורשים אומץ לשלב בבית שלהם (15%)

וויל טיילור, שנבחר על ידי מגזין פורבס לאחד מ-30 המשפיענים המובילים ברשתות החברתיות בתחום עיצוב הפנים, משתף במספר טיפים מעשיים בנושא עיצוב פנים שיאפשרו לכם לקחת הביתה את אווירת החופשה.

  1. הפכואת הפריטים שהתאהבתם בהם בחופשה והבאתם בחזרה הביתה לאלמנטים עיצובייםמרכזיים. למשל, למה לא להפוך סל לאהיל מנורה מיוחד מעל לשולחן האוכל, אולתלות שטיח מאחורי מיטת השינה שלכם כדי לשלב תוספת בלתי צפויה של צבע, הדפסאו מרקם לחדר.
  2. אםאהבתם את הצבעים שראיתם בזמן הטיול, אבל אתם לא יודעים כיצד לשלב אותם בביתכם?הכל בסדר. עברו על כל התמונות שצילמתם והפריטים שרכשתם בטיול ונסו לזהותדפוסי של צבע. סביר להניח שתימשכו לגוון אחד או שניים יותר מלאחרים – אלההצבעים שעליכם לקנות בחנות.
  3. קנובחכמה! אתם יכולים להחזיר עמכם במזוודה הרבה יותר פריטים מקומיים אם תוותרועל מה שניתן לקנות בבית. אם למשל מצאתם כריות נוי שאהבתם במיוחד, רכשו אתכיסויי הכריות ואת הכריות עצמן קנו כשתהיו בחזרה בבית. ספה בגוון נייטרליניתן לחדש באמצעות כמה כריות נוי ארוגות וצבעוניות משוק במרוקו, מה שמעניקאווירה אקזוטית ובוהמיינית לסלון שלכם.
  4. ריחיכול להיות מוטיב מרכזי בזיכרונות מטיולים. אהבתם את האווירה והריחות בפרובאנס?קנו נר בניחוח לבנדר והדליקו אותו בערב אביבי כדי לחזור מיד לאותה ההרגשההנעימה מהחופשה בצרפת.
  5. צבעיםהם מוטיב חשוב בעיצוב ומהווים להיזכר במראה ייחודי שנחקק בזיכרונכם במהלךהטיול. אם אתם אוהבים את הצבעים המקיפים אתכם, סביר להניח שתרצו לבלות יותרזמן בחלל בו אתם נמצאים – ואף יותר חשוב, תיהנו מהזמן הזה. למה שלא תצבעו אתהקיר מאחורי המיטה או את אחד הקירות בכניסה לבית בכחול בטכניקת 'אומברה' שיזכירלכם את החופשה הנהדרת ביוון? ישנם אינספור מדריכי צביעה באינטרנט שיכוליםלעזור לכם להוסיף אלמנט עיצובי כמו קיר בצבע מיוחד.

פפיין רייוורס, מנהל השיווק ב-Booking.com : "החוויות שאנו צוברים בזמן חופשות נשארות אתנו לכל החיים. הזיכרונות שאנו יוצרים, הרכישות שאנו מבצעים או ההשראה שאנו מקבלים- חוזרים אתנו הביתה. תשוקה לעיצוב פנים קיימת בכל מקום בעולם, ואין דרך יותר טובה לקבלת רעיונות חדשים והשראה מאשר להתבונן במקום האירוח שלנו כאשר אנו בחופשה".

"ב-Booking.com, אנו מציעים 30 סוגים שונים של מקומות אירוח – מבתים ודירות אירוח ועד אירוח B&B, בתי עץ ואיגלואים, כולם מעוצבים כדי להעניק למטיילים את חוויית החופש האולטימטיבית, ואולי אפילו לתת השראה למטיילים לשנות את עיצוב הבית שלהם".


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 אורית בלום


 


מאמרים נוספים מאת אורית בלום
 
Automat-IT הוכרזה כ- AWS DevOps Competency Partner
Automat-IT, חברה מובילה בתחום ה- DevOps והענן, מקבוצת מלם תים, גאה להודיע כי הוסמכה כשותף ביכולות DevOps של AWS, במסגרת תכנית AWS DevOps Competency. מדובר בהכרה טכנולוגית יוקרתית, שזכו לה עד היום רק שתי חברות ישראליות נוספות ופחות מ- 250 חברות ברחבי העולם.

מלם תים זכתה בפרס שותף מצטיין של חברת סיסקו לשנת 2020
קבוצת מלם תים גאה על זכייתה בפרס שותף השנה של סיסקו (Cisco) דרום אירופה לשנת 2020: Technology Excellence Partner of the Year Enterprise Networking & Cloud. הפרס החשוב, מהווה הוקרה והכרה בהישגים המשמעותיים של מלם תים לאורך השנה החולפת, ובהובלה ביישום פתרון Cisco Meraki, פלטפורמה לניהול רשתות בענן. השנה הוענק הפרס באופן וירטואלי, במסגרת כנס השותפים השנתי של סיסקו - Cisco Partner Summit Digital Awards 2020.

מלם תים מייצגת פתרון טכנולוגי מתקדם הוליסטי לבחינות מרחוק – Proctortrack מבית Verificient
בתקופה זו, בה מתקיימים הלימודים מרחוק, ישנה חשיבות רבה ביעילות תהליך הלימוד בכלל וביצוע בחינות מרחוק, בפרט. תחום זה דורש תשומת לב מיוחדת מאחר ומדובר על כיתות גדולות, תלמידים בגילאים שונים והצורך בפיקוח ובדיקת הצלחת התהליך. קבוצת ה- IT מלם תים נענתה לאתגר ולאחר מחקר בחרה לייצג את Proctortrack מבית Verificient הנחשב לפתרון מתקדם, מאובטח ונוח לשימוש, ליישום בחינות מרחוק.

מלם תים חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Couchbase
מלם תים, קבוצת ה- IT הגדולה והמובילה בישראל, חתמה על הסכם שיתוף פעולה עם חברת Couchbase, ספקית מסד נתונים NoSQL ותייצג את פתרונותיה המתקדמים והאיכותיים בישראל.

מי דואג לטפל לך בנכס בימי הקורונה?
08/07/20 | נדל"ן
מאות אלפי דירות להשכרה קיימות בישראל (600,000 על פי נתוני הלמ"ס בשנת 2014). בעלי הדירות הם אנשים שרכשו דירה להשקעה, יורשים או תושבי חוץ המחזיקים בדירות גם בישראל. החזקת דירה להשכרה אינה פשוטה כלל וכלל

יחידת המחקרים של האקונומיסט בסקר עבור Arm: ה- IoT מגשים את ההבטחה - 58% מהחברות מיישמות IoT, 57% דיווחו על החזר גבוה על ההשקעה
לאורך 7 שנים, ביסס את עצמו סקר IoT Business Index של The Economist Intelligence Unit (EIU) כמחקר המשמעותי והעמוק ביותר של צמיחת ה-IoT. מחקרים קודמים סיפקו מבט מעמיק באשר לקושי הגדול של ארגונים – כולל מגזרים קמעונאות, עסקים ותעשייה – לפרוץ את המשוכות הטכנולוגיות והכספיות של ה- IoT. אבל הדוח החדש צופה שינוי משמעותי בעשור הנוכחי ומעריך כי חסמי האימוץ יוסרו לרוחב כל המגזרים

חברת Priority Software וחברת PRODAC Systems חתמו על הסכם לשיתוף פעולה טכנולוגי עבור לקוחות תעשייתיים בעולם
, חברה בינלאומית מובילה לפתרונות ERP חתמה על שותפות טכנולוגית עם PRODAC Systems, ספקית של פתרונות MES ( - Manufacturing Execution Systemמערכות חכמות לניהול ושיפור הייצור) חדשניים עבור מפעלי ייצור בישראל ובעולם. השותפות תאפשר לשתי החברות להציע פתרון חדשני, המשלב את היכולות של שתי החברות ומספק מענה לכל

סקר אוהדי הכדורגל של Booking.com לקראת יורו 2020: כחמישית מהישראלים מוכנים לאבד את עבודתם בשביל לנסוע לחו"ל לצפייה בגמר היסטורי של אירוע ספורט
ענקית התיירות Booking.com, שותפת האירוח והאטרקציות הרשמית של UEFA EURO 2020TM, ערכה מחקר בקרב יותר מ-8,000 אוהדי כדורגל ב-12 מדינות באירופה (גרמניה, צרפת, ספרד, איטליה, בריטניה, רוסיה, בלגיה

מהפכה בתחום הדגרת הביצים: LIVEgg הישראלית פיתחה טכנולוגיה חדשנית המקצרת את הזמן הנדרש לזיהוי פוריות ביצים בהדגרה
LIVEgg מפתחת טכנולוגיה פורצת דרך אשר נועדה לייעל את תהליכי הדגרת הביצים וגידול העופות, להביא להתייעלות פיננסית משמעותית שעשויה להוזיל את מחיר הביצים ואף למנוע הרג מיותר של אפרוחים. היכולות האלקטרואופטיות הייחודיות של החברה מזהות את פוריות ביצי הרבייה כבר ביום החמישי להדגרה ומתקרבות

תחרות המארחים הטובים ביותר
ענקית התיירות Booking.com, המובילה העולמית בחיבור בין מטיילים למגוון הרחב ביותר של מקומות אירוח נהדרים, חוויות ואפשרויות תחבורה נוחות, הכריזה לאחרונה על השקת המהדורה השלישית של תחרות Booking Heroes. במסגרת התחרות, החברה מזמינה את לקוחותיה לספר לעולם על מארחים שהפכו את הנסיעה שלהם לבלתי נשכחת. תחרות Booking Heroes היא דרכה של החברה לציין לטובה מארחים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI